Избор на номер

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Избор на номер

Мнение от ildivvy » 04 Окт 2022, 5:38

ivanski_2 написа:Ако не стане с подписа се отказвам, но не е нормално да предлагат като опция нещо, ти да искаш да се възползваш и да не можеш :paranoid:


Да не забравяме все пак, че става дума за КАТ в България !!! При тях абсолютно всичко е възможно!!!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Избор на номер

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Окт 2022, 5:52

STEVAL написа:
Вуйчо написа:
Top Gun Maverick написа:ако бях Стийн от форума щях да си сложа СТ 1НКАТА :mhihi: ако ми се даваха 7 бона за глупости.


На теб ще ти ходи М АВЕР1К
Но понеже не си от Монтана по ЛК и става сложно.


Колко да е сложно. Боримечката ще му купи някой отпадък, ще го регистрира и ще му го продаде след това. Даже с малко сланина и египетски пясък за спомен :). След това маверика го бракува и си запазва номера.

Ако щеш вярвай, но съм си мислил, че ако някой ден изплискам легена имам три варианта за номер и този е един от тях ако ще слагам бувки. Ако ще слагам цифри то задължително ще е дилема между 828388 понеже това са 6-те цифри от номера ми, а с жената сме набори 82 и 83 :mhihi: , другия вариант е 080808 защото това е датата на брака ни. :mhihi: Въобще много неща в живота ми се въртят около 8 и си викам ако я докарам до някой слънчев ден до М8 и съм изплискал легена пак повтарям та да дам 7 бона, това е варианта с Монтана на буквите. Ако не ми се дават много пари, но искам да си имам осмици, вариантите стават пак два - 8283 заради наборите или 0808. Но разни като 888888 е последното нещо на света, което би ми се случило. Даже в едно село някакъв взел същия номер да кара от някакъв негов познат с номер СО за известно време на Мерцедес Ес класа от тия 2006-та, смятай...абе не ми се обяснява.

Но браво, че се сети точно за номера в Монтана и Маверик. :ok:
Монтанските номера по избор са много готини ако имаш М кола, особено ако издебнеш серия с букви отзад ММ или МК, което не се знае коя година би било, но ще е яко и форума може да налази областта за номера. :mhihi:
Вариантът с Боримечката въобще не е за изхвърляне, а съм сигурен, че и други колеги биха ударили рамо на колега с мерак. Друг вариант в адресна регистрация.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Избор на номер

Мнение от 3186 » 04 Окт 2022, 7:18

А къде може да се следи партидата за деня на КАТ София? :roll:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Избор на номер

Мнение от Kroki » 04 Окт 2022, 8:18

3186 написа:А къде може да се следи партидата за деня на КАТ София? :roll:

https://www.mvr.bg/sdvr/%D0%B4%D0%B5%D0 ... 0%B2%D1%80
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Избор на номер

Мнение от 3186 » 04 Окт 2022, 8:57

Язък, че работата ми е "търсач в гугъл" :mhihi: благодаря :yes:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Избор на номер

Мнение от Kroki » 04 Окт 2022, 9:16

Доста е скрит и не излиза.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Избор на номер

Мнение от Rainbow » 04 Окт 2022, 11:27

ivanski_2 написа:Ако не стане с подписа се отказвам, но не е нормално да предлагат като опция нещо, ти да искаш да се възползваш и да не можеш :paranoid:


Колко неща не са нормални в тази държава..., ама ей го на - така са си от десетилетия :mhihi:
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Избор на номер

Мнение от ivoo » 04 Окт 2022, 15:49

Мнението не отговаря на правилата на форума.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Избор на номер

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Окт 2022, 16:17

Много хора мислим така, но темата не е за това, та няма нужда сега да се тръгва в посока кой какъв е. Аз се чудя защо хората носят обеци и се татуират, но всеки си има мераци, не е нужно да ги разбираме, а и никой не ни пита, нали така? :dunno:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Избор на номер

Мнение от Petrolhead » 04 Окт 2022, 16:44

аз съм си мислил да си направя всичките кошове с еднакви номера, защото постоянно се чудя какво да пиша в СМСа за синя зона. ама се сетих, че те цифрите хубаво са еднакви, ама сериите ще са различни и пак ще се дупя да гледам какво да пиша.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Избор на номер

Мнение от Kroki » 05 Окт 2022, 8:57

Темата е ясно за какво е, всеки един коментар, който не е по нея ще се модерира. :dummy:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Избор на номер

Мнение от ivanski_2 » 06 Окт 2022, 21:12

Update :
Схемата стана "имам човек".

От 2 места ми потвърдиха че може да сменя номера на автомобила когато си реша , например след 4 месеца решавам и отивам и си сменям номера, та ще остане засега регистрирана(ще мина каналите) с тези които са в момента на нея и когато излезне моя ще ми се обадят и като цяло няма да го има на въпросния лист, аз съм малко Тома неверни и очаквам да не се случи точно така, но когато придобия или ме резнат за желания номер ще драсна 2 реда да знае ако има и някои друг мераклия, предполагам ще е в рамките на месец-два.
Благодаря на всички за инфото :bchug:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Избор на номер

Мнение от Е.Димитров » 07 Окт 2022, 9:46

ivanski_2 написа:Update :
Схемата стана "имам човек".

От 2 места ми потвърдиха че може да сменя номера на автомобила когато си реша , например след 4 месеца решавам и отивам и си сменям номера, та ще остане засега регистрирана(ще мина каналите) с тези които са в момента на нея и когато излезне моя ще ми се обадят и като цяло няма да го има на въпросния лист, аз съм малко Тома неверни и очаквам да не се случи точно така, но когато придобия или ме резнат за желания номер ще драсна 2 реда да знае ако има и някои друг мераклия, предполагам ще е в рамките на месец-два.
Благодаря на всички за инфото :bchug:

Смяна на номера и после винетката става не активна и прегледа и анекс към ГО.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Избор на номер

Мнение от steeN » 07 Окт 2022, 10:11

За да смениш номера трябва да минеш цялата въртележка с каналите на ново (освен ако не става въпрос за корупция).
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Избор на номер

Мнение от ivanski_2 » 07 Окт 2022, 10:31

steeN написа:За да смениш номера трябва да минеш цялата въртележка с каналите на ново (освен ако не става въпрос за корупция).

Един път като си минал канали, 2-ри път в същата област не се налага да минаваш.
Дори с каналите тук отнема около 30-40 минути макс.

Смяна на номера и после винетката става не активна и прегледа и анекс към ГО.

Винетката се прехвърля лесно и бързо както и ГО.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook