Кой какви подаръци получи?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Кой какви подаръци получи?

Мнение от c04 » 25 Дек 2022, 23:14

Толкова ли е тегаво у Египет :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 21.11.2017
Пол: Мъж

Re: Кой какви подаръци получи?

Мнение от n.metodiev » 25 Дек 2022, 23:18

Чорапи от майка ми. От приятелката дегустация на белгийска бира и блуза. Сестра ми е пас за сега

Изпратено от моят MAR-AL00 с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Кой какви подаръци получи?

Мнение от mr_petroff » 25 Дек 2022, 23:46

c04 написа:Толкова ли е тегаво у Египет :mhihi:

Куба и Мексико е даже по тегаво .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Кой какви подаръци получи?

Мнение от vixx » 25 Дек 2022, 23:55

Чак тегаво не е. По забележителностите има риск от терористични атаки, затова си ходи един шушляк с един мини автомат скрит под сакото до тебе и тва е. От самите египтяни нито лошо съм видял, нито добро. Повече ме беше шубе по гмурканията да не ме набара някоя акула, от колкото нощем по улиците измежду джамиите докато си търсех бира. Е, малко се цупеха щото беше Рамадан, ама не съм усетил агресия. Не са лошо настроени.

По темата: получих много готин портфеил от жената, чорапи (разбира се) от тъщата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Кой какви подаръци получи?

Мнение от Don_Diego » 25 Дек 2022, 23:55

Моджо написа:Йордания.
Стига да не държите на пирамидите де.


Йордания е за друг тип туризъм.
В Египет се ходи за релакс и гмуркане - не знам да има по-близо живи коралови рифове.
Порамидите са бонус, но губиш ден и половина в обикаляне на Кайро. Тази година гледам, че офертата е без Кайро, директен полет до Шарм ел Шейх на една идея по-ниски цени от миналата година. В моя случай печеля ден повече на плажа и в морето и пестя от вътрешния полет Кайро - Шарм ел Шейх, който миналата година беше почти 500лв :censored:
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Кой какви подаръци получи?

Мнение от BMW_POWER » 26 Дек 2022, 0:10

mr_petroff написа:
c04 написа:Толкова ли е тегаво у Египет :mhihi:

Куба и Мексико е даже по тегаво .


Тия у Мексико превъртяха игрите с цените. Поне оттук де. Доминикана и те. Същият хотел, същото време, същия престой. +30% :shock:
Куба, ще видим догодина.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Кой какви подаръци получи?

Мнение от alekangg » 26 Дек 2022, 1:56

mr_petroff написа:
c04 написа:Толкова ли е тегаво у Египет :mhihi:

Куба и Мексико е даже по тегаво .
И какво е тегавото в Куба?

А в Колумбия някой знае ли как е?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Кой какви подаръци получи?

Мнение от mr_petroff » 26 Дек 2022, 7:50

alekangg написа:
mr_petroff написа:
c04 написа:Толкова ли е тегаво у Египет :mhihi:

Куба и Мексико е даже по тегаво .
И какво е тегавото в Куба?

А в Колумбия някой знае ли как е?


В Куба си затворен в комплекса , обиколки и екскурзии само организирано / риска е да те оберат / .В Мексико долу горе същото , там пък не трябва да объркваш кварталите /само обир ще е късмет/ :mhihi: . В Колумбия и Венецуела си ходеща торба с пари , освен ако не си по мургав и знаеш перфектно езика .Ако искам екзотика - има някои Карибски острови които са достатъчно спокойни и сигурни ,приятели казаха ,че и в Перу е ОК. Ако не ти се обикаля и не искаш да се ''слееш'' с местните навсякъде е добре , само че аз като отида някъде не се спирам . Ако ще лежа ,ям и пия мога да го правя и в БГ в някой ALL IN , че и в къщи даже :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Кой какви подаръци получи?

Мнение от 3186 » 26 Дек 2022, 8:05

mr_petroff написа:
alekangg написа:
mr_petroff написа:
c04 написа:Толкова ли е тегаво у Египет :mhihi:

Куба и Мексико е даже по тегаво .
И какво е тегавото в Куба?

А в Колумбия някой знае ли как е?


В Куба си затворен в комплекса , обиколки и екскурзии само организирано / риска е да те оберат / .В Мексико долу горе същото , там пък не трябва да объркваш кварталите /само обир ще е късмет/ :mhihi: . В Колумбия и Венецуела си ходеща торба с пари , освен ако не си по мургав и знаеш перфектно езика .Ако искам екзотика - има някои Карибски острови които са достатъчно спокойни и сигурни ,приятели казаха ,че и в Перу е ОК. Ако не ти се обикаля и не искаш да се ''слееш'' с местните навсякъде е добре , само че аз като отида някъде не се спирам . Ако ще лежа ,ям и пия мога да го правя и в БГ в някой ALL IN , че и в къщи даже :yes:
Приятели обикаляха 2 седмици в Мексико с кола под наем и airbnb, нито са ги обрали, нито нищо. Не казвам, че не е възможно, но едва ли латиносите те чакат с мачете да излезеш от комплекса.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Кой какви подаръци получи?

Мнение от mr_petroff » 26 Дек 2022, 8:22

То всичко си е относително , една позната я обраха посред бял ден в Женева , от приятели с кемпери знам , че Испания и Италия са доста рискови да оставиш кемпера без надзор , за разлика от Турция и България. Но самият факт ,че в Мексико не ти препоръчват свободни разходки извън комплекса е показателен. Просто риска е повишен в някои държави , не че е непременно ще ти се случи нещо .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Кой какви подаръци получи?

Мнение от Jordana » 26 Дек 2022, 9:02

https://bg.eturbonews.com/%D0%B4%D0%B2% ... %BD%D0%B8/
Акула разкъсва туристка в Хургада . Като сложиш постоянните атаки върх туристи от радикални ислямисти, екскурзия в Египет си е направо приключение .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Кой какви подаръци получи?

Мнение от Моджо » 26 Дек 2022, 9:11

И в Йордания има рифове и дайвинг и сичко квото има в Египет.
С разликата , че съвсем спокойно можеш да си излезеш навън и да се разхождаш. Навън извън комплекса имам предвид.
И даже е по-евтина дестинация. Не е толкоз популярна.
Не казвам, че Египет е лошо само по-себе си. и там става, стоиш си в хотела/комплекса. Водят те оргазнизирано някъде и нямаш проблем.
Но ако искаш да видиш местната култура без циганията на Кайро да речем и без да се озърташ да не те думнат Йордания е по-добре.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Кой какви подаръци получи?

Мнение от alekangg » 26 Дек 2022, 10:20

mr_petroff написа:
alekangg написа:
mr_petroff написа:
c04 написа:Толкова ли е тегаво у Египет :mhihi:

Куба и Мексико е даже по тегаво .
И какво е тегавото в Куба?

А в Колумбия някой знае ли как е?


В Куба си затворен в комплекса , обиколки и екскурзии само организирано / риска е да те оберат / .В Мексико долу горе същото , там пък не трябва да объркваш кварталите /само обир ще е късмет/ :mhihi: . В Колумбия и Венецуела си ходеща торба с пари , освен ако не си по мургав и знаеш перфектно езика .Ако искам екзотика - има някои Карибски острови които са достатъчно спокойни и сигурни ,приятели казаха ,че и в Перу е ОК. Ако не ти се обикаля и не искаш да се ''слееш'' с местните навсякъде е добре , само че аз като отида някъде не се спирам . Ако ще лежа ,ям и пия мога да го правя и в БГ в някой ALL IN , че и в къщи даже :yes:
Явно е така ми казаха информацията ти, видно не си стъпвал на нито едно от местата които коментираш.
Перу било ОК, а Куба като Мексико-доста си се объркал.
Да се сравняват Венецуела и Колумбия е смешно също.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Кой какви подаръци получи?

Мнение от Spunky » 26 Дек 2022, 10:41

Колумбийските Кариби, Сан Андрес, Провиденсиа и Санта Каталина, са много симпатични острови, без много американска сган и се усеща, като в миналото. Местните говорят английски, доста е евтино и автентично. Самата Колумбия е страхотна държава, като природа и местоположение и е МНОГО евтино, а държавата е сравнително “бяла”. Аз имам бизнес присъствие там и местни да развеждат, но усещането за сигурност ми е много по-високо от Мексико и да не говорим Перу, където се движа с местни с бронирани коли…

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Кой какви подаръци получи?

Мнение от mr_petroff » 26 Дек 2022, 10:43

Отиди, разходи се . Ако ще седиш в хотела няма проблем . В Колумбия , Венецуела и Перу не съм ходил - но са ми разправяли. В Куба няма да те пуснат сам от хотела , в Мексико половин час инструкции къде може и къде не .Като се върнеш ще разправяш :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alx

Последни теми
Facebook