PS5 или Xbox... това е въпроса?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от vicho » 03 Яну 2023, 10:46

Изигравам нещо , правя си герой, отделям му 20-30 часа да го билдна... и продавам диска :mhihi: :mhihi: :mhihi: е мАни :owned:

п.с. ps5-цата ми е с диск, но само защото като купувах нямаше налични дигитални :mhihi:
п.п.с. с диск е много по-грозна :bang: :paranoid:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Top Gun Maverick » 03 Яну 2023, 11:11

Е как бе, леко прилича на паметника на Бузлуджа. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 03 Яну 2023, 14:02

Скоро смятам и аз взема едно PS5, тъй като излиза римейк на Resident evil 4.. :)
По казуса с диск или не, лично за мен няма значение вече, повечето си игри съм ги купувал от ps store, обикновено точно там игрите са на най-добра цена.
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от vicho » 03 Яну 2023, 14:37

Grozdanoff написа:Скоро смятам и аз взема едно PS5, тъй като излиза римейк на Resident evil 4.. :)
По казуса с диск или не, лично за мен няма значение вече, повечето си игри съм ги купувал от ps store, обикновено точно там игрите са на най-добра цена.


да не говорим, че с новия премиум-гига-ултра-дупер-плещешан ПЛЮС сума неща идват безплатни, дори и нови :mhihi:

240 точки ( 180 на черен петък )

и си свиркаш :bchug:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 03 Яну 2023, 14:45

vicho написа:
Grozdanoff написа:Скоро смятам и аз взема едно PS5, тъй като излиза римейк на Resident evil 4.. :)
По казуса с диск или не, лично за мен няма значение вече, повечето си игри съм ги купувал от ps store, обикновено точно там игрите са на най-добра цена.


да не говорим, че с новия премиум-гига-ултра-дупер-плещешан ПЛЮС сума неща идват безплатни, дори и нови :mhihi:

240 точки ( 180 на черен петък )

и си свиркаш :bchug:


Аз си купих premium, пробно.. За тази година ще взема extra, на premium екстрите са безсмисленни.. може би само stream е готино. Като цяло за ps premium -който играе повече видеоигри определено си заслужава, има доста игри в каталозите, има си специалните premium отстъпки в онлайн магазина.
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Spunky » 03 Яну 2023, 15:17

Аз играя(силно казано), само ГТ, сега ГТ7 на ПС5 и пред-поръчах PSVR2. Да видим само, дали ще има някаква по-пълна имплементация или само демо с няколко коли.

Изпуснах една добра промоция на фанатек подиум F1 с V3 педали, но така или иначе е прекалено само за гт7, та поръчах тоя новия лоджитек про комплект, по който толкова се захласват ревюърите. Труфорса ми е интересен, макар че, аз съм го направил вече ефекта с аудио друсалки на педали, седалка и волан, през едно джиджано 6-канално ДСП.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от vixx » 03 Яну 2023, 16:43

Отмъкнах Last of us 2 за 20лв от ps store-а аз. Довечера мисля да я почна ако ми остане време.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от slatanic » 03 Яну 2023, 18:31

Аз поръчах някакъв малко по спешъл монитор за игра на цсго.Вярно мъничък 24ка,ама профилиран. :mhihi:
Одъртех и не им виждал главите на тинейджърите деа... :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Jorixa » 05 Яну 2023, 10:05

Spunky написа:Аз играя(силно казано), само ГТ, сега ГТ7 на ПС5 и пред-поръчах PSVR2.


Притеснява те че няма да има наличност ли? И аз бих си го купил, но такава цифра пари на пре-ордер ми е малко риск.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от madafaka_donkele » 05 Яну 2023, 10:10

По-скоро на преордър обикновено е по-евтинджос.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 05 Яну 2023, 10:27

Повечето ми игри са от ps store, там също си имат при ордър на по-ниска цена, всяка седмица си има deals of the week, освен останалите празнични и случайни промоции.. Лично за мен, единственият фактор дали ще си купя играта от онлайн стора или пулсар е -къде в момента е на по-добра цена.
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Spunky » 05 Яну 2023, 10:50

Jorixa написа:
Spunky написа:Аз играя(силно казано), само ГТ, сега ГТ7 на ПС5 и пред-поръчах PSVR2.


Притеснява те че няма да има наличност ли? И аз бих си го купил, но такава цифра пари на пре-ордер ми е малко риск.


Не съм го мислил, дойде имейл някъде началото на декември, че приемат преордери и поръчах. Миналата година беше много трудно да се вземе пс5, вече са насмогнали и изглежда имат много ПСВР2 за пускането, защото все още показва, че ако поръчаш, шипват в лаунч прозореца феб 22-28. Финансов риск няма, щото не ми дърпат пари, докато не са готови да пращат. Риска е, че може доста време да няма съпорт на ГТ7.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Jorixa » 05 Яну 2023, 10:54

Spunky написа:Риска е, че може доста време да няма съпорт на ГТ7.


https://www.gtplanet.net/gt7-confirmed- ... -20230105/

Няма такъв риск. За мен риска е по-скоро да не се окаже че е боклук псвр-а :D

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Spunky » 05 Яну 2023, 11:27

халилуя :D

по мнения на тествалите го, било впечатляващо

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от nxn » 05 Яну 2023, 16:28

Като гледам колко е счупена ГТ7 не ми се мисли какъв ще е ВР-а.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook