Мъжете - застрашен вид

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 165
Регистриран на: 18.11.2014
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW Compact M43B16
Детайли за колата: BMW Compact, 1994/10, автоматик, М43B16

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Vasko_G » 13 Окт 2021, 14:58

Мамо, мамо, бременен съм, вика синът.
бОли ме Uia, вика майката.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Е.Димитров » 13 Окт 2021, 14:59

Обаче пък някой в темата съвсем го откараха през простото.
Според мен, да НЕ си гей не е да си баси домашният терорист.
Егати мъжкарското, да удариш жена, или да си груб и безпардонен, да не се допитваш до жената щото..ми тя е ЖЕНА!
Да не обясняваш решенията си щото, бе к'во се обяснявам на жена!
Никакво мнение не трябва да изразява, щото е ЖЕНА!
Така, че прави секс и като не даде, шибни и един шамар и опъни която ти хване окото на пътя , щото нали е ЖЕНА!

Не бъркайте нещата, това да уважаваш жена си, да се разбирате и да го карате заедно през живота е много добре. Ако не се случва не е защото това е ЖЕНА! а защото не е подходящата жена за теб. Защото няма нищо по-хубаво (според мен) да си нямаш проблеми с жената и всичко да е точно.

Проблема не е в гейското, според мен на голяма част не ни дреме кой къде и какво си пъха или иска да пъхне. Проблема е арогантността, която по някакъв странен начин придобиват активистите и насочват вниманието към не съществуващи проблеми.
А иначе е повече от ясно, в белият свят бял работещ мъж е равно на отрепка.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Окт 2021, 16:16

Кой този Киро?
awful написа:Мамо, мамо като порасна ще стана като супермен, ко ко каза я повтори................. :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Мани, мани, на жени ми братовчедка и че едното и дете е костюми на Спайдърмен, другото с на Супермен. Че сме и кръстници. Ще има разформироване май. :mhihi: Добре, че напоследък е на тема Соник и май нещо разлюбва Супермен.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 13 Окт 2021, 16:22

Абе Киро Харварда , не го ли знаеш . Дето бръкна в здравето на тези които непротивоконституционствувателстват :mhihi:
Последна промяна Jordana на 13 Окт 2021, 17:44, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от TNT » 13 Окт 2021, 16:49

bum_bum написа: стига да не са като веганите- всячески да се опитват да те убедят в това, което правят.

Е то това е проблема де. И с педалите става същото :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 14.09.2010
Пол: Мъж
Кара: Volkswagen CC 2.0 TSI

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от MapkoB » 13 Окт 2021, 16:52

Простата истина е, че това е поредният начин за разединяване на обществото, което го прави по-лесно управляемо. В България си имаме Левски-ЦСКА, българи-цигани. В Щатите си имаме демократи-републиканци. В последно време се разделихме на ваксъри-антиваксъри. Важно е да има за нещо да се дракаме, щото иначе масата е прекалено голяма и неконтролируема, съответно неудобна.
Не мога да кажа генетично ли е или не, но според мен хомосексуализмът е като вкуса. Всеки си има предпочитания. Някои харесват руси, други черни. Някои даже харесват дебели. Никой не си избира какво да харесва, то просто се случва. Не бих казал, че и битието определя съзнанието в случая. Пример - на жената братовчед, те са 5 момчета в семейството, всички отгледани по един и същ начин, ходели в едно и също училище, битието на всички е напълно еднакво до влизането в университет - само той е гей. И не е хормонално, защото, ако не знаеш, че е гей, никога не би предположил. Не съм му мерил показалеца, но е бая космат.
Тезата, че семейство хомосексуални задължително отглежда дете-гей също издиша. Знам поне две двойки, двойка мъже с осиновено и двойка жени, при които едната износва свое дете от донор - и при двете си растат "нормални" деца.
Ако пък някой крои глобален пъклен план да намали населението чрез гейове, то съвсем не му излизат сметките. Защото като изключим общо 700-800те милиона (от който хомосексуални са да кажем 20), които ги вълнува тая тема в Европа и Северна Америка, то милиардите в Африка и Азия дори не са чували за LGHDTV+...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Окт 2021, 17:14

Аааа, Джордане, този Киро ли бе? :mhihi: То за него имаше много поляризирани мнения в БГ. Едни го изкарваха гений едва ли не а други...е, не такъв. :mhihi: Аз не мога да изкажа мнение за човека, половин интервю не съм му гледал защото си забраних новините по тв(и ми е супер)но бг чел из форума, че нещо с езика не е много добре. Българският ли беше обаче или Английския, убий ме и това не знам. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от madafaka_donkele » 13 Окт 2021, 18:44

Jordana написа:непротивоконституционствувателстват


Последна промяна Jordana на 13 Окт 2021, 17:44, променена общо 1 път

Не успя да го напишеш от първия път, а :mhihi:

Честно казано се надявам България да е от последните държави, които ще узаконят еднополовите бракове...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 13 Окт 2021, 19:03

Не . Първо написах непротивоконституционствуват обече ми се стори че не достатъчно противоконституционно и го допълних :mhihi:
Иначе по темата , узаконяването и легализирането на гейтащината е удар в сърцето на основната социална единица в основата на обществото - семейството . Разбиване на традиционното семейство във вида който е съществувал хилядолетия води до упадък и на държавноста . Специално в европа вече има отказ от суверинитет със приемане в евросъюза , повече няма накъде да се дава назад . Следващото е разпад и загуба на национална идентичност .
....Пример - на жената братовчед, те са 5 момчета в семейството, всички отгледани по един и същ начин, ходели в едно и също училище, битието на всички е напълно еднакво до влизането в...

Това ако става въпрос за петзнаци които вървят в пакет , да, прецедент е . Но иначе всеки си върви по собствен път на развитие .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от drifty » 13 Окт 2021, 21:30

Е.Димитров написа:
Не бъркайте нещата, това да уважаваш жена си, да се разбирате и да го карате заедно през живота е много добре. Ако не се случва не е защото това е ЖЕНА! а защото не е подходящата жена за теб. Защото няма нищо по-хубаво (според мен) да си нямаш проблеми с жената и всичко да е точно.


Че то да уважаваш жената до теб си е една от най-мъжките черти, които те определят като мъж в истинския смисъл на думата.
Обаче личните ми наблюдения са, че такива мъже често са сами, докато другата част, жените се избиват за тях. Винаги съм се чудел какво точно намират в такива, дето не са стока и си личи от самолет.

Преди доста години една мома отказа да се гаджосаме, щото имам косми по краката, е още си ги имам :D
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 14.09.2010
Пол: Мъж
Кара: Volkswagen CC 2.0 TSI

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от MapkoB » 13 Окт 2021, 22:22

Jordana написа:
....Пример - на жената братовчед, те са 5 момчета в семейството, всички отгледани по един и същ начин, ходели в едно и също училище, битието на всички е напълно еднакво до влизането в...

Това ако става въпрос за петзнаци които вървят в пакет , да, прецедент е . Но иначе всеки си върви по собствен път на развитие .

Демек, ако са n-знаци, един обърне ли резбата - всички падат под ножа?

Кръстникът
Online
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от c04 » 13 Окт 2021, 23:25

drifty написа:Преди доста години една мома отказа да се гаджосаме, щото имам косми по краката, е още си ги имам :D

:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Е.Димитров » 14 Окт 2021, 8:22

По принцип, всички тези неща идват от тези държави, дето са тероризирали света през годините, имали са роби, колонии, експлоатирали са населението и сега са решили да си почистят кармата, като наложат техните нови правила.
Ние в България никога не сме имали роби, не сме имали колонии и за това тези неща са ни чужди и да кажа имаме по-трезвен поглед на нещата.
Знаем кои са "стока", от кои нищо не става и то не щото сме умни (пази Боже), ами защото това е реалността.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 3.05.2012
Кара: 730 печка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от KostovG » 14 Окт 2021, 9:10

drifty написа:
Е.Димитров написа:
Не бъркайте нещата, това да уважаваш жена си, да се разбирате и да го карате заедно през живота е много добре. Ако не се случва не е защото това е ЖЕНА! а защото не е подходящата жена за теб. Защото няма нищо по-хубаво (според мен) да си нямаш проблеми с жената и всичко да е точно.


Че то да уважаваш жената до теб си е една от най-мъжките черти, които те определят като мъж в истинския смисъл на думата.
Обаче личните ми наблюдения са, че такива мъже често са сами, докато другата част, жените се избиват за тях. Винаги съм се чудел какво точно намират в такива, дето не са стока и си личи от самолет.

Преди доста години една мома отказа да се гаджосаме, щото имам косми по краката, е още си ги имам :D


Междудругото имам една позната много взискателна към мъжете - поддържани, обезкосмени, в добра форма, добре платени... а тя е буквално като торба, с бакенбарди приливащи се в брада на които много мъже биха завидяли, косми от г*за до трапеца. Ебаси феномените......
Май проблема е в нас, че сме прекалено толерантни и широкоскроени към жените и педерастията...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Borymeckata » 14 Окт 2021, 9:29

Абе вие прочетохте ли, тоя новият не бил истинският Супермен Кларк Кент, а синът му Джон. Значи Супермен си е ОК, само синчето му нещо залитнало "в ляво". Ама може пък да се оправи по-натам... :dunno: :dunno:
И не може да се казва като баща си, нали така? Дъртият ще си бъде Супермен, а малкият... как? Супергей?

И жена ми го раздаваше претенциозна към мъжете, докато не се събрахме да живеем заедно. Вече съм свалил летвата толкова ниско, че се радва, ако в петък вечерта се прибирам бръснат. И за дрехите ми няма претенции, стига да няма кал и засъхнал бетон по тях. Само понякога мърка, че използвам "груби изрази" и говоря просташки. Налага се да пускам по някой лаф от строежа, да види какво наистина са груби изрази... Лошото е, че май половината от тях изобщо не ги разбира.
Excellent! Steven is my name!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook