Номинации за Дарвинова премия 2021г

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Номинации за Дарвинова премия 2021г

Мнение от BMW_POWER » 12 Фев 2021, 12:22

Дарвинова премия се връчва на хора, успели да си отидат от този Свят по особенно глупав начин.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Номинации за Дарвинова премия 2021г

Мнение от Superexstatic » 12 Фев 2021, 12:45

Вуйчо написа:Тц. Не е харесвана от хейтъри кибици с каквито се напълни форумът последните години, които нямат трици у гъзици и не могат да си позволят нито да купят първоначално, нито след това да обслужват адекватно такава кола. На такива единственото което им харесва е... да не харесват, т.е. да мразят. Затова се наричат "хейтъри". Такива могат само да люпят семки (образно казано), да знаят всичко за всеки, да бистрят политиката, но на практика да не могат да правят нищо градивно и качествено.

Много не харесали е60. А колко от тези субекти имат реален опит с такава кола? Колко от тези са притежавали и карали такава кола, не просто да ги гледат по улицата и да правят генерални заключения по картинка, а да имат реален опит въз основа на който да имат обективна оценка защо аджеба не харесват това. Това не е въпрос дори, затова завърших с точка изречението.

Освен 5 годишният опит и 70 000км с е60, към момента имам и е39, а от няколко дни вече притежавам и f10 и смея да кажа, че е60 е модел, който е класи над стария и всъщност за мен предшественикът няма нищо с какво да го превъзхожда (освен от финансова гледна точка, че е конструктивно по-проста и по-евтина за подръжка кола). Субективно дори е60 по много малко неща отстъпва на по-новият модел. Дори бих казал, че в някои отношения е60 е по-добрата кола от f10. Има аспекти в е60, които ми липсват в f10. Мога и знам как да обясня какво имам предвид и за мен някога дори бе удоволствие да обясня написвайки тук защо така мисля и виждам нещата, но това няма никакво значение и затова няма да го направя. Защото няма смисъл. Хейтъра (каквито са преобладаващата целева група на този форум, вече, за съжаление) няма да разбере това което пиша. А и едва ли дори ще си направи труда да прочете внимателно написаното, каму ли да го осмисли. Безсмислено е да си губя времето в полемики. Има по-приятни начини за изкарване на свободното време, вместо да пиша на озлобени маторци във форум.


Вуйче, пак си се пофилмирал. Къде па точно в тоя форум се хейти масово по е60?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Номинации за Дарвинова премия 2021г

Мнение от EBEEMVACIA » 14 Фев 2021, 19:13

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Номинации за Дарвинова премия 2021г

Мнение от Jordana » 14 Фев 2021, 19:32

Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Номинации за Дарвинова премия 2021г

Мнение от EBEEMVACIA » 14 Фев 2021, 19:34

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: nero_, Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook