Ресторанти, заведения, хотели

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от Моджо » 30 Ное 2022, 10:39

За какво ти е па охраняем ?
Странно.
Пред хотела /не им помня имената/ 3 пъти и няколко пъти пред общината.
А платен и охраняем сигурно има...ама защо ?
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от drago_pavlov » 30 Ное 2022, 10:57

Защото ще си оставя колата там за 2 дни и не искам след 30-40 км преход да не я намеря и да се влача по районни, рейсове, таксита и т.н...
Играл съм го тоя филм, в ролята на главен герой, и не искам пак...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от Моджо » 30 Ное 2022, 17:16

Пред общината има камери май и полицията беше там, можеш да си я оставиш. Иначе виж за някой хотел със собствен паркинг ако има. Вътрешен. Ако искаш да звънна утре да питам за платен ?
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от drago_pavlov » 30 Ное 2022, 18:56

Не е спешно, за след 2 седмици става въпрос, но ще съм благодарен ако можеш да провериш :yes:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от gromovich » 23 Май 2023, 11:44

Колеги, имам следната "драма". Купих си билет за концерта на Металика на 24.05.2024 г. в Мюнхен на Олимпик щадиум. Идеята е хем да видя Металика на живо хем да посетя музея на БМВ, които са близо. Проблемът е хотелите. Намерих добър хотел близо до стадиона, който в момента за две нощувки ми иска цена около 400 лева, обаче за догодина резервацията през сайта на Букинг е 1480 лева пак за две нощувки. Проверих и за дата 10 дни след концерта и цената е на половина. Пак през сайта на букинг за много от хотелите за този период ми пише "Sorry, unavailable for your dates on our site". Според вас какво означава това, нямат свободни стаи или е прекалено рано и не приемат резервации за една година напред. Дайте съвет как да процедирам. Да търся ли усилено някакъв хотел от сега или да изчакам догодина. По принцип гледам хотелът да е на някакво прилично пешеходно разстояние т.е. 40-50 мин пеша, тъй като не се знае колко късно ще свърши концертът и дали ще има транспорт после.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от Kroki » 23 Май 2023, 11:57

От хотелите много добре знаят, че ще има концерт.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от steeN » 23 Май 2023, 12:02

Вземи си някакво по-далечно air bnb и кола под наем от летището :) Хем и разходката ще е по-интересна.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от peshehodetz » 23 Май 2023, 12:05

Пробвай също http://www.expedia.com аз лично от тях съм по доволен отколкото от букинга, а съм ги ползвал и двата сайта. Освен това що не погледнеш и airbnb.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Май 2023, 14:19

Това е Металика човек, няма друга такава група на света, не е имало, няма и да има. Нормално е веднага като чуят концерт и пълен ОГРОМЕН стадион веднага да наточат ноктите. Ако мислиш да чакаш догодина ти гарантирам, че ще спиш на палатка накрая някъде далеч от града. :mhihi:
Ех, завиждам ти, ходил съм веднъж на техен концерт като ученик, първия им в България, мисля беше 1999-та юни, не успях да хвана пръчките на барабана на Ларс, към 2-3 метра не ми стигнаха, а си бях долу на железните прегради под сцената, това стигна само за парчета от пластмасова чаша за вода. :mhihi:
Където и да спиш, и на гарата да спиш ще ти е все тая после, въпроса е само силите да ти стигнат. :yes:

https://youtu.be/qjAhgd9K-8o
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от kiko » 23 Май 2023, 14:33

Около стадиона няма как да няма градски транспорт.Намери си нещо по настрани близко до U или S bahn с което да стигнеш до стадиона.Всичко за спане около него ще ти отрежат главата от кръста на 100%
Уникално ще е със сигурност!Преди няколко години бях на концерта им в Букурещ тази емоция остава за цял живот!Гледам че сега в Париж е имало концерт,нямат умора тея чичаци :lalala:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 219
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от Southside » 23 Май 2023, 16:42

Налагало ми се е да търся хотел за голяма група хора до Мюнхен 2019-та, точно когато беше полуфинала от Шампионската лига с Реал Мадрид, никакъв шанс на хубава локация, въпреки стабилния бюджет за нощувки. Накрая приключихме в Ердинг, градче то летището, където обикновено отсядат екипажите на авиокомпаниите, хареса ми :lol: Искам да кажа, че 20-30-40 евро такси до мястото за нощуване не бива да са пречка за събитие от такъв мащаб :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от gromovich » 23 Май 2023, 17:00

Southside написа:Налагало ми се е да търся хотел за голяма група хора до Мюнхен 2019-та, точно когато беше полуфинала от Шампионската лига с Реал Мадрид, никакъв шанс на хубава локация, въпреки стабилния бюджет за нощувки. Накрая приключихме в Ердинг, градче то летището, където обикновено отсядат екипажите на авиокомпаниите, хареса ми :lol: Искам да кажа, че 20-30-40 евро такси до мястото за нощуване не бива да са пречка за събитие от такъв мащаб :yes:


Изглежда добър вариант, ще го обмисля. Ако наистина едно такси ще ми стъпи толкова е по-добър вариант отколкото да се набълбукам за хотел. Обмислям и вариант за рентакар от летището, само че трябва да проверя какви паркинги има около стадиона, че доколкото четох в Мюнхен има доста задръствания и паркинги се намират доста трудно.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от peshehodetz » 23 Май 2023, 18:15

Southside написа:Налагало ми се е да търся хотел за голяма група хора до Мюнхен 2019-та, точно когато беше полуфинала от Шампионската лига с Реал Мадрид, никакъв шанс на хубава локация, въпреки стабилния бюджет за нощувки. Накрая приключихме в Ердинг, градче то летището, където обикновено отсядат екипажите на авиокомпаниите, хареса ми :lol: Искам да кажа, че 20-30-40 евро такси до мястото за нощуване не бива да са пречка за събитие от такъв мащаб :yes:


Off Topic: Някоя друга година ще трябва да е било или друго събитие да е имало около стадиона. 2019г полуфиналите за Шампионската лига бяха Тотнъм - Аякс и Ливърпул - Барселона
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 219
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от Southside » 23 Май 2023, 21:50

Добре де, 2018 е било, моя грешка.
Често пътувах Мюнхен център - летището, винаги 50-53 евро излизаше таксито, тогава услуги тип Spark тепърва прохождаха с електричките. Сега би трябвало конкуренцията да е доста по- голяма.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от Don_Diego » 18 Авг 2023, 23:11

С две ръце и три крака препоръчвам Veranda di mare във Варвара: супер вкусна храна, нормални цени, отлично обслужване, паркинг.
Може би 1/3 от менюто тествах...не намерих нещо лошо, а съм много злояд :oops:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook