Мъжете - застрашен вид

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от drifty » 12 Окт 2021, 20:08

Никой тук не е казал, че ги мрази, а че натрапването на това е тревожно.
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 12 Окт 2021, 20:21

Мечка, никой не мрази гейовете! Поне не за такива нещо става дума в темата. Някои гейове може да се разберат такива, ама други си стават такива. Детската психика е различна. При едни ще подейства, при други не. Но в общия случай ако години наред те тъпчат с някакво лекарство, няма ли според теб да има ефект върху теб? Е, те тъпчат психиката и както казвам, при някои действа. Една жена тука толкова много искаше да има момче едно време, че като и се роди момиче и започна да го облича са оня мъжки дрехи, мъжки прически и т.н. еми стана обратна.
Ако тия неща нямаха ефект, нямаше да хвърлят толкова усилия да ги правят, нито в Норвегия с децата от ранна :idea: детска възраст, нито да почват на всякъде по света все по-рано да го натрапват на всички. Или и тука ще оправдаете това с абсурда, че много им дреме за гейовете и искат да не им нараняват чувствата? :shock:
Не е случайна онази "шега", която гейовете повтарят, че като станат повече ще видим ние кои са обратни. Като всяко малцинство искат да не бъдат такова по отношение на кой определя правилата, искат да се множат и много често се случва да налитат на хетеросексуални. На мен лично няколко пъти са ми отправяли молби само да ми го налапат и колко щяло да ми хареса, правят ти комплименти и т.н. като въпреки, че очевидно не си гей. И не, не съм им отвръщал с тупаник, даже са ме засрамвали така и с усмивка съм отказвал, подхождал съм с разбиране да не ги обидя, точно защото съзнавам, че са хора с чувства. Но не може да се натрапват така навсякъде. Във филм за Оскар вече може да участва само такъв в който поне един от героите е гей и то не с второстепенна роля на борче! Това е дискриминация, аз се чувствам дискриминиран, че не съм гей в света и че не съм мангал в България. Скоро и тука ще стане дискриминация, че не си гей. Те и мюсюлманите много мирна религия бяха, но върви да си християнин в мюсюлманска държава, да видиш колко ще ти позволят.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6210
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от zvetiko » 12 Окт 2021, 20:26

От неща с подобен характер, преди няколко десетилетия, е тръгнал един австрийски художник...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Borymeckata » 12 Окт 2021, 20:27

Е, хайде сега... Какво толкова ти "натрапват", реално погледнато? Никой не те заставя да гледаш гейски филми, никой не те е повлякъл насила на гей-парад или те е облякъл с впита тениска и дънки с дантелка... Всъщност, много по-често по медиите ми натрапват други, наистина омразни (за мен) неща... :dunno: :dunno:

Пак казвам, нито могат да те направят гей насила, нито педала - да го излекуват. Тия проценти, дето ги дава Джордана, са относително константни (независимо от исторически период, държава, регион, раса, етнос, култура, религия и други фактори), помислете защо?
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 12 Окт 2021, 20:30

Borymeckata написа:Вижте, преди няколко години аз пръв щях да скоча срещу такава дивотия. Обаче гледах едно предаване по някой от научните канали - гейщината се определяла още първите седмици на формиране на зародиша, имало нещо общо с хормоните, които получавал от организма на майката. Демек, тия не стават, а се раждат гейове. Да обвиняваш и мразиш някого заради гейщината му е все едно да го мразиш, защото е висок/нисък, бял/черен, рус/тъмнокос, със сини или черни очи... Нито негрите "стават" негри, нито гейовете "стават" гейове. Те просто се раждат такива... :dunno: :dunno:
Това - относно притеснението, че нормално дете може да "обърне резбата".

И при един трезв анализ, хомофобията не издържа. Защо да мразим гейовете? Колкото повече педали - толкова повече жени остават за нас... Даже повече гейове да има, бих казал... :yes: :yes:

Абе ти си уж образован човек , я ми припомни има ли ген за педерастия че го сравняваш с генетично заложени неща като расата на човек ? Гейтащината се прихваща , не се раждаш такъв . Това са пълни глупости че първите седмици на ембриона е вече гей . Трябва да си напълно откачен да твърдиш че няколко нервни клетки са вече гей . Щото това преставлява ембриона в първите седмици , тъй наречената нервна тръбичка .
Прихваща се точно във възраста когато работят хормоните и се оформя мозъка на човек и възприема околния свят . Детска и тинейджърска вързраст . Това е процес , когато се нарущи нормалното развитие на индивида се получават точно тия извратеняци .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от EBEEMVACIA » 12 Окт 2021, 20:49

Имаше истрити ттеми в бг мама,дето мамчета смучат пишките да са голями на отрочетата и леко настръхнах каква е реалността... :paranoid:
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Borymeckata » 12 Окт 2021, 20:52

Няма гейски ген (демек - не се унаследява), но не се и прихваща. Зависи от хормоните по ереме на оформяне на ембриона, вродено е. Потърси и прочети по въпроса.

Сега се сетих точно какво обясняваха. Естрогенът влияе на дължината на показалеца, а тестостеронът - на дължината на безименния пръст. Значи слагаш си ръката (все едно коя) на масата с опънати и прибрани пръсти. И гледаш показалеца и безименния. Повече тестостерон - по-дълъг безименен - при нормалните мъже и жените лесбийки. Повече естроген - по-дълъг показалец - при нормалните жени и гейовете. Относително равни пръсти - бисексуален или асексуален.

И дължината на пръстите ли се "прихваща"? Или е вродена?
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от drifty » 12 Окт 2021, 21:09

Ми на мен показалецът ми е по-дълъг, начи съм пеерас :D Лоша работа, кога е следващия парад :D
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 12 Окт 2021, 21:10

Значи според твоята теория аз имам повече естроген и съм с женски наклонности.
Всъщност този тип предавания за гейовете също са част от играта. Определяло се в утробата. То ако беше така, цялата пропаганда нямаше въобще да съществува, а те я почват точно преди пуберството, тоест преди да се разбунтуват хормоните. Аз пък съм чувал, че едни преживявания и нагласи отключват един вид хормони, други отключват различни хормони.
Дрифти, дай да се запознаем на живо, може да открием заспалия у нас ген. Но сигурно ще се скараме кой да е активен и кой пасивен. :banghead:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от c04 » 12 Окт 2021, 21:15

Оф разгеле, безименните пръсти и на 2-те ми ръце са по-дълги :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Borymeckata написа: Колкото повече педали - толкова повече жени остават за нас...Даже повече гейове да има, бих казал... :yes: :yes:

Подкрепям, а и да ходят да се лигавят с тях като приятелки :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 12 Окт 2021, 21:30

И това със спорта, ми не е честно. Жените трябва да се мерят с жени. Да въвеждат трети пол ако искат, ама не и да ги мешат.
https://webcafe.bg/retro/misleha-si-che ... -mazh.html
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от drifty » 12 Окт 2021, 21:30

Top Gun Maverick написа:Дрифти, дай да се запознаем на живо, може да открием заспалия у нас ген.


Стой, та гледай, идните дни ще се съберем цял футболен отбор :D
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Borymeckata » 12 Окт 2021, 21:31

Чисто статистически, от 100 човека форум трябва да има поне 5 гейове. А ако няма, това значи, че в Хонда форума са 10. :mhihi: :mhihi:

Не е моя теория, казвам ви как го обясняваха по Дискавъри или друг канал беше. Жени няма ли покрай вас, да сложат ръце на масата, та да видите разликата...
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 12 Окт 2021, 21:41

Стига бе . Педерасите на са жени . Топ гъна да ти каже ако не вярваш :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Borymeckata » 12 Окт 2021, 21:51

Жени са, хормонално и психически. Така, като ги гледаш, изглеждат ли ти като да бъкат от тестостерон?

Добре де, не искам да споря, пък и като строител не се чувствам особено компетентен. Ще потърся да прочета повече по въпроса.
Excellent! Steven is my name!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: nivo

Последни теми
Facebook