PS5 или Xbox... това е въпроса?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от madafaka_donkele » 10 Мар 2022, 10:34

Хептен facepalm значи :mhihi: Майтапа настрана, като го вземеш пусни му едни тестове да видим дали е толкова зле, колкото го изкарват :mhihi: Само не пускай фурмарк или някаква такава шитня, че да му евеш майката още първия ден :mhihi: Пусни стандарните cinebench, prime95, нещо на unigine и 3dmark и гледай температурите с hwinfo.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от slatanic » 10 Мар 2022, 12:30

Как се вика за тия пари толко. :ok:
П.С.
Те го на... така да се каже.
IMG_20220310_174332.jpg

Като имам време ще го подкарам и ще споделя как е.
В предвид от какво мигрирам ще ми е чук при всякаво положение. :ok:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от slatanic » 11 Мар 2022, 23:12

Още се инсталираме,че време не остава,но като цяло доволен.
Поддухва стабилно спрямо старата машинка.Има си активен бутон турбо вентилатор,свети джиджанко червено като стрелбище. :mhihi:
На цсго държи 220 около фпс,че това съм сложил за сега да пробвам.
Като имам време и му наредя каквото е нужно ще почнат пробите.
Клавиатурата е приятна.
Доволен за сега.
Пу пу.
Температури на видеото около 86 градуса без да го пипам така докато си работи.
С активният вентилатор бута много надолу.
Мисля да му добавя една охлаждаща подложка алуминиева,писалката на детето,клавиатура,мишка нови и това е за сега.
По натам нов монитор да има на какво да твори детето и аз да не се кьорасвам на тия 15 инча вече. :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 12 Мар 2022, 22:19

Успамихте и тази тема PC мациаци! :mhihi: Препоръчаите някакъв шуутър за PS4. Играе ми се някакъв шутър, но маи съм изиграл всичко от по-популярните first person: battlefield-te, COD, Metro, wolfenstein... от 3то лице, след uncharted и the last of us, сякаш нищо не ми се играе. Сега once again, се мъча на resident evil 4 :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от slatanic » 12 Мар 2022, 22:23

Много е мъка с тоя джойстик. :mhihi:
Пробвах няколко игри.Доволен съм
Сайберпънка не е мойто...отсвирено.
Елдън ринга бива,ама много ми е трудно с тоя хардуер деева.
Сложил съм си един лоджитех ф310 дето не съм ползвал от...абе отдавна...
Еми мъка е.Пробвах и форца 5...много ми допада ама пусто джойстика.... :ok:
Сега ще подакарам шутъри на мишка вече,че си е брало майката иначе.
Старо куче на нови номера да учиш...тегава работа.. :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 13 Мар 2022, 0:36

slatanic написа:Много е мъка с тоя джойстик. :mhihi:
Пробвах няколко игри.Доволен съм
Сайберпънка не е мойто...отсвирено.
Елдън ринга бива,ама много ми е трудно с тоя хардуер деева.
Сложил съм си един лоджитех ф310 дето не съм ползвал от...абе отдавна...
Еми мъка е.Пробвах и форца 5...много ми допада ама пусто джойстика.... :ok:
Сега ще подакарам шутъри на мишка вече,че си е брало майката иначе.
Старо куче на нови номера да учиш...тегава работа.. :mhihi:


Колега, погледни заглавието на темата, моля те! Хайде не ми обяснявай теориите за джойстик/мишка, няма нищо против няма да си говорим за хардуер и PC, не можеше ли вместо да оспамваш темата с PC тематика, просто да изровиш някоя по-стара за PC...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от slatanic » 13 Мар 2022, 8:49

Колега тя темата е моя та затова и споделям.А че на теб не ти се чете е друго. :mhihi: :winky:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 3.11.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW
Детайли за колата: F10 M550D

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Ppetkow » 13 Мар 2022, 9:24

И като си започнал една тема да започнем да си говорим за краставици и домати тук ли? Подкрепям колегата, че е редно да се пише ПО темата. Мен лично въобще не ми дреме какъв е тоя лаптоп и тн просто прескачах написаното :) Със здраве :bchug:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от slatanic » 13 Мар 2022, 9:32

Къде ги видя краставиците?Споделил съм какво съм мислил и какво съм направил накрая.
Както съм писал и по напред в темата,че ще споделя какво е станало така и съм направил.
А не да пиша ще купувам бойнг и след време да пиша купих друго или да сложа смееща се иконка,а най-добре и толкова да не направя както правят повечето дето искат ама нямат желание. :mhihi:
И те така.
Което пък не виждам как пречи на темата!? :dunno:
За мен направен е правилния избор затова и го споделям.За шутъри джойстик не става.Времето за реакция е смешно дълго колкото и да си нинджа.
Не става и за разни рейс игри щото си трябва волан/педали.
Ама си е до светоусещане.Моето е такова.
Като излезе новият ВР на ПС5 ще пробвам и тогава мога и да размисля по този въпрос кое става и кое не.
До тогава атака на китаеца. :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 13 Мар 2022, 16:17

slatanic написа:Къде ги видя краставиците?


-в лаптопа! Да ти е честит новия комп, и много непрегряващ геймънг, но когато човек е влязъл да чете "PS или Xbox" не го вълнува особено PC... За съжеления, по същия начин pc маниаците бяхте успамили и старата тема за конзолите... както ли да е, жив и здрав!
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Superexstatic » 14 Мар 2022, 0:10

И какъв е толко проблема? Човека в крайна сметка реши, че лаптоп ще му свърши повече работа. Голема работа

Между другото доста хвалят ПС5 контролерите, че се представят прилично на GT7. Като изцъкам Dying Light 2 ще се пробва
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 8.06.2008
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: F01
Мечтае да кара: F80
Детайли за колата: BMW F01 740xD M Sport

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от bir40o0 » 14 Мар 2022, 8:11

Grozdanoff написа:Успамихте и тази тема PC мациаци! :mhihi: Препоръчаите някакъв шуутър за PS4. Играе ми се някакъв шутър, но маи съм изиграл всичко от по-популярните first person: battlefield-te, COD, Metro, wolfenstein... от 3то лице, след uncharted и the last of us, сякаш нищо не ми се играе. Сега once again, се мъча на resident evil 4 :mhihi:

Изиграл съм Uncharted всички части, Томб райдър всички части и двете части на The last of us, определено няма да сгрешиш. Друга много хвалена игра беше Days Gone, но определено не е мой тип с тоя опън уърлд. Ако си фен на самурайте Ghost ot Tsushima е много, много топ игра. Шуутъри само COD съм играл, масово пуцах Warzone.
ПС: Минавам на Xbox, там джойстика е една идея по-удобен както за игра така и специално за шуутъри, тия дни ще дам сравнение и между PS4 и Xbox seris S.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 14 Мар 2022, 10:18

bir40o0 написа:Изиграл съм Uncharted всички части, Томб райдър всички части и двете части на The last of us, определено няма да сгрешиш. Друга много хвалена игра беше Days Gone, но определено не е мой тип с тоя опън уърлд. Ако си фен на самурайте Ghost ot Tsushima е много, много топ игра. Шуутъри само COD съм играл, масово пуцах Warzone.
ПС: Минавам на Xbox, там джойстика е една идея по-удобен както за игра така и специално за шуутъри, тия дни ще дам сравнение и между PS4 и Xbox seris S.


Days Gone и на мен не ми хареса, Ghost of Thushima я имам от ПС плюс, ще я пробвам, от други места чувам много положителни неща също :yes:
Модерните COD не са особено добри по мое мнение , battlefield 1 и 5 са доста добри, но трябва да се знае, че имат малко за игра откъм сингълплеър.
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 8.06.2008
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: F01
Мечтае да кара: F80
Детайли за колата: BMW F01 740xD M Sport

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от bir40o0 » 14 Мар 2022, 10:45

Grozdanoff написа:
bir40o0 написа:Изиграл съм Uncharted всички части, Томб райдър всички части и двете части на The last of us, определено няма да сгрешиш. Друга много хвалена игра беше Days Gone, но определено не е мой тип с тоя опън уърлд. Ако си фен на самурайте Ghost ot Tsushima е много, много топ игра. Шуутъри само COD съм играл, масово пуцах Warzone.
ПС: Минавам на Xbox, там джойстика е една идея по-удобен както за игра така и специално за шуутъри, тия дни ще дам сравнение и между PS4 и Xbox seris S.


Days Gone и на мен не ми хареса, Ghost of Thushima я имам от ПС плюс, ще я пробвам, от други места чувам много положителни неща също :yes:
Модерните COD не са особено добри по мое мнение , battlefield 1 и 5 са доста добри, но трябва да се знае, че имат малко за игра откъм сингълплеър.

Ако си фен фен на такъв тип игри ще ти хареса, за мен се нарежда много нагоре в класацията, някъде след the last of us. Сега ще пробвам Gears of War 5, ще направя съпоставка и с COD, която я има за Xbox също.
ПС: преди години имах Xbox класик и PS2 Slim, честно казано Xbox-a ми допадаше доста повече.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 14 Мар 2022, 19:59

bir40o0 написа:
Grozdanoff написа:
bir40o0 написа:Изиграл съм Uncharted всички части, Томб райдър всички части и двете части на The last of us, определено няма да сгрешиш. Друга много хвалена игра беше Days Gone, но определено не е мой тип с тоя опън уърлд. Ако си фен на самурайте Ghost ot Tsushima е много, много топ игра. Шуутъри само COD съм играл, масово пуцах Warzone.
ПС: Минавам на Xbox, там джойстика е една идея по-удобен както за игра така и специално за шуутъри, тия дни ще дам сравнение и между PS4 и Xbox seris S.


Days Gone и на мен не ми хареса, Ghost of Thushima я имам от ПС плюс, ще я пробвам, от други места чувам много положителни неща също :yes:
Модерните COD не са особено добри по мое мнение , battlefield 1 и 5 са доста добри, но трябва да се знае, че имат малко за игра откъм сингълплеър.

Ако си фен фен на такъв тип игри ще ти хареса, за мен се нарежда много нагоре в класацията, някъде след the last of us. Сега ще пробвам Gears of War 5, ще направя съпоставка и с COD, която я има за Xbox също.
ПС: преди години имах Xbox класик и PS2 Slim, честно казано Xbox-a ми допадаше доста повече.


В psn видях Onimusha warlods, тя е на capcom беше за пс2, има леко ресидент ивълски елемент :mhihi: , но са самурайска и е класика, страхотна игра...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook