Мъжете - застрашен вид

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Май 2023, 9:26

Ъп, че нещо много оф топик се заформи в другите теми покрай Истанбулската конвенция и налагани от ЕС "препоръки", Канадата каза, че вече ни го слагат неусетно отзад без да си даваме сметка. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Май 2023, 10:22

Специално за Данчо защото се прави на неразбрал и продължава в другата тема. :mhihi:
Jordana написа:
b_u_b_o написа:Знаеш ли от къде идва разминаването в позициите ни? Че ти си мислиш, че сексуалната ориентация може да бъде променяна от нещо(дали възпитание, среда, мода няма значение). Докато аз изхождам от позицията, че това е нещо вродено никакви външни фактори няма как да му влияят. И за това съдя от себе си, защото не виждам начин който както и да ми е промивал мозъка да може да ме накара да се възбудя от мъж или да ми се прииска да сложа токчета и рокля. Та за това смятам, че тези които си мислят, че това подлежи на външно влияние по-скоро си имат вътрешни причини за това мнение. :dunno:

В такава генерална грешка си заради пропагандата и постоянната борба която водят обратните за власт и влияние . Първите 8-10 години от живота на човек са период в който мозъка от бяло платно се превръща в специфична картина отражение на околния свят . Изграждат се нови невронни връзки които позволяват социализация с останалите членове на общноста . Битието формира съзнанието най просто да ти го кажа в тая възраст . Ако приемем че твоята теория е вярна и някяква част са пендели по рождение , тоест запъртък не се разваля и нищо не може да им попречи да са пендели до края . Обаче да превръщаш в пендели здрави деца със такова унисекс възпитание е престъпление . Това е равносилно децата да останат непълноценни членове на обществото заради 1 пендел който така или иначе е непълноценна личност и никой не му пречи да си остане такъв, обаче да страдат всички други хора заради 1 ... :nono:

ekalchev написа:
b_u_b_o написа:Знаеш ли от къде идва разминаването в позициите ни? Че ти си мислиш, че сексуалната ориентация може да бъде променяна от нещо(дали възпитание, среда, мода няма значение). Докато аз изхождам от позицията, че това е нещо вродено никакви външни фактори няма как да му влияят.


Ако това е така както казваш как ще обясниш тези данни? https://www.reddit.com/r/dataisbeautifu ... _lgbtq_by/

Изведнъж са започнали да се раждат повече обратни? Абсолютно съм убеден, че външни фактори влияят и това е целта на всичките тези добре финансирани организации. Трудно ми е да кажа какво ги мотивира да го правят но със сигурност не е само борба за човешки права.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Spunky » 11 Май 2023, 16:03

Top Gun Maverick написа:
ekalchev написа:
b_u_b_o написа:Знаеш ли от къде идва разминаването в позициите ни? Че ти си мислиш, че сексуалната ориентация може да бъде променяна от нещо(дали възпитание, среда, мода няма значение). Докато аз изхождам от позицията, че това е нещо вродено никакви външни фактори няма как да му влияят.


Ако това е така както казваш как ще обясниш тези данни? https://www.reddit.com/r/dataisbeautifu ... _lgbtq_by/

Изведнъж са започнали да се раждат повече обратни? Абсолютно съм убеден, че външни фактори влияят и това е целта на всичките тези добре финансирани организации. Трудно ми е да кажа какво ги мотивира да го правят но със сигурност не е само борба за човешки права.


Това лесно се обяснява. Ето и как върви процента на левичарите през годините

Изображение

Едва ли, някой си мисли, че някой им промива мозъците на децата днес да пишат с лява ръка :mhihi: Факт е обаче, че преди 100 години левичарите са били връзвани с помощници на дявола и секви такива протостии и децата са ги тормозели да се научат да пишат с дясната, за да не разбере обществото и да заклейми семейството.

Съгласен съм с бубо, че няма как някой да промени ориентацията на човек с правилно вързани жици и адекватен за пола му хормонален баланс.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от nickstorm » 11 Май 2023, 16:16

Рафа Надал първоначално като малък е играел е дясната ръка, но чича му го накарал да почне да бие сервисите със лявата и лека полека е свикнал и оттогава играе с лявата. Предполагам, че му дава някакво предимство този факт, също като в бокса примерно когато си ортодокс.

Сега, лично мнение- вегетарианството е предпоставка да си отгледаш "принцеса", никой не може да ме убеди че това е здравословен начин на хранене, особено за малки деца.
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от bum_bum » 11 Май 2023, 16:40

То не е само вегетарианството. Това, което се разбира като съвсем “нормално” хранене хранене от може би над 80% от родителите може да увреди детето. Включая и хормонално така, че да забрави дали е момче или момиче.

Виж, вече и лесбийките ако отбелязват ръст това по-трудно може да се обясни с храненето.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от TNT » 11 Май 2023, 16:51

Неправилното хранене може да доведе до удебеляване на пръстите :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от dhtj » 11 Май 2023, 17:14

nickstorm написа:Рафа Надал първоначално като малък е играел е дясната ръка, но чича му го накарал да почне да бие сервисите със лявата и лека полека е свикнал и оттогава играе с лявата. Предполагам, че му дава някакво предимство този факт, също като в бокса примерно когато си ортодокс.


Ляв и десен ръка или крак и според мен се учи и не е вродено.

До към 18 годишен ритах само с десния крак, с левия не можех нищо да направя. За футбол говорим. После си наложих да тренирам удари и пасове с левия и сега ми се случва на някой мач да ме питат с "кой крак риташ" щото им е странно, че мога еднакво и с двата. :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от nickstorm » 11 Май 2023, 17:36

dhtj написа:
nickstorm написа:Рафа Надал първоначално като малък е играел е дясната ръка, но чича му го накарал да почне да бие сервисите със лявата и лека полека е свикнал и оттогава играе с лявата. Предполагам, че му дава някакво предимство този факт, също като в бокса примерно когато си ортодокс.


Ляв и десен ръка или крак и според мен се учи и не е вродено.

До към 18 годишен ритах само с десния крак, с левия не можех нищо да направя. За футбол говорим. После си наложих да тренирам удари и пасове с левия и сега ми се случва на някой мач да ме питат с "кой крак риташ" щото им е странно, че мога еднакво и с двата. :D


От малък ритам само с левия крак, мога да отиграя с десния ако се наложи, но за шутиране и прецизност само левия :dunno: Супер неестествено ми е да с десния, иначе пиша с дясната ръка..
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Май 2023, 18:39

И аз така ритам с левия, а пиша с дясната. :mhihi:
В армията като влезнахме едно време и ни обясняваха защо при маршируването винаги се тръгва с левия крак. Понеже човек естествено му било да тръгва с десния, затова в армията се учело да е само с левия. :mhihi:
Тръгвам и с двата мамка му, ама в казармата не можеш и да си го помислиш.
А там имахме един гей, ром беше, абе няколко "нормални" го опъваха. Единият от нашето спално и вечерта му забраних да спи близо до мен. :mhihi: Влиза и се хвали как на онзи в банята му се натоплили дупето и се отпуснало. :mhihi: Тогава се донаучих да спя само по гръб бая време. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от nickstorm » 11 Май 2023, 18:55

Сега като се замисля, на колелото също се качвам от лявата страна, ако тръгна да се качвам от дясно няма да мога да запазя равновесие ми се струва :mhihi: Пък на CS едно време си спомням, че някой като остави настройките пистолета да е в лявата ръка не можех да играя и бая ровене докато намериш откъде се сменя :lol:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от alx » 11 Май 2023, 19:12

Аз също си мислех, че социалния ти пол е “решен” при раждането ти - един вид ако са ти вързани жиците наобратно - ставаш обратен и това не зависи от това в каква среда живееш и тн.

Сега не съм толкова сигурен.

От наблюдения съм установил, че всеки човек се ражда някъде по отсечката мъж- жена. Абсолютен мъж и абсолютна жена по тази схема- няма или са изключително редки. Тези които са по към краищата на отсечката са ясни и тях не можеш промени. Обаче една много голяма част от хората са по към средата на мъж- жената без особен превес на едното или другото. Точно тези хора могат според това как и къде живеят да бъдат “убедени” от множество фактори , че са е социално мъже или жени без оглед на природния пол.

Един вид ако на мене ми повтаряш че съм обратен това няма да ме направи такъв защото аз съм много към “мъж” по отсечката. Ама някой по- към средата ако е изложен на такова влияние и сметне че ще има някаква полза от това - може да отиде в другия отбор.
алекс
трабант 601с
разни други возила

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от BMW_POWER » 12 Май 2023, 2:06


старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 12 Май 2023, 5:35

Това лесно се обяснява. Ето и как върви процента на левичарите през годинит

Това обаче не е световна тенденция а само за Амърика където са 3 пъти повече леваци . В нормалните държави по света броя на леваците си е все същия както и преди без увеличение . Грубо казано в Амърика има най много леваци в света и продължават да се увеличават . :mhihi:
Един вид ако на мене ми повтаряш че съм обратен това няма да ме направи такъв защото аз съм много към “мъж” по отсечката. Ама някой по- към средата ако е изложен на такова влияние и сметне че ще има някаква полза от това - може да отиде в другия отбор
. Ако от детска възраст приемното ти семейство двойка пендели ти повтарят че си момиче и те обличат като момиче и те тикат към другия бряг, в един момент ще поискаш да си момиче . И след като вече искаш подобно нещо бързо ще ти го осигурят пенделите . И безплатна операция за смяна на пола , хормонална терапия и всичко както се полага .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от enigma » 12 Май 2023, 5:51

Jordana написа:Това обаче не е световна тенденция а само за Амърика където са 3 пъти повече леваци . В нормалните държави по света броя на леваците си е все същия както и преди без увеличение . Грубо казано в Амърика има най много леваци в света и продължават да се увеличават . :mhihi:


Ами нормално... кравите се доят лесно и с лявата ръка, друго какво да правят...

Sent from my SM-N981U using Tapatalk
enigma
ያለ እኩል

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 12 Май 2023, 5:55

Нормално е ако си дояч на говеда . За останалия свят не е нормално и леваците са 3-4% от популацията . А в някои щати са над 14% като масачузет например :mhihi:
Последна промяна Jordana на 12 Май 2023, 7:11, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook