Надуваем стендъп падъл-борд за морето

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 219
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от Southside » 09 Авг 2021, 10:40

Взех от тях за изминалия уикенд, много доволен от отношението. Собственикът спомена, че от другата седмица ще продава бройките, които се отдават под наем, но не ми даде цена в момента. За себе си съм със смесени чувства към SUP-a, събота имаше вятър и въпреки, че го ползвах на язовир, не ми беше комфортно да съм в изправено положение.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от sub_eleven » 09 Авг 2021, 11:33

Southside написа:Взех от тях за изминалия уикенд, много доволен от отношението. Собственикът спомена, че от другата седмица ще продава бройките, които се отдават под наем, но не ми даде цена в момента. За себе си съм със смесени чувства към SUP-a, събота имаше вятър и въпреки, че го ползвах на язовир, не ми беше комфортно да съм в изправено положение.

Трябва да гледате прогнозите на вятъра. При съповете, въпреки че не е фатално като при лодките, реално си губиш времето и си изкарваш кофти. Ходете на тихо време, не повече от 3 м/с препоръчвам или 6-7 възела.

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от Atsalov » 09 Авг 2021, 13:02

Отказах се да купувам тази година, използвам на колегата по апартамент :D :D :D Другата година детето ще има по-добра представа какво и защо така го иска
3F6F0785-D5D3-4CA0-90EB-A068E903E08D.jpeg


Този му е голям и труден за маневри, а аз падам и от малкия и големия :D …угодия няма :D :D
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от sub_eleven » 09 Авг 2021, 13:57

Така като гледам в далечината Маслен нос, в близост Марината на Китен.... залагам, че снимаш от къмпинг Юг? :lol:

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от Atsalov » 09 Авг 2021, 15:40

Абе, баш от “мечата дупка” на Лозенец, което само по себе си е срещу Перла-приморско и в ляво е емблематичният плаж Корал.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от mr_petroff » 09 Авг 2021, 16:38

Ако е възможно да използвам темата - интересува ме каяк К2 надуваем ,какъв да си взема - карал съм много малко и само в спокойни води ,пълен новобранец съм .С рафтинг имам опит в почти всички реки на Балканския полуостров .Ама вчера се пробвах на Тунджа и с каяк , общо взето съм по скоро зле ,ама имам желание да се науча , зарибих се така да се каже.Ако е възможно по компетентните колеги да ми дадат съвет ,защото ценово са от 200 до 2500 лв. Общо взето нещо като за начинаещ , ама с преспектива :D .Тези по евтините дали стават за нещо или по добре нещо "средна хубост" . Ако има нещо читаво до 1000 лв. ме устройва.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от grkv » 09 Авг 2021, 18:15

Аз си купих миналата година е такова - https://www.amazon.com/Intex-Challenger ... J4JS&psc=1

Точно за тая цел, да си махам разходкаджийско. Търсих нещо евтино колкото да вляза във водата, без някакви спортни амбиции. Карал съм го по наши язовири, карах го и около втория ръкав в Гърция преди 2 седмици.
Принципно става, забележки нямам, ама и друг не съм пробвал, че да кажа тоя е по-добре/зле.
Става да се измориш в ръцете ако искаш, става и да стигнеш лека-полека от т.А до т.Б. Не се обръща лесно, трябва да искаш да се обърнеш настрани, че да се случи.
Кара го и жена ми, както и още 2-3 деца и каки, никой не се е обърнал без да иска.
Не го карам много, че е разправия да се напомпи, сглоби, после изчисти, спадне и сгъне. Цялото нещо е от 5 части и заема половин багажник, на ръце да се мъкне също е неприятно, ама няма как.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от speeder88 » 10 Авг 2021, 15:46

Atsalov написа:Отказах се да купувам тази година, използвам на колегата по апартамент :D :D :D Другата година детето ще има по-добра представа какво и защо така го иска
3F6F0785-D5D3-4CA0-90EB-A068E903E08D.jpeg


Този му е голям и труден за маневри, а аз падам и от малкия и големия :D …угодия няма :D :D

А този, който ползвате на колегата ти как е на пипане и усещане? Гледам че е Decathlon-ски и се чудя дали чисто новичък такъв или втора употреба Aqua marina!
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 28.09.2005
Кара: любимата ни марка да е първа ;)
Мечтае да кара: римска колесница с М-пакет ;)

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от spower » 11 Авг 2021, 9:05

Гледам в Алито ги има ето линк: https://www.aliexpress.com/item/1005003 ... 2e0eoVDwmG
Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: :lalala: https://bit.ly/3fQigcM

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от Моджо » 11 Авг 2021, 15:50

Без да се обиждате ама ся на морето имаше няколко такива падъл борди.
Да ме прощавате ама това за мен е едно от най-тъпите неща , които съм виждал. Да стърчиш кат К...рец насред морето и да мааш с некво гребло като с метла. Даже тия ентусиасти повече от час на ден не са ги ползвали. И то на порции от по 15-20 минути. Целото мъкнене на тоа туч /щото са от твърдите/ да се журиш на слънцето...прав. Айде нема нужда. Каяк, лодка по разбирам. А нещото за река евентуално язовир - да. За море дума да не става.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от cod-cdbp » 11 Авг 2021, 16:33

:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от sub_eleven » 12 Авг 2021, 17:09

Моджо написа:Без да се обиждате ама ся на морето имаше няколко такива падъл борди.
Да ме прощавате ама това за мен е едно от най-тъпите неща , които съм виждал. Да стърчиш кат К...рец насред морето и да мааш с некво гребло като с метла. Даже тия ентусиасти повече от час на ден не са ги ползвали. И то на порции от по 15-20 минути. Целото мъкнене на тоа туч /щото са от твърдите/ да се журиш на слънцето...прав. Айде нема нужда. Каяк, лодка по разбирам. А нещото за река евентуално язовир - да. За море дума да не става.

Защо се опитваш да разбираш хора, които са толкова различни от теб?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от Моджо » 12 Авг 2021, 17:11

Не се опитвам хич даже. Изразявам мнение. Лично и неангажиращо никого. Нещо против ?
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от sub_eleven » 12 Авг 2021, 17:17

Моджо написа:Не се опитвам хич даже. Изразявам мнение. Лично и неангажиращо никого. Нещо против ?

Съжалявам те.

П.п. Тези "тучове", тежащи по 10-тина кг са най-бързият и с най-малко хамалогия начин да влезнеш в морето и да обикаляш.
При лодките хамалогията е по 10. Имам една-две, та знам.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Надуваем стендъп падъл-борд за морето

Мнение от Моджо » 12 Авг 2021, 17:23

Кое да обикаляш на морето по-точно? Вътре си на около 100-200 метра.....брега е далеко за гледаш подробности и е само един. От другата страна нема нищо за гледане. Като първо. И като второ какво разгледаха толко интересно въпросните с 1 час пливане с Туч-а / та на сичко отгоре се въртяха в кръг/. Колко км можеш да изгребеш за час. Максимум 3.
В река е друго, да го завлечеш на море, ама нещо на пещери ,скали да има /там пък има прибой/ - да. На плажа кое точно му е интересното?
Да разгледаш 15-20 км плажна ивица с нещо по-интересно освен пясък и да се върнеш после си иска лодка с мотор :))

Нали, става ясно, че говоря за плаж и за такива ентусиасти дето са го влачили от майна си райна да се врътнат с него на плажа 2 -3 пъти. Тъпо си е.

ПП Се сме карали каяци, лодки и подобни...нищо че нямаме лични.
Хм,хм...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook