PS5 или Xbox... това е въпроса?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от vicho » 06 Мар 2022, 18:49

Ppetkow написа:Вчера си поръчах от официалния сайт на фанатек новия им волан Gran Turismo DD PRO 8nm, като добавих един ъпгрейд на педалите, а именно CSL Load Cell Kit. Педалите са на pre order, но волана вече е наличен за поръчки (до скоро и той беше на pre order). Та ще споделя мнение щом пристигнат нещата. Надявам се да се получи уникално с новото гран туризмо 7 и PS5 :ok: :bchug:


уникален зор е на това gran turismo, пък не знам... мента, глог и валериян... задължително преди да седнеш :mhihi:

нищо общо с предишното... много по-трудно и си е брало лайката...

с какво ще ти го доставят (DD-то) и кога?
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от madafaka_donkele » 06 Мар 2022, 19:39

DD за simcade си е чист overkill, даже като се замисля, може даже и да е по-тегаво и карането и настройките...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 3.11.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW
Детайли за колата: F10 M550D

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Ppetkow » 06 Мар 2022, 22:15

Не ме мислете как ще се справя. Играя Gran Turismo от 2-ката насам не знам това колко години са. Участвал съм в доста турнири и съм печелил не малко от тях. На GT 3 още записах 13-то време в света на Suzuka ще изровя някъде имах снимка :) не случайно съм направил хубав research какъв волан да си поръчам и реших да споделя, че ще дам мнение как е чувството с новия модел. Поздрави. :ok: :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от nxn » 06 Мар 2022, 22:59

Ppetkow написа:Не ме мислете как ще се справя. Играя Gran Turismo от 2-ката насам не знам това колко години са. Участвал съм в доста турнири и съм печелил не малко от тях. На GT 3 още записах 13-то време в света на Suzuka ще изровя някъде имах снимка :) не случайно съм направил хубав research какъв волан да си поръчам и реших да споделя, че ще дам мнение как е чувството с новия модел. Поздрави. :ok: :bchug:


Като можеш да пробваш на ГТ7 с ПС5 кажи как е чувството, че ми е интересно, изглежда много добро за сега.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Top Gun Maverick » 06 Мар 2022, 23:06

Офффф, стига сте ме зарибявали бе, едно време на ПС2 играх ГТ докогато имаше за него(мисля 4 беше последното за нея конзола)и едвам се отървах от тая мания, сега само Брол Старс на телефона не, че е по-малка болест де. :mhihi:
Ама като ви чета и почвам да се сещам за кефа да караш на различни известни писти и да си правиш колата, която ти пасва, плюс да усещаш загубата на сцепление при колите със задно. :mhihi: Много мразех с Вайпъра да карам на Лагуна Сека като трябваше да мина през онзи известен завой, как му беше името...тирбушона май. :mhihi: То после се сещам и като залепнех на Нюрбургринг и на още много писти ...аааа, ужасни хора сте вие.
Миналата година малкия искаше за Коледа 4-ка, ама му казах, че няма голям смисъл защото излезе 5-цата, обаче има матури тая година и викам за другата ако си ок. Та може да бодна едно ПС5, че да си припомня какво беше щом ще излиза ново ГТ. На 4-ката съм играл много малко ГТ у един познат.
Ама като ви чета, задължително с абонамент и интернет ли трябва, няма ли начин както на старите просто да си пусна диска и да играя на моя си записка? Не ме вълнуват турнири и т.н. те винаги са достатъчно дълги и разнообразни тия игри, че да искам непременно в мрежа да играя.
Иначе като препоръка за избор не бих могъл да дам защото първо не съм в тон с игрите извън телефон в днешно време и второ съм пристрастен - за мен конзола без Гран туризмо е като войник без пушка. :mhihi: А от състезателните игри различно от ГТ ми е харесвало само НФС 5 Поршето едно време, там у наше село нямаше кой да ме бие. :mhihi:

https://youtu.be/hQtb20i40lU
Изглежда добре на вид.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1758
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от BMW_POWER » 07 Мар 2022, 1:10

Това е добра идея за допълнение към конзолата

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 3.11.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW
Детайли за колата: F10 M550D

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Ppetkow » 07 Мар 2022, 8:17

Имам PS5 и тъй като съм болен на тема GT съм направил preorder дори на 25th anniversary edition още от миналата година и вече съм записал няколко часа. Накратко, за да не пиша роман - всичко, което липсваше от 3-ката насам са го добавили. Тези, които са играли всички части ще разберат. Този път играта предлага всичко ама всичко възможно, че и повече. Като усет на шофиране - някои се изказаха, че било “още по-трудно”. Ако още по-трудно е още по-реално значи - да. Поведението на колата се усеща страхотно и има подобрения както про денивелация на терена, така още повече при избора на гуми, темп на гуми също се чувства много добре и се усеща веднага кога са загрели и се е подобрило сцеплението. Тази година според мен FIA GRAN TURISMO CHAMPIONSHIP ще бъде доста различен (който ги гледа и следи) и миналогодишния шампион V. Gallo с това му шофиране и мятане толкова рязко по шиканите на GT sport не го виждам този път. Преди се пусках и аз по турнири играех и тренирах много, но вече само за кефа като намеря време, че с жена и бебе малко трудно. Добре, че жена ми и тя като мен обича коли и състезания та двамата с нея :lol: :lol: :lol: Това да намериш такава жена си е на късмет :lol: :bowdown: Поздрави и живи и здрави ще споделя мнение за Fatanec DD Pro като ще пристигне след около 10дни предполагам

P.S: като ефекти е просто трепач. Вечер, на дъжд, отражения, пейзажи, звук в тунели… Просто върха на сладоледа. Между другото, който няма си струва да си купи OLED TV. Тези японци са гении.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Don_Diego » 07 Мар 2022, 9:05

Аз взех от един приятел 4ка назаем и цъкам GT Sport от няколко дни, но няма да изпадам в мании да купувам седалки, волани и педали :lol:
Има някои доста сбъркани неща в изкуствения интелект и в поведението на колите в играта, дано са оправени в 7цата.
Напълно подкрепям мнението да се цъка на oled tv - мега яко е :bowdown:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от vicho » 07 Мар 2022, 10:12

Ppetkow написа:Не ме мислете как ще се справя. Играя Gran Turismo от 2-ката насам не знам това колко години са. Участвал съм в доста турнири и съм печелил не малко от тях. На GT 3 още записах 13-то време в света на Suzuka ще изровя някъде имах снимка :) не случайно съм направил хубав research какъв волан да си поръчам и реших да споделя, че ще дам мнение как е чувството с новия модел. Поздрави. :ok: :bchug:


Е па казвай, че си професионалист... ние откъде да знаем? :mhihi: Не сме гледали твои биографични филми...

Като си навътре в нещата... ъпдейт с коли ще има ли на GT7 или ще си караме 991-цата и m4 f80 :D :D :D да им се незнае

Изображение

и ние имаме някой друг километър на GT sport :lol:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от nxn » 07 Мар 2022, 16:14

vicho написа:
Ppetkow написа:Не ме мислете как ще се справя. Играя Gran Turismo от 2-ката насам не знам това колко години са. Участвал съм в доста турнири и съм печелил не малко от тях. На GT 3 още записах 13-то време в света на Suzuka ще изровя някъде имах снимка :) не случайно съм направил хубав research какъв волан да си поръчам и реших да споделя, че ще дам мнение как е чувството с новия модел. Поздрави. :ok: :bchug:


Е па казвай, че си професионалист... ние откъде да знаем? :mhihi: Не сме гледали твои биографични филми...

Като си навътре в нещата... ъпдейт с коли ще има ли на GT7 или ще си караме 991-цата и m4 f80 :D :D :D да им се незнае

Изображение

и ние имаме някой друг километър на GT sport :lol:


Трябва да има, те на ГТ Спорта през месец ли колко пускаха по няколко нови коли, сега очаквам да е много засилено първата година от към писти и коли.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от vicho » 07 Мар 2022, 16:19

nxn написа:Трябва да има, те на ГТ Спорта през месец ли колко пускаха по няколко нови коли, сега очаквам да е много засилено първата година от към писти и коли.


честно казано съм забравил, а и нищо, че и него го preorder-нах , интезивно го играя от година и нещо...

списък с ъпдейтите за GT sport

https://gran-turismo.fandom.com/wiki/Gr ... rt/Updates

има надежда за нови брички :Р , дано не са 54390583495 Vision-а :mhihi: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от Grozdanoff » 09 Мар 2022, 21:54

BMW_POWER написа:Това е добра идея за допълнение към конзолата


Имаше едно момче, беше направил същото нещо от Е39. Продаваше се, може и още да се продава ако някой го интересува, да се разрови из фейс/олх. Не мога да се сетя за цена, но мисля че беше доста приемлива спрямо това което предлага.
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от slatanic » 09 Мар 2022, 23:58

Аз пък днес си нямах работа и взех, че "скочих в дълбокото" поне от моята камбанария. ;) :mhihi:
Поръчах един уж джиджан китаец, а именно MSI Katana GF66 11UG
Утре трябва да дойде и ще го видим кое как.
Поне ще мога да взема и един wacom за малката по-натам и с подходящият монитор ще има къде да твори, а през останалото време да трепем гадовете. :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от madafaka_donkele » 10 Мар 2022, 9:38

slatanic написа:MSI Katana GF66 11UG


Изображение

Нищо, поне ще ти топли зимата :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от slatanic » 10 Мар 2022, 9:47

Няма бре с интел е. :ok:


Intel Core i7-11800H (8-ядрен) 4.60 GHz
32 GB DDR4 3200 MHz
1000GB M.2 PCIe NVMe SSD
15.6" 1920x1080 IPS 144Hz матов
NVIDIA GeForce RTX 3070 (8GB GDDR6)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook