Мъжете - застрашен вид

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от alx » 28 Окт 2021, 15:58

"sex "u" (?)

ноу, тенк u
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от hell's angel » 29 Окт 2021, 7:59

Borymeckata написа:
TNT написа:U = Unlimited ? 8) :mhihi:

Така става, аз се опасявам да не е Unidentified... :mhihi: :mhihi:

unthinkable, unachievable, unattainable, unavailable, unfeasible с.и.к. unworkable - един вид вкарали са те към групата на отбитите, незаинтересовани вече :mrgreen: :ok:
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 334
Регистриран на: 31.10.2015
Местоположение: Където дойде
Пол: Мъж
Кара: BMW 3 E46 ,E90
Мечтае да кара: 850 CSI E31
Детайли за колата: E46 M43TUB19 2001 sedan
E90 M47D20TU2 2005 sedan

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Moni_BMW » 31 Окт 2021, 17:23

Одеве останах шокиран от нещото което чух за моята бивша и новия и приятел и сега се сетих пак за това и мисля, че тази тема е подходяща. Историята звучи невероятно, но факт. Бившата от 3-4 месеца ходи с някъв даже живее у тях. Въпросният го знам по физиономия и наистина има малко женствен вид, даже се очудих как тя го е харесала като е малко мъжкарана и те съм очаквал от нея да си пада по меки китки (има по нежен за мъж вид, не казвам че е педал). Един мой приятел (от най-близките ми и истински приятели, отраснали сме като братя) е колега с новия на бившата и се заприказвали на темата за секса и се оказало, че не той такова нея а... тя него и то с краставици, моркови и тн подръчни материали. Искали да опитат нещо ново цитирам различно и им харесало и така си карат. Незнам не е на добре на там къде отива света.
///M power

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 31 Окт 2021, 17:35

Еми ще си наплодят малки краставички , какво толкова :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от slatanic » 31 Окт 2021, 17:37

Както казал доктор Бухльо на въпроса на зайчетата:-Защо не можем да си имаме малки!?
Цитирам:-Абе момчета как я мислите вие тая работа!? :shock: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от drifty » 31 Окт 2021, 18:17

Moni_BMW написа:Одеве останах шокиран от нещото което чух за моята бивша и новия и приятел и сега се сетих пак за това и мисля, че тази тема е подходяща. Историята звучи невероятно, но факт. Бившата от 3-4 месеца ходи с някъв даже живее у тях. Въпросният го знам по физиономия и наистина има малко женствен вид, даже се очудих как тя го е харесала като е малко мъжкарана и те съм очаквал от нея да си пада по меки китки (има по нежен за мъж вид, не казвам че е педал). Един мой приятел (от най-близките ми и истински приятели, отраснали сме като братя) е колега с новия на бившата и се заприказвали на темата за секса и се оказало, че не той такова нея а... тя него и то с краставици, моркови и тн подръчни материали. Искали да опитат нещо ново цитирам различно и им харесало и така си карат. Незнам не е на добре на там къде отива света.


Хубаво, че ти е бивша в такъв случай :D
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от kiko » 31 Окт 2021, 18:42

Смятай ако бяха и вегани :shock: краставицата щеше да е полу-божество за тях :mrgreen:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Borymeckata » 31 Окт 2021, 18:49

Интересно какво правят със зеленчука след това? Не съм сигурен, че искам салата от ТАКИВА краставици и моркови... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 31 Окт 2021, 19:38

Кво ти пука , нитратите са в кората :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Е.Димитров » 31 Окт 2021, 19:44

Moni_BMW написа:Одеве останах шокиран от нещото което чух за моята бивша и новия и приятел и сега се сетих пак за това и мисля, че тази тема е подходяща. Историята звучи невероятно, но факт. Бившата от 3-4 месеца ходи с някъв даже живее у тях. Въпросният го знам по физиономия и наистина има малко женствен вид, даже се очудих как тя го е харесала като е малко мъжкарана и те съм очаквал от нея да си пада по меки китки (има по нежен за мъж вид, не казвам че е педал). Един мой приятел (от най-близките ми и истински приятели, отраснали сме като братя) е колега с новия на бившата и се заприказвали на темата за секса и се оказало, че не той такова нея а... тя него и то с краставици, моркови и тн подръчни материали. Искали да опитат нещо ново цитирам различно и им харесало и така си карат. Незнам не е на добре на там къде отива света.

Това да го чета написано от жена по бива, ама от мъж малко ми идва...левичарско.
А според мен въобще не е мъжкарско да се говори за бившата жена и колко може да е "зле след моята особа"
А пък може да е съвсем доказателство за тезата на темата "Мъжете - застрашен вид" с насоките на разговорите, които водим ние (някой) мъжете.

Не познавам колегата но мисля, че хич не е мъжкарско подобно обсъждане!
Мисля, че си свестен пич, но не попадай в капана на интригите и клюките.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от memorex » 31 Окт 2021, 19:47

Когато продължително време се яде салама без хляб следват диети.Няма виновни. :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Borymeckata » 31 Окт 2021, 20:02

Обсъждане на бившата не е мъжкарско, друго си е направо да теглиш ножа на новото й гадже:
https://m.dir.bg/dnes/krimi/revnivets-ubi-noviya-lyubim-na-bivshata-si-priyatelka-v-sliven

Или пък да обърнеш масите в кварталния клуб на ЛГБТ - също е индикация за страхотна мъжественост... :mhihi: :mhihi:
Excellent! Steven is my name!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 31 Окт 2021, 20:45

Димитров, не го съди така де, той изхожда от позицията на анонимен, дори някой да го познава лично в което се съмнявам, то със сигурност не знаят коя е бившата. Мисля, че целеше просто да го разкаже като история в тона на темата. Даже съм му благодарен, че го сподели, иначе щях да си мисля, че това го има само по филмите и в издуханите западни общества.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 31 Окт 2021, 21:04

Абе моля ти с, жена която си търси мъж за да му ръга краставици и моркови в сфинктера не мое предизвика мъжкарското в никой нормален мъж . Та чак да не се коментира ...айде нема нужда :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от memorex » 31 Окт 2021, 21:11

Спагети а ла путанеска е работата. :D

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook