Парламентарни избори 2022 - анкета

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

За кого ще гласувате

Анкетата свършва на 03 Окт 2022, 9:11

Продължаваме промяната
47
30%
ГЕРБ
15
10%
БСП
3
2%
ДПС
3
2%
ДБ
24
15%
ИТН
4
3%
Глас народен
1
1%
Изправи се България
0
Няма гласували
Възраждане
16
10%
Български възход
7
4%
ВМРО
1
1%
Атака
1
1%
Друга партия
2
1%
Не подкрепям никого.
19
12%
Няма да гласувам.
14
9%
 
Общо гласове : 157
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от Е.Димитров » 07 Окт 2022, 12:50

Exclusive89 написа:
Е.Димитров написа:От друга страна гледам и сега в "фън" темата някакъв ,...да сполучлив колаж , ама да не си мислите, че всеки мияч, охранител или подобен, избягал от България е някакъв "Титан на мисълта" или така наречен "мозък"?
Никакво изтичане на мозъци не може да се нарече хора с подобни професии.

Много ли зоболя, ве, г-н Мозък :lol:
И да, за не знаещите аз съм охранител, с лош поглед и татуси, ама с много татуси :ok: Проблем?

Бай ХХХ, първо опознай хората и след това определяй кой е мозък и кой не. ;)
+това имам втора работа, която работя от вкъщи когата АЗ поискам +дребен бизнес в БГ, а какво мисли някакъв форумен ******* грам, ама грам не ме интересува.
Между другото има много желаещи за работата, която работя, но такива киселяци като теб нямат никакъв шанс :mrgreen:
Съжалявам за времето отделено за теб :)

Грам не ме вълнува нито какъв си, нито какво работиш нито, както е видно, колко ти е ниско възпитанието.
Когато аз съм работил такава работа, ти вероятно си бил в...да кажем не си бил роден.
Та за шансовете може да се поспори, както и да се поспори тази работа, която си мислиш, че е "върха чУек" за до колко годинки трябва да е човека който я извършва.
Иначе "гузен не гонен бяга"

Другия пък , все някой му пречел 32 години разбираш ли.
Той даже чел не чел- коментира
И когато стигнах до
Като си фен на РФ, карай руско. Друго си е да плюеш САЩ и запада и да си караш американската нова кола.


Резко се сетих, че няма никакъв смисъл да се пише.
То точно му се обяснява, че се изразява мнение срещу американската политика, тоз пак за коли ми говори кой какво карал. :mhihi:
Заеби!

п/п
И аз му обяснявам, че нито съм "За" възраждане , нито гласувам за тях, той ме обявява за адвокат на тях :mhihi:

Сериозни са нещата :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 897
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от SpeedyMan » 07 Окт 2022, 13:29

Е.Димитров написа:И когато стигнах до
Като си фен на РФ, карай руско. Друго си е да плюеш САЩ и запада и да си караш американската нова кола.


Резко се сетих, че няма никакъв смисъл да се пише.
То точно му се обяснява, че се изразява мнение срещу американската политика, тоз пак за коли ми говори кой какво карал. :mhihi:
Заеби!

п/п
И аз му обяснявам, че нито съм "За" възраждане , нито гласувам за тях, той ме обявява за адвокат на тях :mhihi:

Сериозни са нещата :mhihi:


Само дето забрави, че излезем ли от ЕС както иска Възраждане, и вземем ли че минем към Кремъл - не само американски коли ами и германски, френски, италиански ще гледаш само в спомените си. За това беше редно да си се водят на уазката и да дават пример какво да се очаква реално. Ама явно наистина не ти е до сериозно замисляне.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от Е.Димитров » 07 Окт 2022, 14:20

SpeedyMan написа:
Е.Димитров написа:И когато стигнах до
Като си фен на РФ, карай руско. Друго си е да плюеш САЩ и запада и да си караш американската нова кола.


Резко се сетих, че няма никакъв смисъл да се пише.
То точно му се обяснява, че се изразява мнение срещу американската политика, тоз пак за коли ми говори кой какво карал. :mhihi:
Заеби!

п/п
И аз му обяснявам, че нито съм "За" възраждане , нито гласувам за тях, той ме обявява за адвокат на тях :mhihi:

Сериозни са нещата :mhihi:


Само дето забрави, че излезем ли от ЕС както иска Възраждане, и вземем ли че минем към Кремъл - не само американски коли ами и германски, френски, италиански ще гледаш само в спомените си. За това беше редно да си се водят на уазката и да дават пример какво да се очаква реално. Ама явно наистина не ти е до сериозно замисляне.

Айде пак.
Момче, не ти се получават нещата по добре спри.
Няколко пъти казах, ЧЕ НЕ СЪМ ОТ ПОДКРЕПЯЛ ИЛИ ГЛАСУВАЛ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ
Егати ...
Освен това чети бре!
Колко държави в Европа не са в ЕС?
Да не би да са минали към "Кремъл" без да съм разбрал.
Освен това има Европейска Икономическа Зона, където същите тези държави , които не са членове на ЕС са членове там.
Само подсказвам, Швейцария НЕ Е член на ЕС.
А, такова та, Великобритания май вече е към :Кремъл", че те нали излязоха от там...
Аз не съм за излизане от ЕС и въпроса ми, виждам, че те затрудни разбирането му е/беше, "какво не ви харесва в ПП" Възраждане" и коя пък е партията, която вие подкрепяте"
И само "каква кола ще караш, що не караш лада"...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 897
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от SpeedyMan » 07 Окт 2022, 15:35

Е.Димитров написа:
SpeedyMan написа:
Е.Димитров написа:
Айде пак.
Момче, не ти се получават нещата по добре спри.
Няколко пъти казах, ЧЕ НЕ СЪМ ОТ ПОДКРЕПЯЛ ИЛИ ГЛАСУВАЛ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ
Егати ...
Освен това чети бре!
Колко държави в Европа не са в ЕС?
Да не би да са минали към "Кремъл" без да съм разбрал.
Освен това има Европейска Икономическа Зона, където същите тези държави , които не са членове на ЕС са членове там.
Само подсказвам, Швейцария НЕ Е член на ЕС.
А, такова та, Великобритания май вече е към :Кремъл", че те нали излязоха от там...
Аз не съм за излизане от ЕС и въпроса ми, виждам, че те затрудни разбирането му е/беше, "какво не ви харесва в ПП" Възраждане" и коя пък е партията, която вие подкрепяте"
И само "каква кола ще караш, що не караш лада"...

Швейцария е една голяма банкова къща. Може да си позволи да е неутрална, а и това ѝ е ролята.
Ся излиза, че и ти не си против да ни изкарат от ЕС :mhihi:

А Възраждане не ми харесват с примерът, който дават. Толкоз.

На теб защо не ти харесват?
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от Е.Димитров » 07 Окт 2022, 17:00

SpeedyMan написа:
Е.Димитров написа:
SpeedyMan написа:
Е.Димитров написа:
Айде пак.
Момче, не ти се получават нещата по добре спри.
Няколко пъти казах, ЧЕ НЕ СЪМ ОТ ПОДКРЕПЯЛ ИЛИ ГЛАСУВАЛ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ
Егати ...
Освен това чети бре!
Колко държави в Европа не са в ЕС?
Да не би да са минали към "Кремъл" без да съм разбрал.
Освен това има Европейска Икономическа Зона, където същите тези държави , които не са членове на ЕС са членове там.
Само подсказвам, Швейцария НЕ Е член на ЕС.
А, такова та, Великобритания май вече е към :Кремъл", че те нали излязоха от там...
Аз не съм за излизане от ЕС и въпроса ми, виждам, че те затрудни разбирането му е/беше, "какво не ви харесва в ПП" Възраждане" и коя пък е партията, която вие подкрепяте"
И само "каква кола ще караш, що не караш лада"...

Швейцария е една голяма банкова къща. Може да си позволи да е неутрална, а и това ѝ е ролята.
Ся излиза, че и ти не си против да ни изкарат от ЕС :mhihi:

А Възраждане не ми харесват с примерът, който дават. Толкоз.

На теб защо не ти харесват?

Та викаш Швейцария щото са банка.
А Исландия, Монако за Норвегия не си спомням и някой други мисля бяха.
Иначе не обичам екзалтирани и крайни мнения и като цяло така наречените "националисти".
Никога не съм харесвал някаква такава ситуация и биене в гърди "За майка България".
Ей за това не ги харесвам, както и разбира се не ми допадат идеите им за излизане от там и другаде.
Влезли сме, ще се оправяме и това е, връщане на зад няма!
Харесва ми само това, че декларират поне на думи, че не желаят война, докато другите декларират военна подкрепа и действия!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от b_u_b_o » 07 Окт 2022, 17:10

Е.Димитров написа:Харесва ми само това, че декларират поне на думи, че не желаят война, докато другите декларират военна подкрепа и действия!


Само че, как си го представят тоя бленуван мир? Като някои хора във форума с предаване на Украйна? А защо пък не желаят изтеглянето на руската армия обратно в страната си където ѝ е мястото?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от Е.Димитров » 07 Окт 2022, 17:18

b_u_b_o написа:
Е.Димитров написа:Харесва ми само това, че декларират поне на думи, че не желаят война, докато другите декларират военна подкрепа и действия!


Само че, как си го представят тоя бленуван мир? Като някои хора във форума с предаване на Украйна? А защо пък не желаят изтеглянето на руската армия обратно в страната си където ѝ е мястото?

Не е моя и наша работа!
Нито Сирия, нито Ирак, Иран, Либия, Афганистан и още поне 10 държави, в които има някакъв подобен проблем.
Както и още толкова арабски държави, където са крайни ислямисти и като цяло не защитават правата на хората там.
Просто не е наша работа, ние имаме доста други проблеми за решаване на местна почва!
Не е по темата, но като цяло съм, че нито САЩ трябва да се месят къде ли не, нито Русия трябваше да правят подобна "военна операция"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от b_u_b_o » 07 Окт 2022, 17:22

Е.Димитров написа:
b_u_b_o написа:
Е.Димитров написа:Харесва ми само това, че декларират поне на думи, че не желаят война, докато другите декларират военна подкрепа и действия!


Само че, как си го представят тоя бленуван мир? Като някои хора във форума с предаване на Украйна? А защо пък не желаят изтеглянето на руската армия обратно в страната си където ѝ е мястото?

Не е моя и наша работа!
Нито Сирия, нито Ирак, Иран, Либия, Афганистан и още поне 10 държави, в които има някакъв подобен проблем.
Както и още толкова арабски държави, където са крайни ислямисти и като цяло не защитават правата на хората там.
Просто не е наша работа, ние имаме доста други проблеми за решаване на местна почва!
Не е по темата, но като цяло съм, че нито САЩ трябва да се месят къде ли не, нито Русия трябваше да правят подобна "военна операция"


Като не е тяхна работа за какъв мир говорят? Хем не е тяхна работа, хем имат позиция по въпроса?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 897
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от SpeedyMan » 07 Окт 2022, 17:22

Е.Димитров написа:Та викаш Швейцария щото са банка.
А Исландия, Монако за Норвегия не си спомням и някой други мисля бяха.
Иначе не обичам екзалтирани и крайни мнения и като цяло така наречените "националисти".
Никога не съм харесвал някаква такава ситуация и биене в гърди "За майка България".
Ей за това не ги харесвам, както и разбира се не ми допадат идеите им за излизане от там и другаде.
Влезли сме, ще се оправяме и това е, връщане на зад няма!
Харесва ми само това, че декларират поне на думи, че не желаят война, докато другите декларират военна подкрепа и действия!

Всичките тия държави си имат парички по един или друг начин, едните са банковата къща на света, другите имат газ, нефт, третите хазарт и т.н.. Няма как да се сравняваме с тях. Това са реалностите. Ние какво имаме? И това което го имаме сме го дали на чужденци щото сме некадърни да го ползваме. По-добре е първо да си изкореним първо корупцията, след това започнем да оправяме други неща и така стъпка по стъпка да се вдигнем на крака. Но нали се сещаш, кой иска да има корупция, кой иска да има неразбории, разделение в народа и т.н.?
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от Е.Димитров » 07 Окт 2022, 17:32

b_u_b_o написа:
Е.Димитров написа:
b_u_b_o написа:
Е.Димитров написа:Харесва ми само това, че декларират поне на думи, че не желаят война, докато другите декларират военна подкрепа и действия!


Само че, как си го представят тоя бленуван мир? Като някои хора във форума с предаване на Украйна? А защо пък не желаят изтеглянето на руската армия обратно в страната си където ѝ е мястото?

Не е моя и наша работа!
Нито Сирия, нито Ирак, Иран, Либия, Афганистан и още поне 10 държави, в които има някакъв подобен проблем.
Както и още толкова арабски държави, където са крайни ислямисти и като цяло не защитават правата на хората там.
Просто не е наша работа, ние имаме доста други проблеми за решаване на местна почва!
Не е по темата, но като цяло съм, че нито САЩ трябва да се месят къде ли не, нито Русия трябваше да правят подобна "военна операция"


Като не е тяхна работа за какъв мир говорят? Хем не е тяхна работа, хем имат позиция по въпроса?

Айде сега пак...

Това, което казват за мир е в следствие на всички останали, дето искат да се намесим и заявим пряко в конфликта!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от mr_petroff » 07 Окт 2022, 21:25

Айде , затвориха и тази тема :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от TNT » 08 Окт 2022, 8:14

Трябва ново правило, да не се заключва тема без бан :mhihi: Иначе много изкара де, аз очаквах доста по-бързо. Нарочно направих и анкетата да е валидна до понеделник.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от Е.Димитров » 08 Окт 2022, 8:27

Най-добре!
Вече във всички теми на някой хора им се привиждат руснаци!
Е сега една нова тема за самолетите и веднага някакво мнение, че видиш ли всички, дето вярвали в това били руски поддръжници и антиваксъри!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 897
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от SpeedyMan » 08 Окт 2022, 12:42

Руснаците са си навсякъде. Привиждат се само американци, не са толкова много. И обикновено са за да правят бизнес, ако им се разреши.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Парламентарни избори 2022 - анкета

Мнение от Exclusive89 » 08 Окт 2022, 15:08

КОПЕЙКИН, КОСТЯ КОПЕЙКИН :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook