Почина Михаил Горбачов

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от Jordana » 04 Сеп 2022, 18:09

Естествено че го харесват , щото им даде победата в студената война на тепсия . Без никакви преходни договори и гаранции , без репарации за загубите , без нищо ...Кой е тоя луд западняк дето няма да го харесва ? Казвал съм го и преди , запада беше готов да плати баснословни пари за да се изтегли СССР от източна европа и ГДР . Горбачов обаче ларж "ай чао " и остави кучетата да ни ръфат тука . Така не става да дриснеш таранколууу.... :nono: 45 години ти играят по свирката и накрая "ай чао " . Що ни фалираха американците веднага 1990г ? Заради такива като Горбачов , пишман либерали дето до вчера дигаха червените байраци и за една вечер станаха капиталисти.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от FaceOff » 04 Сеп 2022, 20:24

BMW_POWER написа:Да се върнем към Горбачов. Западняците го славят като лидер, от който трябва да се взима пример. Руснаците веднга им отговориха:

"Щом ви харесва, направете като него. Разпуснете НАТО, разпуснете ЕС, разпаднете си страните и после крещете СЛАВА НА РУСИЯ!"


Само дето недоволните и бягащите бяха от тази страна на оградата, защо да се разпадат?

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от BMW_POWER » 04 Сеп 2022, 22:13

FaceOff написа:
BMW_POWER написа:Да се върнем към Горбачов. Западняците го славят като лидер, от който трябва да се взима пример. Руснаците веднга им отговориха:

"Щом ви харесва, направете като него. Разпуснете НАТО, разпуснете ЕС, разпаднете си страните и после крещете СЛАВА НА РУСИЯ!"


Само дето недоволните и бягащите бяха от тази страна на оградата, защо да се разпадат?


Когато хвалиш някого, значи си доволен от него и той и направеното от него ти харесват. Ми направи и ти така тогава. Онзи ден представител на немското правителство (не ме карай да ровя кой беше) заяви, че ще продължат да помагат на Украйна и не ги интересува, какво мисли народа.

Как се нарича това?

Намерих още нещо. За починалите руснаците казват "Земля ему пухом" или "Лека му пръст". Ето какво пишат за Горбачор

Никого не удивлю, но Горбачёв - всё.
Земля ему стекловатой, а танцы мы чуть позже устроим.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от FaceOff » 05 Сеп 2022, 10:41

Народа? Колко процента от него? Или дори и да не е толкова малък процента май и на тях трябва да им се припомни, че руския газ поскъпна със 100% за една година преди войната?
И не разбрах какво трябва аз да направя?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от KoolyO » 05 Сеп 2022, 13:08

BMW_POWER написа:Всички в Русия мразят Горбачов. Никой в Русия не харесва Горбачов. Бла бла бла...

https://www.svobodnaevropa.bg/a/32017032.html
Хиляди хора се стекоха в Москва в събота, за да отдадат последна почит на последния лидер на СССР Михаил Горбачов.

Хора чакат на опашка, за да отдадат последна почит на Михаил Горбачов.

:mhihi:
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от Jordana » 05 Сеп 2022, 14:02

Абе що не го мумифицират тоя Горбачов да му показват мумията на почитателите ? Не е лошо да го изровят вече и да го слжат в мавзолея . Такава загуба за целия свят .... :cry:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от BMW_POWER » 05 Сеп 2022, 14:58

KoolyO написа:
BMW_POWER написа:Всички в Русия мразят Горбачов. Никой в Русия не харесва Горбачов. Бла бла бла...

https://www.svobodnaevropa.bg/a/32017032.html
Хиляди хора се стекоха в Москва в събота, за да отдадат последна почит на последния лидер на СССР Михаил Горбачов.

Хора чакат на опашка, за да отдадат последна почит на Михаил Горбачов.

:mhihi:


Между "никой" и "пратически никой" няма никаква разлика. Който и да е политик, все ще намери някакви поддържници. Що се отнася до "хиляди", Москва е осем или девет милиона човека население. Плюс такива, които сециално са дошли за това. Когато имаш привърженици 0.5% в държава от 150 милиона, пак се събират "хиляди".

Да не говорим за тези, дето са отишли да видят, дали е вярно или за да направят нещо друго над трупа му. Баси, като беше толкова "популярен", защо избяга от Русия???

Бъди сериозен с източниците си на (дез)иформация. Свободна Европа :mhihi: :mhihi: :mhihi: все едно да ти цитирам информационна агенция на Северна Корея или CNN. Има още едни лъжци, мисля, че бяха "новини.бг". Бяха писали уникални "новини" за ставащото тук зимата. Обадих се и намерих автора. Казах му, че написаното не е вярно и мога да му изпратя снимки, за да види. Отговорът беше, че можел да пише каквото си иска и друго не го интересувало. Но комент!

Ако се направи списък на най-мразените политици, царе и всякакви владетели в историята на Русия и СССР, Горбачов ще го оглави с огромно предимство. Потърси и ми покажи линк от Русия, където да има нещо добро за него. Аз ще ти дам сто, където да не го харесват :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от KoolyO » 06 Сеп 2022, 2:59

:mhihi:
Просто. Не знам какво да напиша след това словоизлияние...
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от BMW_POWER » 06 Сеп 2022, 3:18

KoolyO написа::mhihi:
Просто. Не знам какво да напиша след това словоизлияние...


Добър съм, нали :bchug:

Изображение

Живот и здраве, може да пием по бира. Светът е малък :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от b_u_b_o » 06 Сеп 2022, 9:13

BMW_POWER написа:

Ако се направи списък на най-мразените политици, царе и всякакви владетели в историята на Русия и СССР, Горбачов ще го оглави с огромно предимство.


Това доказва, че руския народ си заслужава мизерията в която живее. Обичат Ленин и Сталин, избили милиони от дедите им, но мразят човека който ги е отървал от тоталитаризма и им е дал безброй свободи. Ама когато си на метално ниво на крепостен селянин, свободи не ти трябват, искаш си тоягата. Тъжното е че и тук се намират не малко такива..

Sent from my 2109119DG using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от FaceOff » 06 Сеп 2022, 10:45

:yes: :yes:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от BMW_POWER » 06 Сеп 2022, 13:07

b_u_b_o написа:
BMW_POWER написа:

Ако се направи списък на най-мразените политици, царе и всякакви владетели в историята на Русия и СССР, Горбачов ще го оглави с огромно предимство.


Това доказва, че руския народ си заслужава мизерията в която живее. Обичат Ленин и Сталин, избили милиони от дедите им, но мразят човека който ги е отървал от тоталитаризма и им е дал безброй свободи. Ама когато си на метално ниво на крепостен селянин, свободи не ти трябват, искаш си тоягата. Тъжното е че и тук се намират не малко такива..


Народопсихологията е сложно нещо. Как да обясниш фактът, че бб направи толкова зулуми по време на управлението си и слушам навсякъде лафа "Краде, ама и прави пътища!". И пак е първа сила. Нашият глупак видя сметката на всичко, увеличи дефицита в бюджета над 30 (трийсет) пъти (от 13 на 1000 милиарда $$$), най-корумпирана страна в Г7 и пак гласуват за него, защото бил много кют :shock: :shock: :shock: Руснаците са в своя вселена и не винаги ги разбирам, но не се и опитвам....

Тито и той. Бил такъв, бил онакъв. Война водиха и пак с когото и да говоря, всички говорят с добро за Югославия Сърби, босненци, хървати. Една македонка даже, като я питах откъде е и тя директно каза "Югославия".

Мисълта ми е, че собственият ти народ може да даде най-добра оценка за теб. Отстрани нещата понякога са изкривени.

Сложно е :ok: Не се опитвам да разбирам всички. На погребението му отидоха тези, които в момента воюват против Русия.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от ukelichko » 06 Сеп 2022, 13:26

Ми добре, разбрахме че всички го мразят, разбрахме че е съсипал по-добрата част от света и че е затрил най-голямото постижение на човечеството - развития социализъм. Да почива в мир, на все пак вече го няма и няма да прави беди, времто не може да се върне назад, а пък нали сега Путин ще оправи всичко и ще настъпи пак онзи рай.
:OT:
Няма да се обиждате, не го казвам с лошо или да ви засегана, но това комунистите, русофилите и путинофилите понякога сте сте като джендърите - малко сте, но сте супер кресливи и навсякъде държите да се изтъкнете с ориентацията си. :D :D :D
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от BMW_POWER » 06 Сеп 2022, 15:34

ukelichko написа:Ми добре, разбрахме че всички го мразят, разбрахме че е съсипал по-добрата част от света и че е затрил най-голямото постижение на човечеството - развития социализъм. Да почива в мир, на все пак вече го няма и няма да прави беди, времто не може да се върне назад, а пък нали сега Путин ще оправи всичко и ще настъпи пак онзи рай.
:OT:
Няма да се обиждате, не го казвам с лошо или да ви засегана, но това комунистите, русофилите и путинофилите понякога сте сте като джендърите - малко сте, но сте супер кресливи и навсякъде държите да се изтъкнете с ориентацията си. :D :D :D


Колега, бъди така любезен да уточниш, кои са тези "СТЕ". Защото ако ме включваш в списъка си, ще те докладвам на Горския. Горе има нова тема относно реда в тази част на форума и се надявам да си я чел. Аз използвам само факти и ако не си съгласен, ОК съм да видя твоите такива. Не вкарвай чужди или измислени думи в устата ми.
Благодаря ти предварително!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Почина Михаил Горбачов

Мнение от Top Gun Maverick » 06 Сеп 2022, 17:33

Е, че там никъде не пише ако някой те нарече русофил и минава за обида. :mhihi: Да не говорим, че за доста хора е гордост. А и какво ще го докладваш, ако не си такъв, просто не се засягаш. :dunno: А иначе колегата даде доста и тетесно сравнение, наистина понякога се вдига голям вой за точно определени неща. Не мисля, че за доста неща в БГ се е вдигало такъв, както за балсамирането на Горбачов и Путин. Или само втория щяха да го правят така. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook