ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от EBEEMVACIA » 14 Фев 2021, 10:02

виждал съм в нета истории за хора коренно променили живота си вкл. и над 50г.

та са чудя,дали бих открил нещо за колд рестарт-до момента все едно не съм живял.нещо което да е възможно за мен;да се преоткрия,знам ли с кой\я и как-мотиватори всякакви в нета за пари;здравословен живот;спортни разни\пътешевствия-уха,но как\и т.н.

та дали въобще е възможно\дали съдбата ми е оставила време\това нещо

че може би познавате подобни или вие сте такива не виждам файда-полза,защото всеки е различен и няма нищо универсално в живота :!: :?: :arrow:
Последна промяна EBEEMVACIA на 14 Фев 2021, 10:42, променена общо 1 път
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от Top Gun Maverick » 14 Фев 2021, 10:06

Разбира се, че можеш. Но е строго индивидуално кой от какво може да се повлияе. Обикновено ако човек преживее нещо истински силно, то преоткрива или открива някакви неща. На жената свяко и му откриха да речем петно в белия дроб като пушеше по две кутии цигари на ден, спря ги от момента на излизане от болницата преди 10-на години и петното изчезна,но дори не помисля за цигари.
Прочети малко за будизма и за Буда в частност,това може наистина да промени живота ти ако отделиш дори няколко часа четене, дори само веднъж. Самият Буда е преоткрил живота и е напуснал материални свят в който живее(и двореца, бил е царска особа)понеже си е задавал някои въпроси, които не са му давали мира.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от EBEEMVACIA » 14 Фев 2021, 10:33

ок

баща ми живя +10г. след инсулт и беше пушач и пияница-в нервното всекидневно съседите му по легло ги извеждаха в чували и той се уплаши и спря веднага,като смени цигарите с семки

от 8г. съм пълен сирак без роднини-починаха,а до тогава бях мамино синче,поради смъртта на брат ми-убиха го на граничен катер като мичман и майка в леглото ми носеше ядене след това поради депресията ми от загубата на брат ми.

-да това е ужасно зле,лошото е,че се напогребах на всякакви роднини и рода и.......мани,бегай-сега от 2г. не стъпвам в къщи,щото апартамента е кошмарна гробница за мен и обикалям градовете по квартири.

то фактически съм реално 8-9 годишен със самостоятен живот реално и се чудя защо съм в киреча,и не виждам изход.

разни такива-емигрантче в държавата... :| :confused:

пп

тоя ме кефи,но нищо повече
https://youtu.be/IjvdZD4-xDo

поздрав
https://youtu.be/eKmNK92rn4g
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от Bogat-Beden » 14 Фев 2021, 12:21

"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 1.02.2019
Кара: на пост и молитви

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от Вуйчо » 14 Фев 2021, 12:56

.
Последна промяна Вуйчо на 18 Апр 2021, 20:21, променена общо 2 пъти
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3198
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от laviatan » 14 Фев 2021, 13:06

Живота сам по себе си е безсмислено нещо, колкото повече се задълбочава човек да разсъждава и търси смисъла му, толкова повече ще се убеди, че всичко е едно голямо нищо. Различни хора си придават различен смисъл, едни да оставят поколение, други да изобретят нещо, трети намират смисъл само в чашката. В крайна сметка всичко е една непрекъсната цикличност водеща до неизбежното. Дано смъртта не е краят и има нещо след нея, защото иначе сме много прецакани.

Колкото и да е неприятно е точно така ...много истина събрана в няколко реда.
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от vlad0 » 14 Фев 2021, 13:45

EBEEMVACIA написа: ...

...
Последна промяна vlad0 на 12 Май 2022, 10:02, променена общо 1 път

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от Top Gun Maverick » 14 Фев 2021, 18:43

Пътят към успеха е свързан с минаването през много провали. Ако не се проваляш в нищо, то едва ли ще успееш в нещо. Между другото не е лошо да намериш смисъла и в някой друг човек, но всичко е в главата. Животът по принцип е свързан с много страдание, при едни повече, при други по-малко, не искам да давам депресиращи примери, но знам много, включително и случи ли се на роднини и приятели. Падаш и ставаш, ако щеш дори да се плезиш като оня идиот Пулев. Между другото ако си идиот, всичко е далеч по-лесно и не те тормозят много мрачни мисли.

Вучйо, помня ги тия гадни сокчета, умирах от кеф да ги гърмя силно с крак на земята.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от EBEEMVACIA » 14 Фев 2021, 21:59

Top Gun Maverick написа:Пътят към успеха е свързан с минаването през много провали. Ако не се проваляш в нищо, то едва ли ще успееш в нещо. Между другото не е лошо да намериш смисъла и в някой друг човек, но всичко е в главата. Животът по принцип е свързан с много страдание, при едни повече, при други по-малко, не искам да давам депресиращи примери, но знам много, включително и случи ли се на роднини и приятели. Падаш и ставаш, ако щеш дори да се плезиш като оня идиот Пулев. Между другото ако си идиот, всичко е далеч по-лесно и не те тормозят много мрачни мисли.

Вучйо, помня ги тия гадни сокчета, умирах от кеф да ги гърмя силно с крак на земята.

аз да съм най-успялия\по брой провали\ според това...
vlad0 написа:
EBEEMVACIA написа: . :bchug: ..


Съжалявам, че преминаваш през това :cry: и знам, че отстрани изглежда трудно, но съм сигурен, че вътре е много, много по-трудно!

Може ли? Историята познава такива случаи на хора, които наистина са успели и са претърпялли някакъв катарзис. В България поради редица културни фактори и специфики е една идея по-трудно. Не виждам на колко години си, но първите стъпки са няколко:
1. Пусни миналото и не оставяй то да те определя - тук може да имаш нужда от специализирана помощ, НО БЕЗ медикаменти.
2. Разбери какво искаш да постигнеш и задължително си задай въпроса дали ще си щастлив, когато го постигнеш. Не случайно има една приказка: "Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да се сбъдне!"
3. Намери хора, които вече са го постигнали - в идеалния случай това ще е социалната ти среда - в България ... пак много трудно, но можеш чрез социалните платформи да следваш такива хора и да следиш съдържанието им.
4. Филтрирай социалната си среда и ограничи контактите с неподходящите хора. Как да разбереш кои са те? Разкажи им за мечтите си и за плановете си и по реакцията ще ги познаеш. В общия случай е доста по-лесно е когато имаш съмишленици, но си има и хора единаци.
5. Бъди смел и експериментирай, поемавай рискове с които провали можеш да се справиш психически, финансово и да извлечеш ползата дори при такъв изход. Човек трябва се учи от грешките. При евентуален успех - всички знаем как да изживеем успеха.
6. Не прекалявай с мисленето - "какво ще стане ако ...?" и не разрешавай НЕсъществуващи сценарии - когато не се случат тези сценарии това е провалено време и енергия.
7. Направи си план - не са важни детайлите, а посоката.

Относно точка 5. Рей Далио твърди, че пътя нагоре изглежда така:

Изображение
Изображение

Дълъг ли ще е пътя? Зависи от промяната, но по-скоро да! Заслужава ли си - ВИНАГИ!
евала за думата-любима си ми е.

МММДАААА...
---РЕСПЕКТ---за всеки пост,който прочетох..

за сега само поздрав пак с нещо любимо ми
https://youtu.be/xy921Pn3lhA

пп

1най-мее страх от мен си-МНООГО-

2ШАХ и мат ли е това,щото правилно 1 от божиите заповеди е,,не си прави кумири,,-моите кумири-слабости;желания;страсти са ме хвърляли НЕИЗБЕЖНО в пропастта,колкото и безобидни да са

3търя пододящ пример

4всичко познато ме предаде;излъга и забрави-пазя се параноично от нови връзки и не вярвам в никой

5карък съм и не смея,щото винаги оставам без нос,щом го покажа-така ме научи живота

6това е все едно да съм без спирачи\да скоча без парашут\ за ВАЖНИТЕ НЕЩА в живота

7СЪГЛАСЕН...аз и план-дето се имам за еднодневка\днес ме има-днес ме няма\въх :banghead:
Последна промяна EBEEMVACIA на 14 Фев 2021, 22:20, променена общо 1 път
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от EBEEMVACIA » 14 Фев 2021, 22:17

Вуйчо написа:Клиширано звучи, но всичко е във волята ти. Няма "не мога", всичко е "искам" или "не искам". Казвам ти го като човек, бил първите 31 години от живота си винаги много дебел (през повечето време 130кг на 185см), още на 12 годишна възраст бях тези кила, някои от форумът ме познават и са ме виждали преди. От 4 години вече съм постоянно 80кг, т.е. за под една година успявам да сваля 50кг само чрез воля какво да консумирам и по-точно какво да НЕ консумирам. Без медикаменти, без операции, без гледане на надъхващи видеа, не съм чел книги или слушане за някакви специални диети. Просто сам решавам и казвам "стоп" на почти всичко което поглъщах ей така уповавайки се на елементарна логика (че вафлата е отрова, а моркова е Храна). И по-важното това се превръща в начин на живот, щом вече 4 години стоя и не мърдам от това състояние.

Друго нещо което преборих - цигарите. Тази долна мръсна отрова, която употребявах в продължение на 15 години. На 3-и Май 2019-а бе последната цигара която изпуших и го казвам с цялото си самосъзнание и същата силна воля с която отслабнах 50кг, че никога повече няма да докосна цигара /пура/пурета или каквато и да е подобна отрова. Дори съм готов за пари да се обзаложа.

Щом аз успях да спра да ям и пия всичките лайна с които се тъпчех цял живот до 31 годишна възраст (а това са 95% от "храната" която ни заобикаля) и от раз с един замах да спра цигарите... значи всеки можех. А повярвайте ми, ядях като прасе. В зората на демокрацията баща ми бе "бизнесмен", съответно аз като малко дете получавах джобни за един ден каквито другите деца получаваха за седмица. За мен бе нормално във втори и трети клас в голямото междучасие да си поръчам от бутката 3 (три) хамбургера с 3 сокчета "калифорния" (помните ли ги тези боклуци, в едни меки полу плик, полу бутилна и цъкаш по средата сламката и смучеш като невиждал), няколко меки бисквити "холидей", пък ако хартисат пари защо не и някой друг сникърс или една шепа от желираните червейчета ей така да си джуберкам по време нс час. Кола, пепси? От първите имам събрани колекции от стотици коледни сувенири, от вторите съм печелил уикенд в Боровец. Купувах ги в промишлени количества.
Пушене? До преди едва 2 години за мен бе нормално сутрин деня да започне с бистрене на политиката с т.нар. "chain smoking", за мен бе ежедневие да изпуша 4 цигари една след друга ей така за започване на деня. Не купешки цигари, а правени с тютюн, тъпчене в гилзи... И всичко спря за миг. И не ми липсват, не ги сънувам. Щом аз успях да спра и да се завъртя на 180 градуса, значи всеки може. Но не всеки открива правилната мотивация, а и да си го кажа нескромно - не всеки има мозъчния капацитет сам да се сети и замисли, че това което прави със себе си е деструктивно и с един момент ще бъде късно (и безсмислено) за промяна. Аз съм убеден уповавайки се на волята си, че и наркотици не биха могли да ме пристрастят. Никога не съм опитвал такива лайна дори и марихуана, но съм убеден, че не могат да ме управляват. Просто си знам силата.

Обаче, колкото и да имаш воля и да се опитваш да ръководиш живота си, понякога си има неща, които ние не разбираме и не зависят от нас. Наречете го "съдба" ако щете, но понякога ти драпаш и драпаш да тръгнеш (образно казано) наляво, а всичко те бута и завърта да вървиш надясно. :dunno:

Живота сам по себе си е безсмислено нещо, колкото повече се задълбочава човек да разсъждава и търси смисъла му, толкова повече ще се убеди, че всичко е едно голямо нищо. Различни хора си придават различен смисъл, едни да оставят поколение, други да изобретят нещо, трети намират смисъл само в чашката. В крайна сметка всичко е една непрекъсната цикличност водеща до неизбежното. Дано смъртта не е краят и има нещо след нея, защото иначе сме много прецакани.

аз бях почти 175кг сега съм 144кг. и четох за ИВАН ГАРАБИТОВ от пловдив,който е магьосник с отварите си,но са бая скъпи-хора над 200кг свалят над 100кг.
а съм луд по природата и обикалям ВСЯКА УЛИЦА у всеки нов град;вилните зони;околности
и ми е трудно движението-крампи;сващания и тн....ех да доживея пролет..
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от Borymeckata » 15 Фев 2021, 11:09

Вуйчо е казал (написал) много верни неща, които напълно подкрепям. Накратко - всичко е въпрос на мотивация (положителна мотивация). Човек може да понесе всякакви несгоди и да постигне всичко, зависи само колко силно го иска. Пак обръщам внимание - мотивацията трябва да е положителна. Не страх, не срам, не принуда. Ти трябва да ИСКАШ нещо (искрено и и с вътрешна убеденост), и ще го постигнеш. Никога не е късно и няма какво да чакаш - всичко зависи от теб.

Знам, че горното звучи клиширано и досадно. Но помисли - само истини стават клишета, защото постоянно се повтарят. Една лъжа няма как да стане клише.

А понякога радикални промени в жвота ти... просто се случват, без ти да полагаш някакви сериозни усилия. Сякаш от самосебе си... Все едно някой просто премества лостра на стрелката и ти ти тръгваш по съвсем друг коловоз, някак плавно, без драми и усилия. При мен се получи много интересно със солта. Като по-млад ядях много солено. До степен, че солях храната, преди още да съм я опитал. Но с гопдините някак постепенно започнах да губя вкус към солта... Сега ям почти безсолно, и то - без да полагам усилия за това. Дори обикновеният хляб ми се струва солен. Шантава работа... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от Top Gun Maverick » 15 Фев 2021, 19:24

Със солта май бях почти като теб... :yes:

4всичко познато ме предаде;излъга и забрави-пазя се параноично от нови връзки и не вярвам в никой

Сега това го приемаш по единствения възможен начин, а именно, че никой не те е излъгал и предал. Просто всеки се е разкрил пред теб какъв е и колко струва като ти е направил услуга, че не го е направил още по-далеч във времето, понеже колкото по-късно, толкова по-мръсно/зле и т.н.
Това е 100%-та вярно, аз в живота ми съм някакъв късметлия от тая гледана точка, макар като се замисля да се чувствам късметлия в много други, но специално в тая с хората имам и късмет, но и някак лесно умея да ги преценявам от пръв поглед, колкото и клиширано да звучи. Може би и професията ми помогна в това нещо, понеже като по-малък доста повече хора стигаха до ниво където да имат възможността да се опитат да ме излъжат, някои и да успеят, но в крайна сметка за нищо, което да ми повлияе на живота, освен да ми го подобри като се отърва от тях. Точно така му викам аз, освобождаване от всякакъв вид талаш под формата на билогичен материал. Дори не ги мразя такива хора, по принцип не мразя никой, просто гледам в друга посока, но колкото и странно да ти звучи даже съм им благодарен. Благодарен съм им, че са се разкрили рано и че по този начин за пореден път оценям истинските хора. :yes:

И понеже пускаш все музика, ето ти малко такава, която общо взето може да накара човек да иска да върви нагоре, без значение в какъв аспект се изразява това:
https://www.youtube.com/watch?v=9D-QD_HIfjA

https://www.youtube.com/watch?v=oRdxUFDoQe0
Между другото аз Английски съм учил от втори до осми клас, но го понаучих(после до 12-ти само се водех, че учех)след това откъм повече думи изрази именно, чрез музика и филми. Беше ми интересно какво се пее по-точно и започнах да си превеждам песните и филмите или моменти от тях. Тогава откриваш много грешки в превода на БГ, а песните добиват един съвсем друг смисъл и ти помагат да оцениш още повече творците стоящи зад дадена песен и самата нея. В музиката има нещо магично, не мога да го опиша, изпълнителите го правят далеч по-добре, чрез песните си, отколкото аз мога ако се опитам. Мога само да ги разбирам до някаква степен, но това също може да ти е нещо, което може да промени някои неща у теб.

И една песен от която е цитата долу в подписа ми от няколко години:
https://www.youtube.com/watch?v=U8U_gR58eJU
Целият текст е...смазващ ако го потърсиш за превод. Вярата също не е лошо нещо, стига да не се вманиачаваш прекалено.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от BMW_POWER » 15 Фев 2021, 23:53

Тази снимка е за автора на темата

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от ildivvy » 16 Фев 2021, 8:08

Дали има смисъл или няма...сложен въпрос! Това, което можем да се опитаме да направим, е да сме щастливи и да правим хората до нас, които обичаме и които ни обичат, също щастливи! Другото е... 'прах във вятъра' !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е това да попитам...

Мнение от Borymeckata » 16 Фев 2021, 8:48

Аз всъщност не разбрах Колегата (авторът на темата) какво иска да промени в живота си? Ясно е, че въпросът е много личен, но ако бъде малко по-конкретен... ще можем по-успешно да го насърчим и подкрепим в начинанието. :yes: :yes:

Лично аз съм доста скептичен към съвети от рода на "бъди ефективен и иновативен", "излез от зоната си на комфорт", "не се страхувай от провала", "бъди решителен и рискувай смело". Особено това със "смелия риск" ми звучи като съвет да заложиш на ролетка последните си 20 лева с надежда да ги удвоиш... Всеки хазартен маниак ще ти каже същото - че ако не рискуваш, няма да спечелиш. И всички измами се основават на същия стремеж да спечелиш... да не кажа - на същата алчност. Ако си сам - ОК, залагаш всичко (или много), рискуваш и си носиш последствията. Но ако имаш близки хора, които разчитат на теб? Как ще обясниш, че си профукал семейните спестявания в някаква рискована инвестиция?
Excellent! Steven is my name!

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook