Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
204
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 333
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от barabqga » 21 Яну 2022, 12:19

много яко как някои си мислят че в бленуваната чужбина управляващите не лъжат, не възползват от ситуацията, обществата не са лъгани, няма пропаганда, и всички мислят за доброто на народа И НА индивида :mrgreen:

ама на все ганя е черен е хита в последно време :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jorixa » 21 Яну 2022, 12:27

alekangg написа:Аз ако съм, никави мерки не бих поставил на територията, тъкмо ще се разреди по-добре.
А мерките бяха повече от формални на фона на другите страни.


На кои други страни? В адски много държави мерки няма почти никакви. Вземи на пример една Япония примерно, където мерки няма никакви. В същото време и умрели няма никакви. Защото Япония не се въздейства от препоръките на СЗО ами си лекува хората с ивермектин и други доказано ефективни методи. Тука слушаме квото кажат СЗО и американските им кукловоди. За 2 години ефект никакъв, ама дай пак да пробваме, може пък тоя път да стане. :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от steeN » 21 Яну 2022, 12:42

steeN написа:
Щото лошото здравеопазване е на вълни. Последно Бил ГейЦ е решил да го цъкне от септември до ноември за да изтрепе малко православни и после пак ни е вкл. доброто здравеопазване за заблуда. То си е очевидно като човек погледне числата :dunno:


Да се цитирам пак :mhihi: Целия свят пак против нас само. Ся пак цъка лошото здравеопазване следващите 3 месеца, да знаете, иМформираха ме.
Последно са решили на тайна сбирка в Плевен, във ваксинираните страни случаите да растат, но умрелите да намалят... докато в бг са решили и случаите и умрелите да растат.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Binev_OuT » 21 Яну 2022, 12:48

alekangg

Тос киселяк няма ли кой да му бодне един банан?
Щял да разрежда територията … админи , модове … нещо?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alekangg » 21 Яну 2022, 13:20

Jorixa написа:
alekangg написа:Аз ако съм, никави мерки не бих поставил на територията, тъкмо ще се разреди по-добре.
А мерките бяха повече от формални на фона на другите страни.


На кои други страни? В адски много държави мерки няма почти никакви. Вземи на пример една Япония примерно, където мерки няма никакви. В същото време и умрели няма никакви. Защото Япония не се въздейства от препоръките на СЗО ами си лекува хората с ивермектин и други доказано ефективни методи. Тука слушаме квото кажат СЗО и американските им кукловоди. За 2 години ефект никакъв, ама дай пак да пробваме, може пък тоя път да стане. :roll:

В Япония знаеш ли, че не се влиза от 1,5год поне. Само постоянни жители с 5 вида тестове и карантина.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alekangg » 21 Яну 2022, 13:24

Binev_OuT написа:
alekangg

Тос киселяк няма ли кой да му бодне един банан?
Щял да разрежда територията … админи , модове … нещо?
Защо се разсърди, яено ти си кисел ?

След като факта, че сме втори по смърт от вирусчето в света за някои не е проблем и искат по-лабави или никакви мерки, това за мен значи още по-голяма смъртност. За това писах това, или според теб ще намалят умрелите ?
За теб друго ли е?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jorixa » 21 Яну 2022, 13:27

alekangg написа:
Jorixa написа:
alekangg написа:Аз ако съм, никави мерки не бих поставил на територията, тъкмо ще се разреди по-добре.
А мерките бяха повече от формални на фона на другите страни.


На кои други страни? В адски много държави мерки няма почти никакви. Вземи на пример една Япония примерно, където мерки няма никакви. В същото време и умрели няма никакви. Защото Япония не се въздейства от препоръките на СЗО ами си лекува хората с ивермектин и други доказано ефективни методи. Тука слушаме квото кажат СЗО и американските им кукловоди. За 2 години ефект никакъв, ама дай пак да пробваме, може пък тоя път да стане. :roll:

В Япония знаеш ли, че не се влиза от 1,5год поне. Само постоянни жители с 5 вида тестове и карантина.


Пак говориш нещо което няма свързаност. Случай там има, смъртност няма. Как това се влияе от границите? Хората не умират, щото са им затворени границите, така ли?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alekangg » 21 Яну 2022, 13:40

Как няма, а никой не влиза?. Месеци напред имаха по 20-40човека на ден при 120милиона, а У нас и в други страни бяха хиляди.
Так по презумпция масово ходят с маски и спазват всичко.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от sub_eleven » 21 Яну 2022, 14:07

Jorixa написа:Вкараха зеления сертификат и веднага го лепнах във фитнеса, щото някви хора си цъкат болни и ги боли фара щото са ваксинирани нали, нема как да е ковид...

Аз май го повторих този коронавирус. Пак без температура, със зверската отпадналост за 2 дена и гърло. Май заразих жена ми обаче, не успях да я предпазя. Тя обаче вдигна от снощи 38-9 и я държи. Чудя се дали не е пък грип...?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jorixa » 21 Яну 2022, 14:14

sub_eleven написа:
Jorixa написа:Вкараха зеления сертификат и веднага го лепнах във фитнеса, щото някви хора си цъкат болни и ги боли фара щото са ваксинирани нали, нема как да е ковид...

Аз май го повторих този коронавирус. Пак без температура, със зверската отпадналост за 2 дена и гърло. Май заразих жена ми обаче, не успях да я предпазя. Тя обаче вдигна от снощи 38-9 и я държи. Чудя се дали не е пък грип...?


Вероятно е омикрон. И аз първия ден бях с 39.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от streetz » 21 Яну 2022, 14:22

sub_eleven написа:Чудя се дали не е пък грип...?
Мен в понеделник нещо ме събори много лошо, цял ден с 38-38.5 градуса и лежах като пребит с болки навсякъде, главобол също. Вечерта почнах Авирон Рапид. Пих и едно прахче от тия с парацетамол, но не се повлия температурата почти никак. През нощта набримчих парно и климатик, препотих се здраво и на сутринта почти всичко беше минало. Остана лека кашлица следващите дни, но днес май почти изчезна вече. Та може и грип да е, там Авирона уж помагал, така че не е лошо да се пробва. Иначе преди 10 месеца го преболедувах ковида, едва ли съм го карал повторно, а и никой от хората, с които контактувам не се разболя.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от sub_eleven » 21 Яну 2022, 14:27

streetz написа:
sub_eleven написа:Чудя се дали не е пък грип...?
Мен в понеделник нещо ме събори много лошо, цял ден с 38-38.5 градуса и лежах като пребит с болки навсякъде, главобол също.

Точно същото е при нея.

Тя обяви, че съм я заразил, но нямах такива симптоми аз.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3909
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Kroki » 21 Яну 2022, 15:47

Ние се оправихме. Даже се сетих от къде ми е кашлицата и че не е Ковид. Жената го мина без нито 1 симптом. Теста ѝ след 4 дена беше -. Успех на всички.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 21 Яну 2022, 16:10

Това не знам в тая тема ли да го пиша или в тази на Зак за емиграцията, ама айде в тая.
Возя ей сега един мангал на около 30 да кажем. Върна се от Англия преди седмици, месец, де да знам. Свършил вече парите и го слушам няколко пъти говори по тел докато гледам клипове и не го слушам, ама като тръгнахме и нямаше как вече да съм чак глух. Та говори си с някаква Англичанка, гледаш я бяла, нормална, не грозна и му вика бейби, бейби, а тоя даже си мирише на мангал. :paranoid: :conf: Та нищо чудно как са толкова кухи лейки и ги водят за носа като стадо. Какво е общо с Ковида? Ами тая му вика да се ваксинира и да се връща, а оня вика, че нямал пари. :mhihi: Не ме питайте какъв Ханглийски говори, напрягах се да го разбирам, а мислех, че по-трудно Англичаните бих разбрал, но на нея и разбирах идеално онзи скапан, типичен техен акцент :mhihi: Та тая продължава, то е безплатно и оня мълчи и "но ваксин". :mhihi: И като наприказваха там хиляда бейби лов ю чак като си я представям и ми ставаше лошо :mhihi: тоя затвори. И му викам, абе Борис Джонсън нали ви махал мерките, "кой, кой". :mhihi: Та обяснявам му, кажи там прайм министър, че махал мерки да пита дали вече не е ок без ваксина да си идеш. Явно тая се е усетила вече леко, че манго я дои за пари щото отиваше колет да праща, че му обяснявах къде да иде да пита, оная му говори като питал колко пари е пратката да и кажеш да му прати пари :mhihi: страшно наивни тия хора. Та сега ще питал, а аз се чудех задължителна ли е ваксинацията да им стъпиш на острова? Нали някой обясняваше тук. Викам там ваксинират ли се бе, мани, мани вика масово кой иска кой не иска, ама пък има бая подплашени после вика що ще махали мерките в Англия. Викам му защото не бил опасен омикрона, какво вика е това, нали корона беше...:ahah:
Викам божееееее, после нагоре ще викат тоя примат Българин. И неизбежно един ден тая куха лейка като се опомни съвсем какъв е тоя, ще има цял живот да разправя какви сме Българите. Та в заключение пак, никак не е странно как ги водят за носа за всяко нещо западняците, щом вярват така леко на един мангал. На петте думи, които знае...
Но масово има такива наивни от белите и в САЩ.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 21 Яну 2022, 16:30

Аз много пъти съм питал англичани тука и казват че не различават българите от тия лилавите . Така че там може да не ги смятат за циндарели . Колкото и да е странно .. :dunno: Въпреки че в цяла европа има цигани и се занимават точно с това което и нашите тука - мошеничества престъпления и цоцане на социалката .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook