PS5 или Xbox... това е въпроса?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 208
Регистриран на: 8.06.2008
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: F01
Мечтае да кара: F80
Детайли за колата: BMW F01 740xD M Sport

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от bir40o0 » 19 Мар 2022, 11:00

Първите ми впечатления за Xbox Series s/X конзолите са много добри. За 3-4 часа игра тази седмица усещам конзолата и плтформата по-бърза сравнение с последните ъпдейти и ревизии на PS4. Джойстика лично на мен ми е по-удобен. Откъм игри ми липсват само ексклузивните заглавия, но това се преживява, като се има предвид, че като и се нарадвам ще я пускам 1-2 пъти седмично за 1 до 2 часа.

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 19.04.2011
Пол: Мъж
Кара: e46 330CI '05
Мечтае да кара: e36 M3

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от chucky » 19 Мар 2022, 11:24

Grozdanoff написа:Days Gone и на мен не ми хареса, Ghost of Thushima я имам от ПС плюс, ще я пробвам, от други места чувам много положителни неща също :yes:


GoT не е ли само пакета за multyplayer ? Сторито го няма там, до колкото разбрах, когато гледах кои игри пуснаха.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 697
Регистриран на: 19.10.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 330Ci
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: Mtech, Manual, Black Sapphire

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от DoesNot » 19 Мар 2022, 14:46

chucky написа:
Grozdanoff написа:Days Gone и на мен не ми хареса, Ghost of Thushima я имам от ПС плюс, ще я пробвам, от други места чувам много положителни неща също :yes:


GoT не е ли само пакета за multyplayer ? Сторито го няма там, до колкото разбрах, когато гледах кои игри пуснаха.

Да GoT Legends e, тоест само multiplayer мод-а.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от madafaka_donkele » 24 Мар 2022, 19:59

Така, вчера се оборудвах с xbox series x, logitech g920 волан и 26 месеца game pass ultimate(24+2 бонуКс), намерих и поръчах от озон и mafia definitive edition трилогията на прИмоция за 45лв., че ми е любимата игра. Има я трилогията и за PS, даже в зора мисля, че я мернах за 30 и няколко лв.
Сложих днес няколко раЦинг игри, всичко става уникално бързо, графиките са да си еве майката, ще трябва отделно ТВ направо, че с тоа монитор съм за никъде :mhihi: А има още 400+ игри в геймпаса, наточил съм се да пробвам и Call of duty и battlefield сериите, че има по няколко, отделно гледам има разни интересни игри от типа на dishonored, много игра, малко време, кога ще ги играя не знам :mhihi: Който се чуди още да се мята на бокса. Малко е евано с гейм паса, ама веднъж настроен :twisted:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 24 Мар 2022, 20:22

madafaka_donkele написа:Така, вчера се оборудвах с xbox series x, logitech g920 волан и 26 месеца game pass ultimate(24+2 бонуКс), намерих и поръчах от озон и mafia definitive edition трилогията на прИмоция за 45лв., че ми е любимата игра. Има я трилогията и за PS, даже в зора мисля, че я мернах за 30 и няколко лв.
Сложих днес няколко раЦинг игри, всичко става уникално бързо, графиките са да си еве майката, ще трябва отделно ТВ направо, че с тоа монитор съм за никъде :mhihi: А има още 400+ игри в геймпаса, наточил съм се да пробвам и Call of duty и battlefield сериите, че има по няколко, отделно гледам има разни интересни игри от типа на dishonored, много игра, малко време, кога ще ги играя не знам :mhihi: Който се чуди още да се мята на бокса. Малко е евано с гейм паса, ама веднъж настроен :twisted:


Честито! Пожелавам ти повече свободно време за игра, и да не излизаш извън нормалното геймърско състояние, като мен при нова конзола/игра... Както пише в Metal Gear Solid сериите, между loading: "вземайте си 15мин почивка на всеки час....извърляйте си боклука.......проветрявайте си помещението" :mhihi:

Новите Call of Duty не са особено добри, аз играя Battlefield 1 на мултиплеър, Battlefield 5 също е добра, новата Battlefield е пълен bullshit в сравнение със старите... Приятна игра!
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от sub_eleven » 24 Мар 2022, 20:25

С геймпада се свиква.

Аз батълфийлд 2 играх доста дълго време. Не беше лоша. Даже май още се играеше последният път, в който пробвах имаше сървъри. След това батълфийлд 4 поиграх, имаше една карта доста добра, но нещо не ми допадна толкова тя. След това новите не съм играл.

Иначе в последно време единствено Hitman сериите играя. Друго не ми е грабвало окото.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от madafaka_donkele » 24 Мар 2022, 21:13

Grozdanoff написа:...и да не излизаш извън нормалното геймърско състояние, като мен при нова конзола/игра...


Няма начин :mhihi: С тоя волан и пИдали се припотих, ама яката, като пилот от формула 1 :mhihi: 2 часа не ги усетих и чак, като изгасих конзолата си усетих краката и ръцете колко съм ги напрягал все едно съм на истинско състезание :mhihi: Ама то първите няколко дни винаги е така. Помня, 2011-2012-а някъде, като си взех първата си конзола в живота, ПС3-ка слим :mhihi: Върнах се от късна смяна, хапнах и като седнах към 11 вечерта цяла вечер до сутринта :mhihi: Съмна и от хорска срама легнах да поспа малко, иначе можех още да продължа :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Superexstatic » 24 Мар 2022, 21:28

Аз заблъсках на ps-ката Diablo 3 Eternal collection. Не са спрели да я поддържат и тия дни ще излиза нов сезон. Голема краста :ok:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от slatanic » 24 Мар 2022, 22:06

Аз се мъча да играя елдън ринг с лоджитех джойстик и ми се получава криво ляво както и на детето.
Ама си ми е мъка де.
Иначе ме бият като тупан,но то си е разбираемо в предвид,че първо не съм свикнал с джойстик и второ такъв тип игри не са баш мойте.
Ма става де.
При пускане на турбомод на фентилатора повече от 54 градуса не ще да иде.
Абе добре е. :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 3.11.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW
Детайли за колата: F10 M550D

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Ppetkow » 25 Мар 2022, 8:01

Пристигна след 3 седмично чакане от Германия Fanatec DD pro + CSL Pedals Load Cell Kit допълнително за още по-реално усещане на спирачката... Най-доброто на пазара, най-доброто като усещане. Страхотно впечлетление, а изживяването си струва всяка стотинка. Все пак 850 евро за пакета... Та - не ми трябваше много време да му свикна и вече записах няколко първи времена на Nations cup и Manufacturers cup състезанията на Gran Trusimo 7. :bchug: :driving: :lalala:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 208
Регистриран на: 8.06.2008
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: F01
Мечтае да кара: F80
Детайли за колата: BMW F01 740xD M Sport

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от bir40o0 » 25 Мар 2022, 8:08

madafaka_donkele написа:Така, вчера се оборудвах с xbox series x, logitech g920 волан и 26 месеца game pass ultimate(24+2 бонуКс), намерих и поръчах от озон и mafia definitive edition трилогията на прИмоция за 45лв., че ми е любимата игра. Има я трилогията и за PS, даже в зора мисля, че я мернах за 30 и няколко лв.
Сложих днес няколко раЦинг игри, всичко става уникално бързо, графиките са да си еве майката, ще трябва отделно ТВ направо, че с тоа монитор съм за никъде :mhihi: А има още 400+ игри в геймпаса, наточил съм се да пробвам и Call of duty и battlefield сериите, че има по няколко, отделно гледам има разни интересни игри от типа на dishonored, много игра, малко време, кога ще ги играя не знам :mhihi: Който се чуди още да се мята на бокса. Малко е евано с гейм паса, ама веднъж настроен :twisted:

Аз вземах моя с настроен гейм пас от предишният собственик, но е предимно със стари игри, нещо и на мен ми е зор с настройване на новият и тн. Иначе като знам как се вижда Series S си представям какво е чувството с X, чета че има значение и HDMI кабела, оригиналният ли ползваш или си сложил друг?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от madafaka_donkele » 25 Мар 2022, 10:13

Оригиналния, да.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 25 Мар 2022, 20:40

Superexstatic написа:Аз заблъсках на ps-ката Diablo 3 Eternal collection. Не са спрели да я поддържат и тия дни ще излиза нов сезон. Голема краста :ok:


Те ако спрат да пускат нови сезони, ще има масови самоубийства от потребители на blizzard... :mhihi: Хората, от кои години чакат обещаното Диабло 4, в пулсар се сещам, че още от преди 2г имаха приордър... Аз играех Diablo 3 с едни турчета от Истанбул преди няколко години, двама от тях от тогава си бяха депресирани за диабло 4 :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 25 Мар 2022, 20:49

sub_eleven написа:С геймпада се свиква.

Аз батълфийлд 2 играх доста дълго време. Не беше лоша. Даже май още се играеше последният път, в който пробвах имаше сървъри. След това батълфийлд 4 поиграх, имаше една карта доста добра, но нещо не ми допадна толкова тя. След това новите не съм играл.

Иначе в последно време единствено Hitman сериите играя. Друго не ми е грабвало окото.


Не си оцелил с battlefield 4! Bf3 беше доста добра, BF Bad Company 2 е най-якия военен first person за мулти, който съм играл, заедно с Call of Duty 4... Battlefield 1 я препоръчвам като последния най-добър fp. shooter за мултиплеър.... 2016г. е играта, но по-новите battlefield отново са калпави...


Извинете ме, но вече натиснах "PS" бутона.....връщам се в 1918г. да се бия с германците! :bang: :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Superexstatic » 25 Мар 2022, 23:19

Grozdanoff написа:
Superexstatic написа:Аз заблъсках на ps-ката Diablo 3 Eternal collection. Не са спрели да я поддържат и тия дни ще излиза нов сезон. Голема краста :ok:


Те ако спрат да пускат нови сезони, ще има масови самоубийства от потребители на blizzard... :mhihi: Хората, от кои години чакат обещаното Диабло 4, в пулсар се сещам, че още от преди 2г имаха приордър... Аз играех Diablo 3 с едни турчета от Истанбул преди няколко години, двама от тях от тогава си бяха депресирани за диабло 4 :mhihi:


Диабло 4 е като GTA6. Най-рано след 2-3 години, ако въобще се случат
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alx, zAcK

Последни теми
Facebook