Издирвам конкретен ароматизатор

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 4.02.2021
Пол: Мъж
Кара: F30 328i xDrive
Детайли за колата: Red Leather Sport Interior

Издирвам конкретен ароматизатор

Мнение от nniXXann » 11 Апр 2021, 22:32

Здравьейчи...

Купих колата от предишния собственик с един ароматизатор предназначен за закрепване на духалките, който представлява силиконова плоска форма във формата на мечка в зелен цвят. Тъй като това е наистина най-добре миришещият ароматизатор за кола, който съм виждал някога, питах предишния собственик откъде го е взел и той ми каза, че е от Фантастикото над кръговото на бул. Черни връх и Околовръстен път (за София става въпрос). Ходих специално до там, но го няма... Търсил съм го и по бензиностанции и други вериги супермаркети и също не го откривам. Моля ако попаднете някъде на подобно животно да споделите, ще съм безкрайно благодарен.

Миризмата не е нещо конкретно и не може да се опише лесно, но е супер свежа и приятна и като се слее с миризмата на кожата на БМВ-то се получава нещо уникално. Няма човек, който се е качил в колата и не е направил коментар, че мирише супер яко.

Предварително благодаря.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 14.07.2016

Re: Издирвам конкретен ароматизатор

Мнение от djvice » 11 Апр 2021, 22:50

nniXXann написа:Здравьейчи...

Купих колата от предишния собственик с един ароматизатор предназначен за закрепване на духалките, който представлява силиконова плоска форма във формата на мечка в зелен цвят. Тъй като това е наистина най-добре миришещият ароматизатор за кола, който съм виждал някога, питах предишния собственик откъде го е взел и той ми каза, че е от Фантастикото над кръговото на бул. Черни връх и Околовръстен път (за София става въпрос). Ходих специално до там, но го няма... Търсил съм го и по бензиностанции и други вериги супермаркети и също не го откривам. Моля ако попаднете някъде на подобно животно да споделите, ще съм безкрайно благодарен.

Миризмата не е нещо конкретно и не може да се опише лесно, но е супер свежа и приятна и като се слее с миризмата на кожата на БМВ-то се получава нещо уникално. Няма човек, който се е качил в колата и не е направил коментар, че мирише супер яко.

Предварително благодаря.




Виж на Dr.Mascus в google,по описанието се сещам че имаха подобен или същия модел

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 4.02.2021
Пол: Мъж
Кара: F30 328i xDrive
Детайли за колата: Red Leather Sport Interior

Re: Издирвам конкретен ароматизатор

Мнение от nniXXann » 11 Апр 2021, 22:58

Два часа ровене в нета за нещо конкретно даде резултат. Не ме питайте как го открих, нито на английски, нито на български по описания излизаше нещо подобно. Все пак го намерих и производител е MAX FRESH. Нямам идея какви са като произход. Самия ароматизатор го има в различни форми и зеления цвят, който се води аромат "Френски парфюм" много ми харесва. За другите не мога да твърдя нищо. Изтрийте темата ако прецените.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Издирвам конкретен ароматизатор

Мнение от streetz » 11 Апр 2021, 22:59

Да не е това? https://maxfresh.bg/product/мече-french-perfume/
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 4.02.2021
Пол: Мъж
Кара: F30 328i xDrive
Детайли за колата: Red Leather Sport Interior

Re: Издирвам конкретен ароматизатор

Мнение от nniXXann » 11 Апр 2021, 23:22

streetz написа:Да не е това? https://maxfresh.bg/product/мече-french-perfume/


Точно така, това е. На мен ми отне много повече време да го открия. Писанията ми идва със закъснение, защото първо чакат одобрение от модератор. :) Благодаря за помощта. :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 28.01.2016
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: ше E39 530D Touring
Мечтае да кара: колело

Re: Издирвам конкретен ароматизатор

Мнение от MrManson » 12 Апр 2021, 8:55

Колега, след цялото това вълнение си заслужава човек да си го поръча и да го пробва :)
Иначе аз съм фен на Black Crystal на Areon
[img]https://areon-fresh.com/product/black-crystal-gck12/?portfolioCats=165#iLightbox[gallery13742]/0[/img]

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 4.02.2021
Пол: Мъж
Кара: F30 328i xDrive
Детайли за колата: Red Leather Sport Interior

Re: Издирвам конкретен ароматизатор

Мнение от nniXXann » 12 Апр 2021, 15:10

Въпреки, че всеки си има строго индивидуални предпочитания към ароматите, бих го препоръчал. Малко като търговски представител на MAX FRESH започнах да изглеждам, а реално нямам нищо общо :lol: Ще им искам % от продажбите. А за вълнението, както го нарече MrManson, аз съм малко изкривен на тема чистота и аромат в колата, но това са си мои проблеми. Black Crystal на Areon съм го ползвал също, малко остър ми идва.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 334
Регистриран на: 31.10.2015
Местоположение: Където дойде
Пол: Мъж
Кара: BMW 3 E46 ,E90
Мечтае да кара: 850 CSI E31
Детайли за колата: E46 M43TUB19 2001 sedan
E90 M47D20TU2 2005 sedan

Re: Издирвам конкретен ароматизатор

Мнение от Moni_BMW » 12 Апр 2021, 22:14

Имал съм ароматизатор от тези в горния сайт, само че зелен гущер и е изключително траен. Надявам се да не се сърди те, че ще използвам тази тема, защото и аз търся един тип ароматизатори. Търсих в Интернет, по бензостанций по нашия край, по София и Пловдив, никъде няма. Снимката е илюстрация има ги и оранжеви, сини и жълти. За сега никъде не съм виждал.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
///M power

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: Издирвам конкретен ароматизатор

Мнение от ka4i » 13 Апр 2021, 10:32

Поръчах си няколко мечета, да ги пробвам :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Издирвам конкретен ароматизатор

Мнение от nikola59 » 13 Апр 2021, 13:33

ka4i написа:Поръчах си няколко мечета, да ги пробвам :yes:

:D Напиши после отзив за този аромат да не стреляме в "тъмното".

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook