Домашен Фитнес

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Домашен Фитнес

Мнение от Superexstatic » 19 Фев 2021, 22:54

bum_bum написа:Не знам за къде става въпрос, но в София пулсовете разказаха играта на всички останали. В наща сутрин рано хора си има доволно. Аз за тоя месец съм вече с 13-то посещение, че бях поомачкал пижамата :mhihi:


Стана същото като с големите и малките хранителни магазини. Големите особено с Мултиспорт картите обраха пазара, а малките ги има, ама едвам кретат и са само за ценители :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Домашен Фитнес

Мнение от TNT » 20 Фев 2021, 12:09

Еми като ги има във всяка от средно голяма фирма нагоре + е без пари/за символично/-50% цена :dunno: Няма как всички да не я ползват.

sub_eleven написа:Я препоръчайте боксова круша, че синът ме юрка? Да си спестя проучвания и анализи

Отиваш и тестваш.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Домашен Фитнес

Мнение от bum_bum » 20 Фев 2021, 14:21

slatanic написа:Кажете сега и от къде читав гребен тренажор на нормална цена, че скоро не съм питал. :mhihi:
Няма хубави и евтини неща, само баница с боза :mhihi:

Не бих си взел нищо различно от консепт.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Домашен Фитнес

Мнение от slatanic » 20 Фев 2021, 16:28

bum_bum написа:
slatanic написа:Кажете сега и от къде читав гребен тренажор на нормална цена, че скоро не съм питал. :mhihi:
Няма хубави и евтини неща, само баница с боза :mhihi:

Не бих си взел нищо различно от консепт.

Знам,ама продължава да не ми се дават 2500лв. :mhihi:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Домашен Фитнес

Мнение от alx » 20 Фев 2021, 16:52

Консепт-а е задължителен ако ще гребеш сериозно и ще си мериш пишока с други такива ксто тебе по света защото повечето да не кажа всички виртуални състезания са с такъв- и това е така от едно 10тина години. Ако няма да се сравняваш със сериозни гребци - има няколко други алтернативи които обаче не са задължителни да са доста по- евтини... има и друг момент- консепт-а и другите като него са за яко гребане всеки ден... по 1-3 часа, че и повече. ако това не си ти общо взето всеки ерг дето тежи над 25 кила би ти свършил работа :ok:
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Домашен Фитнес

Мнение от bum_bum » 20 Фев 2021, 17:25

slatanic написа:
bum_bum написа:
slatanic написа:Кажете сега и от къде читав гребен тренажор на нормална цена, че скоро не съм питал. :mhihi:
Няма хубави и евтини неща, само баница с боза :mhihi:

Не бих си взел нищо различно от консепт.

Знам,ама продължава да не ми се дават 2500лв. :mhihi:


Имаше втора употреба по около 1к от Англия ама така и не си взех и аз. Като самостоятелен уред не бих си взел никога такова нещо. Виж в комбинация с тежести е друго нещо.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: Домашен Фитнес

Мнение от vlad0 » 25 Фев 2021, 12:24

Приключих(горе-долу) сагата с Тежести от Декатлон - https://www.decathlon.bg/disk-20-kg-id_8388237.html - Няма никаква миризмар, сравнително тихи са и съм доволен.
Останаха ми само 10ки да взема, но те така и не се появиха в наличност.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook