Колко ПТП-та имате ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Колко ПТП-та имате ?

0
19
25%
1
21
28%
2
15
20%
3
8
11%
4
6
8%
5
2
3%
6+
4
5%
 
Общо гласове : 75
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от KoolyO » 17 Май 2021, 12:58

Аз не броя двата пъти, когато кротко си чакам на червено и ме избухват отзад и за това гласувах с нула.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от ivoaudi » 18 Май 2021, 14:23

steeN написа:
ivoaudi написа:Много добре казано!


Жалко, че са пълни глупости. Особено след като точно вие двамата сте на едно "мнение", не трябва никой да се съмнява :mhihi:.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Често се смееш без да има нищо смешно. В училище ги имахме такива, смеят се като им покажеш пръст.
Ти си водач, умник! От ТЕБ зависи евентуалното благоприятно развитие на ситуацията. Не можеш ей така да пуснеш кормилото и да почнеш да си гризеш ноктите! Бориш се ДО ПОСЛЕДНО да избегнеш удар или смекчиш последствията!
Скучен си ми и слабичък като опонент, това е елементарната причина що те игнорирам по принцип, а ти все джафкаш, та джафкаш след мен. Тази е причината-скучен си ми, няма да се сърдиш.
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от Zagy » 18 Май 2021, 14:41

Общо 4 пъти за 20+ години стаж - едно по-тежко и три леки. Тежкото и едно от леките не бяха по моя вина.
Si non confectus, non reficiat.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от steeN » 18 Май 2021, 16:18

ivoaudi написа:...


ОК, чиче. Нямаш грижи :ok:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от drifty » 18 Май 2021, 18:38

Гласувах с 0, щото реално погледнато инцидентите не пътя, които имам, не са ПТП-та, не е имало други участници с МПС-та. А инцидентите са няколко:
1. Преди няколко години, ударих сърна с около 90-95км/ч, като изключи, че ми се откачи маската на астрата и се счупи държача на номера, нямаше други поражения.
2. Пак преди години с 36цата качвам пътя към Узана, надявах се на сняг да си дрифтя, ама нямаше, чак в най-горната част се появи снежец по пътя и се залисах да пързалям, та се позасилих, а отпред по някаква причина всички коли спряха, но аз не успях. Скочих в една пряспа с изглед към ски пистите, с малко побутване аверите ме измъкнаха, щети по колата нямаше.

3. Имам симсонче, бях го дал на един приятел да ми оправи токовете. Не му харесало, че си държа спирачките по-хлабави, та ги натегнал много. Не ми каза. Аз нарочно си ги оставях по-хлабави, за да мога да стискам мъжката без да блокирват гумите. На първото кръстовище започнах да намалям както обикновено, без да знам, че спирачките са натегнати и си стиснах ръката по-силно, както съм свикнал. Предната гума блокира и мотора на земята. Аз скочих, а и скоростта беше не повече от 30тина км/ч.

4. С учебния мотоциклет, кофти потегляне от моя страна. Отпуснах съединителя да потеглям от полигона в Търново, хем изкачване ,хем страничен наклон на пътя. Не уцелих положението на съединителя и на дроселите, та за да не се катурна натиснах съединителя, моторът почти спря и се наклони наляво, с моите 60кг не успях да го задържа прав, та падна :D

И веднъж закачих теглича на колега, но имах само леко надрано по бронята.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от Jordana » 18 Май 2021, 18:58

Хе хе , в Търново съм карал курс за А категория . Само кормуването на полигон , едно време беше в школата на ОСО срещу КАТ . Имаше едно дръгливо иже спорт , там на него полигон най гнусното беше спиране на баира и потегляне с полусъединител . Въпреки че имах М отдавна и С , с тоя мотор беше зор щото гаснеше там точно . Двутактов , ауспуха пълен с неизгоряло масло щото го карат само на първа и пуснеш газта гасне моментално . Сега не знам изобщо има ли нещо на него място :mhihi:
Иначе с мотор симсон още преди да взема книжката , изкарах на 16 за М обаче имаше там доста голям период докато излезе и то лятото карам без книжка . И едно лапе бяга по тия тесните пътища между блоковете , шибнах го с дръжката на газта в главата . Аз докато се опитвам да го избегна волана застана на 90 градуса и паднах . Оново взе да реве , събраха се бабите цирк пълен . Добре че имаше хора отстрани видяха че лайното само скочи на мотора , викат адйде нищо му няма на дрисльот заминавай :mrgreen:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от TNT » 18 Май 2021, 19:04

drifty написа: не са ПТП-та, не е имало други участници с МПС-та.

Викаш, ако отсечеш 2 дървета, не е ПТП :mhihi: :mhihi: :mhihi: Доообре :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от drifty » 18 Май 2021, 19:19

TNT написа:
drifty написа: не са ПТП-та, не е имало други участници с МПС-та.

Викаш, ако отсечеш 2 дървета, не е ПТП :mhihi: :mhihi: :mhihi: Доообре :mhihi:

хахахаха, е добре де, без други участници и без криви ламарини :D Така става ли? :D

Срещу КАТ в Търново сега има цял мини квартал с приятно нацвъкани едно до друго блокчета :D
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 20.05.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Yamaha R1
Мечтае да кара: E38 740IL

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от Oblivion » 20 Май 2021, 12:48

Като новобранец направих едно птп с 36-цата после я тотализирах падайки в едно дере на копитото и двете по моя вина очевидно. Е39-ката имах аквапланинг на околовръстното с 150 малкия дявол, обаче след време едно "Е" ме тотализира престроявайки се в моята лента в последния момент и я писаха тотал щета и ми я изплатиха от каското.

С моторите също се отчетох първият ми кавазаки нинджа 600 падане от кантар и после имах едно леко сурване в града защото бях пил ( от тогава не пия и 1 бира като съм на две колела).

Със р1-цата съм падал на писта само ожулих краш тапите слава богу. И на дефилето веднъж изпуснах един завой добре, че имаше високи храсти и само ръчката на предната спирачка се счупи после се прибирах само на задна :mhihi:

За жалост никой не е застрахован от птп-та аз лично не познавам човек без едно зад гърбът си важни са поуките който си изваждаме от опита с тях. За мен те са ясни трябва да се кара с по-малко его и спрямо възможностите пак си карам бързо но доста по-внимателно и преценявайки ситуацийте последните 20,000 км нямам премеждия въпреки, че се усещам на моменти с мотора че дърпам дявола за опашката но влезе ли веднъж бензин в кръвта няма отърване.

Гласувах с отличен 6 :oops:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Колко ПТП-та имате ?

Мнение от drago_pavlov » 20 Май 2021, 15:04

Oblivion написа:( от тогава не пия и 1 бира като съм на две колела).

Като си на 4 явно няма проблем :shock:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook