Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от zAcK » 21 Яну 2022, 16:37

ID A написа:Снимката е от Царево, от същия човек, който е направил и качената от тебе. За тези в дъното се вижда, че са рязани поне два пъти. Първото рязане е да се пуснат по-дебелите горни клони и втори път от тях да тръгнат тънките разклонения.


Тъй, де. Виж на каква височина. Както и да е. Всичко е прекрасно, спирам да мрънкам и ще се наслаждавам на идилийката :mrgreen:

Изображение
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от sub_eleven » 21 Яну 2022, 16:41

Викам си, 50 и някоя страница, сигурно е емигрирал вече, чакай да видя.... още не е :lol:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от zAcK » 21 Яну 2022, 16:42

sub_eleven написа:Викам си, 50 и някоя страница, сигурно е емигрирал вече, чакай да видя.... още не е :lol:


Чакам омикронът да завладее света :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от barty » 21 Яну 2022, 17:09

sub_eleven написа:Викам си, 50 и някоя страница, сигурно е емигрирал вече, чакай да видя.... още не е :lol:


Ти индийски филм глЕдал ли си :mhihi:

Zack, да не се обидиш :mhihi:
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от madafaka_donkele » 21 Яну 2022, 17:15

Какъв индийски, по-скоро сценаристите на дързост и красота да се свържат с него и да направят 5000 епизода сериал, ползвайки всяко едно от мненията му за тема на дадения епизод :mrgreen:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Моджо » 21 Яну 2022, 17:20

zAcK написа:........ а аз ще кажа, че сме примати. Това ни е Лайноморието, Царево

Няма толкова скапан народ като нашия, честно :!: А в държавните институции са наети паразити и скотове, 99% от които нищо не могат да работят и вършат :!: Уникално скапана територия сме...



Много му е беден речника за сериал. Виж за заставка става. Или за финал на сека серия.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Jordana » 21 Яну 2022, 19:19

Ше видите вие като пусне Зак едно видео от Бали как пори вълните в басейна на новото ранчо :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Top Gun Maverick » 21 Яну 2022, 19:36

Ти Бали го мани, ама съм се замислял някога какво му е лошото на Хавай? Хем си нещо като Америка, хем имаш климат, хем цивилизация, само вулкана да не тръгне, че... :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Моджо » 21 Яну 2022, 19:39

https://www.indeed.com/m/viewjob?jk=f7a ... &from=serp

Това е линка.

ЗАК ЕЙДЖЪНТА, ще ги вкара у Матрицата за нула време.
Хм,хм...

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от zAcK » 21 Яну 2022, 19:52

Моджо написа:https://www.indeed.com/m/viewjob?jk=f7a2f74d2542e0ff&from=serp

Това е линка.

ЗАК ЕЙДЖЪНТА, ще ги вкара у Матрицата за нула време.


Много малко кинти дават :ok: :bchug:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Моджо » 21 Яну 2022, 19:54

Ай ся. За каузата ще се жертваш малко.
Хм,хм...

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от zAcK » 21 Яну 2022, 20:02

Моджо написа:Ай ся. За каузата ще се жертваш малко.


Все се надявах материалът да се жертва малко, да започнем да живеем по-нормално, ама и това е варинат :idea: :bchug:
Щото, както каза Стийнката, материалът е оправдан за всичко, щото нали е беден и може да си дриска къде и как си иска :!:
А що е беден е друг въпрос...
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Моджо » 21 Яну 2022, 20:06

Ма и ти не щеш на Хаваи щот ше си беден. В сравнение с бг. Признай си, че до пари сичко иначе дося да си изфирясал.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от enigma » 21 Яну 2022, 23:25

Top Gun Maverick написа:Ти Бали го мани, ама съм се замислял някога какво му е лошото на Хавай? Хем си нещо като Америка, хем имаш климат, хем цивилизация, само вулкана да не тръгне, че... :mhihi:


На Хаваите е трудно да се живее... Сложна и скъпа е доставката на всякакви стоки. Цените на всичко, особено на имотите са много високи, за някакви бараки, а и е попренаселено вече. Има много бездомни, които не могат да си позволят да се преместят другаде. Преди няколко години губернаторът им беше обявил бедствено положение по тази тема... Сега не знам до колко са решили проблема.
Отделно, ако имаш дистанционна работа там си ОК, но ако търсиш работа и кариера, трудно става без връзки на местно ниво.

По мое мнение е мазохизъм да се преместиш да живееш на който и да е остров, освен ако не търсиш отшелничество и можеш да си осигуряваш храна и друго каквото ти трябва там на място.
enigma
ያለ እኩል

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от peshehodetz » 22 Яну 2022, 5:42

Лично на мен Хаваите ми действат много релаксиращо ако става въпрос за около една седмица. За по дълго не знам може в един момент да ми омръзне и да ме обхване скуката макар че лично мен този начин на живот много ме кефи. За скъпо не ми се видя чак толкова имам предвид пазаруване по хранителните магазини, дрехи, кола под наем, пиене и т.н. бензина е доста по нагоре особено сравнено с при нас в Тексас, ма те и разстоянията са съвсем къси, много по кратки дори от това което караме в родината, така че не е кой знае каква болка за умиране. Имотите обаче са доста нагоре, наше приятелско семейство имат кондо на Кауаи и е почти три пъти по скъпо отколкото същото в Хюстън или Далас, ма те го отдават под наем почти целогодишно и така си се самоизплаща. Иначе аз в Хаваите се чувствам като у дома си, дори направо на родна земя. Шофьорски книжки, кредитни карти, коли под наем, роуминг на мобилни телефони всичко си е като навсякъде из щатите, няма никакви допълнителни чарджове. Не че ме е бъркало като съм ходил по разни други острови из района, ма да речем обратния трафик на някои карибски острови ми действа малко изнервящо. Иначе съм ходил два пъти на Мауи и веднъж на Кауаи. Есента бяхме планирали да ходим на Оаху ма прекарах Ковид и ми се размина. Отложихме го за Март, ма те пък имат някакъв департамент по туризма или не знам какво беше там дето искат да съм ваксиниран за да влеза на острова, а мен не ми се иска толкова скоро след боледуване да го правя. Другата им опция е да изкарам PCR като си имат само техни одобрени локации из щатите от където мога да го изкарам, като повечето ги няма при мен, само CVS i Walgreens, но при тях резултата излиза до 24 do 72 часа и по такъв начин рискувам да не е готов до полета ми или да е изтекъл като кацна. Та за сега ходенето до Оаху се отлага поне до есента, най-вероятно в близките месеци ще отскокнем до Мексико което ни е на един х... разстояние. Колегата ЗаК обаче за да се установи на Хаваите или който и да е остров от US Territories ще му трябва първо да спечели зелена карта от лотарията, а когато това стане и ако кацне в Далас ТХ най-вероятно ще му хареса и няма никъде другаде да иска да ходи, тия екзотики ще са му само за почивки.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: slavi7575

Последни теми
Facebook