Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 10.04.2018

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от ieevtimov » 12 Яну 2022, 14:05

Доколкото аз разбрах е, че си е сменил локацията в linkedin, но си е в БГ

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от zAcK » 12 Яну 2022, 14:06

ieevtimov написа:Доколкото аз разбрах е, че си е сменил локацията в linkedin, но си е в БГ


То трудно се разбира, ама пише, че на 8 декември е заминал :dunno:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Bogat-Beden » 12 Яну 2022, 14:10

Аз не издържах, но не заради дългата публикация, ами заради доволно дразнещите англиканизми.. :banghead:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от TNT » 12 Яну 2022, 14:11

Това според мен е ташак от англичанина с 49к заплата :mhihi: Така и не се появи някой с 49,5к и реши сам да си пише :lol:
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Bogat-Beden » 12 Яну 2022, 14:15

Не коинсайдва, щото не фитва на дескрипшъна
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от E34 » 12 Яну 2022, 14:20

Аз сериозно да питам колегата дето пише от Щатите, ако може някакви координати на тукашните коврички на лично да прати ше черпя :bchug: :ok:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Jordana » 12 Яну 2022, 14:26

Нямаш яхта :idea:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от c04 » 12 Яну 2022, 14:30

Ще съберем група и ще наемем :dunno:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Top Gun Maverick » 12 Яну 2022, 15:20

Ще ви пратя иназ някой лев за каузата пък някой ден ще ми ги върнете....някак. :mhihi:

Понеже споменах ЗК, бях я спечелил преди 2г от лотарията, но оттогава само я поддържах, понеже исках да понатрупам повечко опит в сферата и тогава да замина и да избия рибата там, разбираш ли

Само не разбрах как я поддържа тая ЗК без да заминеш две години и какво значи две години? Две години след изтеглянето, две години след интервюто за ЗК или две години след издаването на ЗК? Питам понеже там има едни срокове с които бях запознат когато иназ исках да заминавам и няма как да ти развяваш коня когато ти си искаш след като ти я дадат. А идеш ли там поддържането става като си 6 месеца и 1 ден поне в годината там, иначеня губиш. След 5-тата година вече може паспорт ако си слушал и тогава да си вееш коня.
Не ме разбирай погрешно, ама ник регистриран преди 12 години с едничката цел да пише само в извън темата...мирише на втори акаунт. Или дори да не е втори, пак е малко съмнително.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Spunky » 12 Яну 2022, 17:29

Пълен BS. Отделно е и направил тоя ник на 14… :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 14.09.2010
Пол: Мъж
Кара: Volkswagen CC 2.0 TSI

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от MapkoB » 12 Яну 2022, 18:07

Вие се смеете на младежа, че е на черешата и са му омешани приоритетите в живота (сякаш, че на всички на 25 не са ни били същите :mhihi: ) но описанието му на корпоративна Америка е доста точно...

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 19.08.2010
Пол: Мъж

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от ritobis » 12 Яну 2022, 19:29

Честно казано, малко останах изненадан от тези подигравателни коментари. :roll: Просто не разбрах защо се съсредоточавате на несъществената информация, вместо на да си направите изводи за себе си, както и евентуално да споделите своя опит по темата. Както подчертах, аз не казвам че всичко ми е ясно и т.н. Аз просто правя сравнение между корпоративната култура в Европа и тази в Щатите от това което съм видял. Като гледам, тук има хора доста по-запознати от мен по тематиката, както и вероятно доста добре реализирали се и в България, и в Щатите, градивен разговор надали ще се получи, така че направо ще изтрия мнението си, че да не четете този BS който няма нищо общо с реалността. Живи и здрави! :angel:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от pampo » 12 Яну 2022, 19:32

Не бе, на 25 всички тука са карали с 5км/ч под ограничението и са искали да "направят света едно по-добро място".

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от zAcK » 12 Яну 2022, 19:36

pampo написа:Не бе, на 25 всички тука са карали с 5км/ч под ограничението и са искали да "направят света едно по-добро място".


Лъжеш се :mhihi: Програмирахме по цял ден и вечер с 250, щото на толкова ми е ограничена 760-ката, газ към Слънчака, че яхтите с коврите чакаха :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от alx » 12 Яну 2022, 19:38

описанието на млдежа е точно за отношението на америка към разни млади девелъпъри от никъде със строшен английски и никакъв трудов стаж във щатите. щото такива девелъпъри с лопата да ги ринеш и кандидатстват за работа от цял свят и буквално зариват търсещия... и надпреварата е много оспорвана. щото сега всеки 3-ти може да пише код и това си е необходимо но недостатъчно умение. трябва да имаш някакъв differentiator. а като кандидатстваш за vb/ c++/ Java/ python и тн Мейнстрийм кодерска позиция - такива няма... или ако има са някакви случайни и шанса ти да съпадне с твойте особенности и почти нула 8)

та истината е, че човек трябва да специализира в нещо и да си търси работа по специализацията. възможностите ще са доста по- малко, но шанса да му предложат работа - много по- висок. трябва да си точно съвпадение а то при генерални позиции не се получава лесно.

Моя съвет към всички търсещи работа в Щатите е развиване в определена насока, ама добре и надълбоко да се развивате и търсете работа конкретно с тази посока … шансовете за успех са много по- големи. Специализация му е майката. И добър английски разбира се

надявам се ме разбрахте.
алекс
трабант 601с
разни други возила

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook