Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
204
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 333
ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от vlad0 » 28 Фев 2021, 10:19

acho.rs написа: Пследно нали имаше теория, че не се правят аутоспии на почнали от ковид - ами правят, мога да ви свържа с хората които ги правят и будят недоумение, кои разпространява тези глупости.


Ще оставя това тук.

M17cH написа:
stocky написа: ...Отделно, че който и от вас поне веднъж да погледне образно изследване на бял дроб при коронавирус и при прост грип ще разбере защо COVID-19 не е грип, още по-малко пък безобиден такъв. Ще разбере и защо няма смисъл от аутопсия. Ще разбере и защо често вече се поставя диагнозата COVID-19 и без rRT-PCR тест.


Всъщност аз се занимавам с такива изображения. Не съм човекът който ги разчита и поставя диагноза, но ги обработвам класифицирани вече.
Напълно подкрепям това което казваш, ковид се характеризира със специфична мъглявина изключително много наподобяваща на пневмония, дори я наричат Covid-19 пневмония. Въпреки това се различава и компютърната томография е златната практика за детектиране на ковид измежду всички други респираторни увреждания.

Ако ви е интересно да разглеждате изображения link

viewtopic.php?p=4544493#p4544493

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 28 Фев 2021, 13:21

Последно ковида ли се вижда на образната диагностика или ковида пневмонията тип матово стъкло ? :roll:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от TNT » 01 Мар 2021, 9:44

c04 написа:
Spit-Fire написа:1 ден дискомфорт след АЗ имах аз. Всичко е 6 вече.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

Какво значи дискомфорт, че е разтегливо понятие :dunno:

При мен рязко вдигане на температура до 38,7 , което започна 10-12 часа след боцването. Цяла нощ над 38 температура, слабо се влияе от лекарства. На следващият ден 37-37,8 с няколко часа тежка глава като от махмурлук. Нямам оток, нямам зачервянане, нямам подуване - само лека болка като натъртено. При самото ваксиниране нищо не се усеща. 7-8 човека познавам с Астра вече, само тези над 60 години нямат симптоми след нея. На тях нищо нищо им няма. Едната е баба на 85+ :dunno:

Казаха ми само да не пия 2-3 дни алкохол и да не тренирам, щото можело да се подуе. И разбрах що като ми биха тази задължителната за дифтерия и се нашмулих същата вечер как си тряа, имах 1 месец после топче :mhihi:

П.П. На опашката ми направи впечатление, че над половината са чужденци :wave: Немци имаше, едни англичани върнаха, че нямаха някакъв номер.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от vicho » 01 Мар 2021, 10:56

TNT написа:При мен рязко вдигане на температура до 38,7 , което започна 10-12 часа след боцването.


:shock:

това не ми се е случвало от 20 години... не бих си го причинил... :confused:
You said: "Time will change!" What if it changes you?


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoo » 01 Мар 2021, 13:29

TNT написа:При мен рязко вдигане на температура до 38,7 , което започна 10-12 часа след боцването.

Нищо,тъкмо ще си : спасен: за лятото.Ще можеш да се плацикаш на плажа спокойно, и тъкмо като обявят следващата ' вълна' ноември - декември пак тряя да ходиш да се бодеш,щото чудотворното действие на : нещото : минало. :mhihi:
През нормалните времена когато бяха, аз не знам някой да се ваксинира март,април и т.н за лятото. Всички ваксини се слагаха за зимния сезон.
При Ковид- а обаче нещата са други,защото самият вирус е по интелигентен от някои хора даже :banghead:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от TNT » 01 Мар 2021, 14:04

Ти нали си спасен в УК и всичко ти е отворено, не ме мисли мен :ok:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от nxn » 01 Мар 2021, 14:27

ivoo написа:
TNT написа:При мен рязко вдигане на температура до 38,7 , което започна 10-12 часа след боцването.

Нищо,тъкмо ще си : спасен: за лятото.Ще можеш да се плацикаш на плажа спокойно, и тъкмо като обявят следващата ' вълна' ноември - декември пак тряя да ходиш да се бодеш,щото чудотворното действие на : нещото : минало. :mhihi:
През нормалните времена когато бяха, аз не знам някой да се ваксинира март,април и т.н за лятото. Всички ваксини се слагаха за зимния сезон.
При Ковид- а обаче нещата са други,защото самият вирус е по интелигентен от някои хора даже :banghead:


Май и от теб.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от c04 » 01 Мар 2021, 14:55

TNT написа:
c04 написа:
Spit-Fire написа:1 ден дискомфорт след АЗ имах аз. Всичко е 6 вече.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

Какво значи дискомфорт, че е разтегливо понятие :dunno:

При мен рязко вдигане на температура до 38,7 , което започна 10-12 часа след боцването. Цяла нощ над 38 температура, слабо се влияе от лекарства. На следващият ден 37-37,8 с няколко часа тежка глава като от махмурлук. Нямам оток, нямам зачервянане, нямам подуване - само лека болка като натъртено. При самото ваксиниране нищо не се усеща. 7-8 човека познавам с Астра вече, само тези над 60 години нямат симптоми след нея. На тях нищо нищо им няма. Едната е баба на 85+ :dunno:

Казаха ми само да не пия 2-3 дни алкохол и да не тренирам, щото можело да се подуе. И разбрах що като ми биха тази задължителната за дифтерия и се нашмулих същата вечер как си тряа, имах 1 месец после топче :mhihi:

П.П. На опашката ми направи впечатление, че над половината са чужденци :wave: Немци имаше, едни англичани върнаха, че нямаха някакъв номер.

Аха, ясно :bchug:
Дано всичко е наред вече.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от TNT » 01 Мар 2021, 15:38

Да, днес се събудих с 36,6 , здрав и корав :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от acho.rs » 01 Мар 2021, 16:49

vicho написа:
TNT написа:При мен рязко вдигане на температура до 38,7 , което започна 10-12 часа след боцването.


:shock:

това не ми се е случвало от 20 години... не бих си го причинил... :confused:

Майка ми, тъста и тъщата минаха с 37.5 само за вечерта след ваксината.

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Spit-Fire » 01 Мар 2021, 16:51

Да и аз бях така и честно казано предпочитам 1 ден температура и болки отколкото коронавирус. Мен ми е все тая от антиваксъри и конспиратори, имам си човек в семейството, който работи в тези отделения със скафандър и ми е пределно ясно има ли, няма ли коронавирус. Всеки е свободен да прави и вярва в каквото си иска. Същото важи и за ваксините. Ние споделяме инфо за тези които ще изберат да се ваксинират.

Иначе температурата и болките при мен не се повлияваха от парацетамол, но от аналгин минаваха веднага. Пил съм 2 аналгина общо.
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 01 Мар 2021, 17:14

Като си ваксиниран не можеш да се заразиш ли ?
Аз по принцип съм ЗА ваксинирането колкото по бързо и повече хора толкова по добре , така няма да се налага да се инжектират на тези които не желаят маймунски вирус с ваксината . Оценявам високо тази саможертва на ваксинираните с астрата :yes:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Spit-Fire » 01 Мар 2021, 17:16

Предполагам можеш, ма от край време ми е мерак да почна да скачам по-високо и да се люлея по лостовете, един вид да си up-на calisthenics гейма. :mhihi:
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoo » 01 Мар 2021, 17:41

Aбе аз да питам само.
От къде на 7. 08.2020 г тоя човек знае толкова много?
Всичко което казва тогава, 6 месеца след това го виждаме като факт.

Bloomberg" https://www.bloombergtv.bg/a/35-bloombe ... ya-na-2021

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Mollov » 01 Мар 2021, 17:52

Spit-Fire написа:Да и аз бях така и честно казано предпочитам 1 ден температура и болки отколкото коронавирус.


Да, дори може да се подпишеш над тия думи. Малко са хората, които го изкарват "ей така, нищо не разбрах". Останалите ще се съгласят с теб на 100%...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], Jordana

Последни теми
Facebook