Пиете ли енергийни напитки?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Пиете ли енергийни напитки

Много рядко
46
87%
Много често
7
13%
 
Общо гласове : 53

Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от Bogat-Beden » 30 Апр 2021, 19:38

Ше бЕгам за активен въглен :paranoid:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от hell's angel » 30 Апр 2021, 20:03

bum_bum написа:Еми то черния дроб не е вечен

BMW_POWER написа:
След 40-така започваш да откриваш нови органи в тялото си :mhihi:


Съгласен, и на мен вече "на кило и канче", канчето ми идва в повече, :ok: ама на 25 - 27 да напишеш "и аз усещам - едно време к'во пиене беше " кога т'ва - когат' са били на по 15 ли ? :mrgreen:
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от bum_bum » 30 Апр 2021, 21:00

Еми като стартираш рано кариерата рано и приключваш :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от Jordana » 30 Апр 2021, 21:13

кога т'ва - когат' са били на по 15 ли ? :mrgreen:

Аз някъде там пропаднах , може и по рано да е било даже . Първото ми насиране беше на село лятната ваканция , взехме с още един местен индивид бутилка гроздова 2.70 стуваше и една кутия стюардеса за толкова стигнаха парите . И в селския парк вечерта към 10 -11 се нажулихме яката с ракия и мезе зелени ябълки там квото имаше по дърветата . После тръгнахме да си ходим и асфалта се приближи към мен поне 5-6 пъти . Траекторията по която стигнах до нас няма да я коментирам , повърнах два пъти в къщи зелени ябълки . Баба ми се събуди почна да кълне и т.н Цигари съм пушил във втори клас за първи път с един от съседния вход , намерихме един министерски фас и в мазето на блока го изпафкахме , обаче оня като се прибрал майка му го усетила и познай дали не го докара у нас за ухото . Глупака си признал всичко и казал че аз съм го накарал :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от BMW_POWER » 30 Апр 2021, 22:57

hell's angel написа:
bum_bum написа:Еми то черния дроб не е вечен

BMW_POWER написа:
След 40-така започваш да откриваш нови органи в тялото си :mhihi:


Съгласен, и на мен вече "на кило и канче", канчето ми идва в повече, :ok: ама на 25 - 27 да напишеш "и аз усещам - едно време к'во пиене беше " кога т'ва - когат' са били на по 15 ли ? :mrgreen:


Ма ти вЕрваш ли им изобщо на приказките? Ето цитат на един от форума, дето се изкарва "милениум". В темата за "Кой какво бачка" се изкарва

да кажем софтуерен разработчик, че програмист е много архаично


И това преди малко повече от 16 години. Явно е закърмен през USB :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от Bogat-Beden » 01 Май 2021, 11:07

bum_bum написа:Еми като стартираш рано кариерата рано и приключваш :mhihi:

Амбициозна вечер беше
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от steeN » 01 Май 2021, 16:31

BMW_POWER написа:И това преди малко повече от 16 години. Явно е закърмен през USB :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Някои хора работят от доста преди да са завършили университета, мда :lol: Все пак не всички са софиянци и може татко да носи и
мама да меси и може да си позволят да са вечни студенти до 30.

Millennials, also known as Generation Y or Gen Y, are the demographic cohort following Generation X and preceding Generation Z. Researchers and popular media use the early 1980s as starting birth years and the mid-1990s to early 2000s as ending birth years, with 1981 to 1996 being a widely accepted defining range for the generation.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от BMW_POWER » 01 Май 2021, 17:10

steeN написа:
BMW_POWER написа:И това преди малко повече от 16 години. Явно е закърмен през USB :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Някои хора работят от доста преди да са завършили университета, мда :lol: Все пак не всички са софиянци и може татко да носи и
мама да меси и може да си позволят да са вечни студенти до 30.


Аз работя отпреди да започна Института, завърших го задочно (издържал съм кандидатстудентски изпит при конкуренция 10:1), работих през цялото време, работих и след това. Бачкам още. Първата си заплата взех на 15г. И всичко това независимо, че съм софиянец :OT:

Какво общо има с темата?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1076
Регистриран на: 6.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11
Мечтае да кара: на безплатна нафта
Детайли за колата: 530xd

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от chris_barnes » 01 Май 2021, 17:32

Твърдо нЙе! Пил съм няколко пъти в живота си редбул и монстър. От монстъра така ми се разхлопа сърцето, че си казах: повече такива газирани компоти НЕ. Ако шсе тъпча със захар, по-добре да думна 1 торта сАхер, барем шсе някефя тези напитки имат кофеин равняващ се на няколко кафета.

п.с. Всеизвестен факт е, че истинските ракиджии разреждат само с вода


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от acho.rs » 01 Май 2021, 17:50

barty написа:Не пия такива боклуци :nono: И все пак, ако съм много изморен пия кафе и кола, държи ме свеж достатъчно дълго време.
Газирани напитки пия изключително рядко. Битер лимон/ тоник с водка, лед и лимон в случай на купон.

Кафе+кола е нещо като ред Бул, но без полезни съставки. В смисъл и двете са еднакви лайна, само че едното е лайно с витамини

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от kiko » 01 Май 2021, 18:04

acho.rs написа:
barty написа:Не пия такива боклуци :nono: И все пак, ако съм много изморен пия кафе и кола, държи ме свеж достатъчно дълго време.
Газирани напитки пия изключително рядко. Битер лимон/ тоник с водка, лед и лимон в случай на купон.

Кафе+кола е нещо като ред Бул, но без полезни съставки. В смисъл и двете са еднакви лайна, само че едното е лайно с витамини

Ти още малко ще го изкараш редбула здравословен :mhihi: и не знам как може да кажеш на кафето л@йно?Едно от малкото останали истински неща които приемаме.
Иначе по темата,кафе пия сутрин но не защото имам нужда ами ми харесва вкуса с малко мед и цигара разбира се.Ако ще пътувам дълго или адски рано за да сме на плажа в 10 си взимам един тредбул и горе долу по средата на пътя го почвам.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от hell's angel » 01 Май 2021, 21:56

:OT:
BMW_POWER написа:
Какво общо има с темата?

Нищо, помпа пак и пробва да мЕта камъни в мойта градина. Ама, както винаги, му е грешна теорията :mrgreen: Мани не го цитирай - вече толкова се е изгубил, че не с Гугъл, ами и с компас не може да се намери ... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от nxn » 02 Май 2021, 2:19

Редбул и хел са еднакво просто едните имат право на надценка. Ударих две, кенеф да, но за твърдото са бомба.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от steeN » 02 Май 2021, 9:20

BMW_POWER написа:Какво общо има с темата?


Хубаво не било 30, било "само" на 25 :lol:
Не ме цитирай и няма да има общо с темата :lol:

Иначе по темата пия от дъжд на вятър за разнообразие. Монстър ме кефи.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Пиете ли енергийни напитки?

Мнение от vicho » 02 Май 2021, 12:34

steeN написа:Иначе по темата пия от дъжд на вятър за разнообразие. Монстър ме кефи.


Зеленият е класика, чудесен вкус, но прекалено познат.
Синият също е доста добър (няма захар уж), вкуса е много добър.
Жълтият (ripper) е адски сладък и може би ще допадне на някого, но на мен не ми харесва, въпреки, че обичам сладко, това ми идва прекалено.
Безцветният е адска помия

други не съм си купувал и не си спомням вкус, ако съм пил инцидентно

-----
redbull - да, особено голямата опаковка е чудесна за събуждане :yes:
-----
Iso-sport orange ежедневно по двечки с кафето... преди съм бил инцидентно, но по време на пандемията ми стана навик (включително и в момента пия :mhihi: )
-----
hell, pitbull, crazy wolf - не
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook