Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Вярвате ли, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Много ясно, че ни пръскат!
7
13%
Пръскат ни, но Путин ще ни спаси!
7
13%
Вече не могат да ни пръскат, защото руснаците унищожиха биолабораториите в Украйна!
4
8%
Има нещо такова.
3
6%
Не.
31
60%
 
Общо гласове : 52
Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от zAcK » 07 Окт 2022, 13:43

Като чета мненията в останалите теми и като гледам, как последователите на Възраждане от вчера се надпреварват да пускат постове за кемтрейлс,
как ни тровели, как това били биологични оръжия и дори как Ковид бил спускан от самолетите, не мога да не пусна една такава анкета.

Предполагам много хора във форума разбират и ще обяснят :bchug:
Затова, нека разберем истината, за да не живеем в заблуждение :idea:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=473337931510076&id=100065016187837

https://www.facebook.com/photo/?fbid=536720271788941&set=a.350001023794201

Изображение

Изображение
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от empar » 07 Окт 2022, 13:56

Следващата анкета викам да е "Земята плоска ли е?" :mhihi:

Тази тема няма да завърши добре, тъй като очаквам твърде много неразбран сарказъм!
Последна промяна empar на 07 Окт 2022, 13:59, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от steeN » 07 Окт 2022, 13:57

Вече не могат да ни пръскат, защото руснаците унищожиха биолабораториите в Украйна!


Прав си, ама частично :idea: . Там ги унищожиха, но те ги преместиха в Бг. Дано не съм прав. Няма как да знаем.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от Моджо » 07 Окт 2022, 14:10

Тва пък аз го снимах оня ден.
Изображение

Яко са ме напръскали :lol: :lol: :lol:
Хм,хм...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от Top Gun Maverick » 07 Окт 2022, 14:26

Пръскат ми, оная работа, затова явно я бива както и на 18. :mhihi:
Разнасят си техните неща с техните самолети, позволихме тука да правят точно каквото си искат и затова често летят. Плюс, че редовно има някое учение. Какво ще ни пръскат, имат къде, къде по-лесни и незабележими начини ако искаха да ни изтровят. Не знам кой ги вярва тия неща, но и аз често го чувам от клиенти и познати. :shock:
Сутринта даже една циганка разправяше как са ни изтровили умишлено всичко и затова тая година нищо не вървяло. Това, че беше сушава няма значение явно. Сутринта по Фокус слушах някакъв човек, който обясняваше, че БГ розовия домат ще изчезне, а дотогава ще е кът и ще става все по-скъп, като било нормално да е 2-3 пъти вече. Това е защото както се появи ковид при нас, така се появяват и нови гадости по растенията и в частност доматите. Аз моите си ги изгледах добре това лято, явно не са успели да ми напръскат над къщата. :mhihi: Но пък бащата ми докара овча тор от село, обърнах си сам градинката, наторих я, в дупките сложих торчица още, имам си кладенец, поих си ги с мерак само вечер, при това не всяка, не съм пръскал с никакви препарати да ги вардя от нещо, през половината ден бяха на сянка дори и пак станаха.
Магданоз, джоджен и лук също станаха все едно са от реклама, та ако догодина не ме напръскат пак точно мен, пак ще гледам. :mhihi: Забравих да кажа, че съм много близо до Арсенал, би трябвало нищо да не вирее. :mhihi:
Последна промяна Top Gun Maverick на 07 Окт 2022, 14:34, променена общо 1 път
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от zAcK » 07 Окт 2022, 14:33

Top Gun Maverick написа:...Не знам кой ги вярва тия неща, но и аз често го чувам от клиенти и познати. :shock:


За два ни го чух от трима вишисти, като един от тях ми е първи братовчед, работи за голяма компания на добра позиция и заплата.
Другата е шеф на PM екип, отново в международна компания, с брутално висока заплата. Та ти може да не знаеш, ама хората знаят :ok:
Братовчед ми също така е върл фен на Възраждане и т.н.


Изображение
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от Е.Димитров » 07 Окт 2022, 14:42

Това срещу комари ли е?
Че тук, където съм не действа много.
Но в интерес на истината, преди повече от две години, преди пандемията на комшията "живият плет" от едната страна нещо съвсем се сдуха. Почна още преди това и по цялата дължина, едната страна кафяв от другата зелен.
Аз имам една череша в края на двора , никога не съм и не я пръскам с отрови и даваше средно череши.
Обаче миналата година по време на пандемията и ограничаване на пътуванията на комшията плета се оправи, а черешата миналата и тази година даде рекордни количества, около 25-30 килограма. като се има в предвид, че една година набрах само 87 череши. Точно така, само 87 броя а обикновено дава около 10-12 килограма череши. Тя е много ранна.
Снимките са от месец май тази година
20220519_085236.jpg

20220522_153943.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от seimo » 07 Окт 2022, 15:15

Тука в карловските групи се побъркаха с тия кемтрейлси вчера та качвам моя коментар по темата :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от vixx » 07 Окт 2022, 15:45

Някой знае ли кога и къде смятат да пръскат с 475 Black Sapphire, да ходя да оставя колата, че малко сглупих и каското няма да ми покрие никви детайли тоя път?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от Jorixa » 07 Окт 2022, 15:45

Тва е най-тъпата конспирация след тая за плоската земя сигурно. Буквално от как се помня винаги ги е имало тия черти в небето. Даже си спомням че съм питал дядо ми, бог да го прости, и той понеже беше авиоинженер ми обясни на дълго и на широко що се получават.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от vixx » 07 Окт 2022, 15:57

Jorixa написа:Тва е най-тъпата конспирация след тая за плоската земя сигурно. Буквално от как се помня винаги ги е имало тия черти в небето. Даже си спомням че съм питал дядо ми, бог да го прости, и той понеже беше авиоинженер ми обясни на дълго и на широко що се получават.


То по-забавното е, че има достатъчно много хора които си мислят, че струват достатъчно за да се бръкне някой да ги пръска точно тях или тези около тях :kuku:
В основата на почти всички конспиративни теории стоят групи хора за които на никого не му дреме, но те имат различно мнение за себе си и резултатът е налице.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от TNT » 07 Окт 2022, 16:00

Аз вярвам, че Бил Гейтс слагаше чипове във ваксините, за да разбере тайната рецепта за туршия на Ганьо и как точно поставя камъка, който натиска киселото зеле в бидонЯ :bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 779
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от ekalchev » 07 Окт 2022, 16:44

Тъжно е че може да има дори дискусия на тая тема. Гледам жертвите на руската пропаганда и антиваксърите, веднага влизат с "...абе може да ви е смешно ама май има нещо такова"

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от Binev_OuT » 07 Окт 2022, 16:50

zAcK написа:Като чета мненията в останалите теми и като гледам, как последователите на Възраждане от вчера се надпреварват да пускат постове за кемтрейлс,
как ни тровели, как това били биологични оръжия и дори как Ковид бил спускан от самолетите, не мога да не пусна една такава анкета.

Предполагам много хора във форума разбират и ще обяснят :bchug:
Затова, нека разберем истината, за да не живеем в заблуждение :idea:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=473337931510076&id=100065016187837

https://www.facebook.com/photo/?fbid=536720271788941&set=a.350001023794201

Изображение

Изображение

Пфуу :kuku: :no:
Слабо .... :mhihi:
https://www.homesteadingtoday.com/threa ... ls.298001/

https://www.boards.ie/discussion/205601 ... trails/p36

https://www.boards.ie/discussion/205601 ... trails/p36

https://www.connectingsingles.com/forum ... trails.htm

Значи има няколко варианта:
Или всички в тия форуми се карат за глупости , или всички са Българи , или всички са Копейки :mhihi:
И друго ... това ,както и повечето простотий,които опростачват хората в днешно време - идват от запада ....
Голяма надменност се шири тука ей , ама тъй кат няма контрол!Тва ако беше Джордана до ся да е пожълтял :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 107
Регистриран на: 8.07.2021
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е83 05, К25 06

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от NiksGS » 07 Окт 2022, 16:53

Не съм поддръжник на никой, но как става следното: имам 60+ км на седмица на колело 50/50 извън града, редовно приемам витамини директно от плодове, подбирам си храната, синтетиката влиза в действие, когато се "обърне колата" и пак ме лепват разни настинки и хреми :banghead: , които се оправят само със синтетичните витамини. Нямам намерение да живея 100г, но все пак мисля че поддържам повече от необходимото за добро здраве, но повече от 2 сезона не мога да изкарам без доктор, колкото и да се напъвам. Според мен има "славянска намеса". Или просто всичко е в резултат от нередовното пиене :mhihi: ?

Иначе доколото ми стигат техническите аматьорски познания (относно горните снимки) средата в която се движат самолетите е с температура -50, като излязат изгорелите газове от двигателя с температура +800 и повече градуса, как няма да стане конденз, на който му трябва време да се разсее.
Пък който за каквото иска да го тълкува.
Последна промяна NiksGS на 07 Окт 2022, 17:08, променена общо 2 пъти
Ultimate Riding Machine

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook