Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
204
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 333
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от b_u_b_o » 01 Мар 2021, 17:53

ivoo написа:Aбе аз да питам само.
От къде на 7. 08.2020 г тоя човек знае толкова много?
Всичко което казва тогава, 6 месеца след това го виждаме като факт.

Bloomberg" https://www.bloombergtv.bg/a/35-bloombe ... ya-na-2021



Е как що, щото той го е режисирал всичкото тва...може ли такива елементарни въпроси за да задаваш :dunno: Ама и той е доста тъпо парче, върти целия свят на малкия си пръст, ама не може да си трае и дава интервюта да разказва кво ше стане та да го фанат по форумите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Моджо » 01 Мар 2021, 18:03

И какво толкова знае? Ствате смешни. Какво по-точно е казал?
На 30 юли 2022 ще е жега, казвам го отсега щото много знам.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 01 Мар 2021, 18:23

разказва кво ше стане та да го фанат по форумите :mhihi:

За един интелигентен човек не е проблем да разбере че тия задкулисни решения се постигат с пропаганда и популяризиране на определен тип мислене . Неговата кауза за пред обществото е създаване на ваксини за хората , иска да ги спаси от болести . Много добре му се получава засега . Самия той твърди че 6 от разработваните ваксини са под негов контрол...дали реално това е целта :dunno:
Всички които го пазнават от ранните му години твърдят че е един алчен дрисок с отвратителен характер . Дали е така аз също не мога знам но имам известни съмнения за какво се бори и това което показва е фалшиво .
Последна промяна Jordana на 01 Мар 2021, 18:30, променена общо 2 пъти
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от sub_eleven » 01 Мар 2021, 18:28

Едно не мога да разбера, хем ваксина си биете, хем после като вдигнете температура пиете парацетамол и аналгин? Как я мислите тази работа?

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Spit-Fire » 01 Мар 2021, 18:52

Лесно, доктора каза над 38 да се пие. Аз държах до 38.8 и тогава пих. Че после можело гърч да стане.
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

master of the force
Online
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alx » 01 Мар 2021, 18:54

това което на мене ми прави впечатление е, че тука около мене маса народ си наби файзър и модерна... един не съм чул да е имал някакви реакции след това.

сега- ясно ми е, че извадката ми е малка (едно 20-тина човека) ама са от разни възрастови групи с различни здравословни проблеми някои от тях- но един няма да се е оплакал от ваксината след това.

та интересното е- дали това което бият в щатите и това дето бият в европата и родината е едно и също? в щатите между другото не бият астра зенека...
алекс
трабант 601с
разни други возила

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Spit-Fire » 01 Мар 2021, 19:00

То и тука от тези, които познавам а и каквото чета от Физера и Модерна имат чак на 2-ра доза и то не всички. АЗ-то е с по-изразени, особено ако си по-млад. Аз съм с АЗ.
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от acho.rs » 01 Мар 2021, 19:00

alx написа:това което на мене ми прави впечатление е, че тука около мене маса народ си наби файзър и модерна... един не съм чул да е имал някакви реакции след това.

сега- ясно ми е, че извадката ми е малка (едно 20-тина човека) ама са от разни възрастови групи с различни здравословни проблеми някои от тях- но един няма да се е оплакал от ваксината след това.

та интересното е- дали това което бият в щатите и това дето бият в европата и родината е едно и също? в щатите между друготоо не бият астра зенека...

Реакцията е при Астра-та. При модерна и файзър, при първата доза няма реакция, при втората понякога (едва двама познавам) се появява чувство на простуда.
Доколко знам, високата температура е резултат от подлъвгането на имунната система - тялото реагира все едно си заразен и вдига телесната температурата.

Важно е да кажем че и двете ваксини имат абсолютно еднакъв краен ефект. Нещо като дизел и бензин.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от JOGI » 01 Мар 2021, 19:06

Mollov написа:
Spit-Fire написа:Да и аз бях така и честно казано предпочитам 1 ден температура и болки отколкото коронавирус.


Да, дори може да се подпишеш над тия думи. Малко са хората, които го изкарват "ей така, нищо не разбрах". Останалите ще се съгласят с теб на 100%...

малко са и хората, които се хранят добре и които са наясно какво всъщност е добро метаболитно здраве и как да го постигнат. но докато 'много плодове и зеленчуци' се смята за здравословно хранене, ще копаем..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 01 Мар 2021, 19:08

Баси и петролната криза , гледам по новините опашки за горива . Бензин дизел все тая ...няма . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от acho.rs » 01 Мар 2021, 19:14

JOGI написа:
Mollov написа:
Spit-Fire написа:Да и аз бях така и честно казано предпочитам 1 ден температура и болки отколкото коронавирус.


Да, дори може да се подпишеш над тия думи. Малко са хората, които го изкарват "ей така, нищо не разбрах". Останалите ще се съгласят с теб на 100%...

малко са и хората, които се хранят добре и които са наясно какво всъщност е добро метаболитно здраве и как да го постигнат. но докато 'много плодове и зеленчуци' се смята за здравословно хранене, ще копаем..

:OT: Е трябва си и доволно количество зеленчуци и тук там плодове, но тия дето са цял ден на зелена салата и вечеря "всичко квот набарам" (3500 калории) се познават... По килата :D :OT:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от TNT » 01 Мар 2021, 20:34

Spit-Fire написа:Да и аз бях така и честно казано предпочитам 1 ден температура и болки отколкото коронавирус. Мен ми е все тая от антиваксъри и конспиратори, имам си човек в семейството, който работи в тези отделения със скафандър и ми е пределно ясно има ли, няма ли коронавирус. .

Колега, кажи си направо, че ти дадоха 1800лв да се пишеш ваксиниран :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:


П.П. Нормално с по-новите технологии да има по-малко странични ефекти. Астрата е стара технология. Ще видим коя ще държи по-дълго.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от E34 » 01 Мар 2021, 21:06

Аз като гледам как стабилно вървят акциите на Астра-та надолу.....чекайте да си я набия :banghead: Подлъгах се, купих си стотина акцийки викам си тия ше избухнат щото нале....и досега съм -536 доларес назад. Та яката работа е Астра-та, юруш на маслините :lol:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Anthony_J » 01 Мар 2021, 21:25

Аз съм Модерен и единствено имам болка в мястото на убождането, все едно съм си ударил мускула. Иглата беше бая дълга, та смятам това за нормално. Ще видим след втората доза как ще е, ама не ми и дреме особено.

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от kiko » 01 Мар 2021, 22:02

Има разлика в симптомите м/у А.З и Пфайзер.
Имам познат в А1 и там отдавна вече почти всички са ваксинирани с по първа доза.Та на него са му били пфайзер и на останалите от групата ,почти никакви симптоми.Но на други негови колеги от следваща група са им били от А.З и повечето са се натръшкали за по 1-2 дена с температура,мускулни болки и тн.Но вече са си ок.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook