Байдън

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Байдън

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Мар 2021, 21:30

Тоя дългокосия като каза, че бил в страни от третия свят, бил в Индия, Непал и т.н. но не бил виждал толкова страдание на едно място, само показа, че никъде не е бил. В Идния има места където цял живот краката им са в кал, четат им се ребрата и умират от глад. За Африка да не говорим. Идиот. Тия тука виждате ли ги какви са закръглени? Тоест бездомни, ама не умират от глад, а просто така си живеят, друсайки се по цял ден! Откъде вземат тия пари? Правителството им дава, храни ги и малкото, което им остане отива за дрога! Това е избор, не Америка ги е накарала да живеят така! Виждал бил третия свят, хах, направо ми се реве от такива позьори. Другият дебелак накрая от 30 години живеел на мястото, където показва снимката на Морисън, ама не се е научил да говори Английски поне като мен и има акцент сякаш вчера е пуснат в САЩ, ама иначе ще показва какъв е живота там.
Да, аз винаги съм казвал, че няма такова място като САЩ с толкова бездомници, ама това не е заради държавата, понеже на някои им стига да имат храна и да се друсат по цял ден, живеейки на палатка. Я да иде в Индия да видим кой ще му даде да живее така на улицата и да го хрантути, като му дава пари и за дрога.
Та бездомници има навсякъде, ама ако не са болни, не виждам кой им е виновен, че са там. На всичко отгоре повечето са негри като ги гледам, а голяма част от тях си им харесва така да живеят.
И не, грешиш, че няма такова нещо, не си влизал в циганските гета в България за да знаеш какво има там. Аз съм влизал в много с кола, едвам се придвижвам вътре и си има голяма мизерия, плюс една камара лапетии по пътя, тука такива май не видях.
Но с клиповете само показва, че няма идеални места, нищо повече.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Байдън

Мнение от alx » 23 Мар 2021, 22:05

Мейвърика е хванал много неща за Америка. Да не кажа почти всичко. А не е стъпвал там. Респект. Пиша го съвсем сериозно. Има хора живеят по 30 години в САЩ и нищо не им е ясно.
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Байдън

Мнение от peshehodetz » 23 Мар 2021, 22:14

Е ако са от тези от Българската общност в Чикаго дето работят в български фирми, магазини, ресторанти, кафенета или карат тирове за български фирми много от тях за 30 години дори и английски не са понаучили що годе. Ма такива не са дошли в Америка, те просто са отишли в "Другата България" .
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Байдън

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Мар 2021, 22:30

E, alx, най-добрия ми приятел живя там известно време в Панамата, после в Лонг Айлънд, минава и от тук там, та 1:1 каквото ми е казал знам, но и мога да събера две и две де. :mhihi: Иначе имам роднини там, ама от тях знам базовите неща за САЩ, където се тиражират насам и натам, основно за Чикаго, както и за Тампа. А и като ме бе хванал сериозно мерака за там преди бая години, изчетох и някои неща от ол бг форума, а там пишат всякакви живеещи там различни неща. И няма такова нещо като Америка, това трябва да го знае всеки мераклия да иде там за да живее. Америките просто са много и различни. То и нормално де в някой мегаполис да има от всичко, а какво остава да сравняваш ЛА с Бостън примерно или Денвър с Далас. То Аляска, то Хавай. :mhihi:
Лично за мен Америка си остава природата, но ако имах избор в кое време да живея, сигурно щеше да е 80-те там с всичката музика и едни такива неща, които днес не могат да се повторят дори минимално по никакъв повод, може би и до един момент през 90-те.
Доколкото знам Американците(средностатистическите)са доста наивни хора и лесно може да ги излъжеш. :confused: Не са устроени да мислят, че някой ги премята. А от тези, които съм виждал тука да идват по разни мисии доброволчески от корпуса на мира и т.н. ами те направо душици, тия около 20-30 да речем.
Последна промяна Top Gun Maverick на 23 Мар 2021, 22:36, променена общо 1 път
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Байдън

Мнение от Jordana » 23 Мар 2021, 22:36

Алха те обработва просто . Не се връзвай чак толкова , много е подмолен ако усети че си падаш по американската демокрация :mhihi:
Последна промяна Jordana на 23 Мар 2021, 22:47, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Байдън

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Мар 2021, 22:38

Тяхното не го броя за демокрация обаче и съм го казвал много пъти. За мен това си е някаква тяхна форма на социализъм, просто ти набиват в главата, че си много свободен, ама ако решиш да живееш там както трябва всъщност системата те кара да правиш много неща и други да не правиш. Не, че нямаш избор, което уж е в основата на демокрацията, но избора различен от техните правила те тласка по кофти път. Ама то няма и как иначе де, анархията би станала прекалена ако не упражняваха контрол. Само ако знаеш колко народ работи за общо да го наречем така службите им...пък после от ДС тука са ревали през комунизма. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Байдън

Мнение от Jordana » 23 Мар 2021, 22:48

Кои са тия ? Войниците на плаща и кинжала ? :roll:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 30.10.2007
Местоположение: По света и у нас
Кара: Купе с 2 врати
Мечтае да кара: Купе с 4 врати
Детайли за колата: Седем напред, две назад

Re: Байдън

Мнение от ARR_ » 24 Мар 2021, 6:31

Top Gun Maverick написа:Правителството им дава, храни ги и малкото, което им остане отива за дрога! Това е избор, не Америка ги е накарала да живеят така!


По мое мнение ако има една дума с която да се определи САЩ, то това е "избор". Дали ще става въпрос за образование и професия, дали за това къде ще живееш или какво ще шофираш, спортуваш и тнт, опциите ги има и всичко зависи само от теб.

Top Gun Maverick написа:За мен това си е някаква тяхна форма на социализъм, просто ти набиват в главата, че си много свободен, ама ако решиш да живееш там както трябва всъщност системата те кара да правиш много неща и други да не правиш.


Ха спомените ми от соца са доста мъгляви, но понеже имам разни приятели по Бг които милуват за онези години, все им казвам че в САЩ много ще им допадне, от теб се иска само да работиш и да спазваш закона (в по-голямата му част :lol: ), останалото се нарежда.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Байдън

Мнение от Jordana » 24 Мар 2021, 8:45

Тая логика много ми напомня логиката която се лансира в другата тема за антигенните тестове . Тестовете са точни 100% но като махнем грешните резултати , та и тука с усато нещо подобно се получава . Като махнем лошото америка е едно много добро място :mhihi:
Вие не можете да разберете че америка върви комплект със всичките негативи , те са част от америка иначе няма да е америка . Но много добре разбирате че в България негативното е неразделна част от действителноста и постоянно го повтаряте като мотив за дисидентството което практикувате ...за пари . Твърде йезуитско мислене не мислите ли ..? :mhihi:
Последна промяна Jordana на 24 Мар 2021, 12:51, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Байдън

Мнение от Borymeckata » 24 Мар 2021, 9:19

И аз съм съгласен с Мевърик за цитатите на Буш - ами не ми звучат чак толкова тъпо и смешно. Разбирам какво е искал да каже, а в някои усещам и самоирония. Още повече ние ги четем в превод, а в оригинал сигурно звучат по-близо до нормалното.

И защо само цитати на Буш, дайте да се посмеем малко и на Рейгън, да видим той пък колко е бил "тъп"... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Байдън

Мнение от Jordana » 24 Мар 2021, 12:58

Не знам що за мерак е да ги изкарвате някакви гении след като не са такива след като самите американци им се подиграват за тая покъртителна елитарност .. :roll:
"Джордж Буш е такъв тъпанар, че навярно си мисли, че Питър Пан е умивалник в публичен дом. "
Кърт Вонегът за бушизмите на Буш .
В тоя ред на мисли за НЕ американци тия са просто смях и забавни каламбури , на америкнаците обаче не им е толкова смешно най вероятно с такива президенти . Поне тия които знаят кой е президента на уса :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Байдън

Мнение от Borymeckata » 24 Мар 2021, 13:09

Ами ние (българите) се вживяваме прекалено в политиката, защото качеството ни на живот зависи от нея. Или поне вярваме, че е така... Утре поредният малоумник на власт ще вдигне еконормите и оставаш без автомобил, ще обяви панелката ти за опасна и оставаш на улицата, ще измисли нов данък, акциз, карантина или друга някаква дивотия и оставаш без работа, ще ти фалира банката, ще ти спре субсидиите, ще ти забрани бизнеса, ще ти национализира имота... Ако живея в нормална държава и се чувствам сигурен и спокоен за бъдещето, и аз няма да се вълнувам от политика, даже няма да знам кои са спечелили поредните избори и кой ми е президент... :dunno: :dunno:
Последна промяна Borymeckata на 24 Мар 2021, 13:15, променена общо 1 път
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Байдън

Мнение от Jordana » 24 Мар 2021, 13:15

Еми те на последните избори затова счупиха рекорда за избирателна активност от 120г насам , щото не ги интересува кой е президента . От 240 милиона с право на глас гласуват 160 милиона . Резултат много близък до активноста на избори в Беларус :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Байдън

Мнение от Borymeckata » 24 Мар 2021, 13:17

Двама от трима гласуват - добре е като активност... :yes: :yes:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Байдън

Мнение от Jordana » 24 Мар 2021, 13:21

При нас е 1 от 3 , явно всичко е наред и не ни пука кой управлява . :bowdown:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook