Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Вярвате ли, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Много ясно, че ни пръскат!
7
13%
Пръскат ни, но Путин ще ни спаси!
7
13%
Вече не могат да ни пръскат, защото руснаците унищожиха биолабораториите в Украйна!
4
8%
Има нещо такова.
3
6%
Не.
31
60%
 
Общо гласове : 52
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от bum_bum » 07 Окт 2022, 16:58

Аз настинка и хрема не съм имал от може би 4-5 години, нито вярвам в най-хард теориите за кемтрейлс.

Но пък има редица добре документирани, известни и признати случаи в които със самолети са пръскани какви ли не зарази в рамките на различни научни опити. Същото е правено и вероятно и все още се прави в опит за контрол над климата.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от streetz » 07 Окт 2022, 17:25

Това :arrow:
bum_bum написа:все още се прави в опит за контрол над климата.


Не знам по нашите земи дали пръскат гадости, но валне ли малко дъжд цялата земеделска продукция пожълтява и умира. Баща ми се занимава с 200 дка лозя и ги пръска 6 пъти в годината, някакви сложни схеми, десетки тонове разтвори, различни препарати и само това спасява реколтата засега. В домашната градина на майка ми домат и пипер не са се раждали от години, растенията умират след първия летен дъжд, даже и химията не помага. Някои съседи наслагаха парници, там си гледат зеленчуци дори и през лятото и изглежда само това върши работа. Другият начин е след дъжд да се поливат отгоре растенията с вода, за да се измият - някои казват, че имало ефект, но чак толкова няма кой да се занимава. Иначе лук, марули и картофи се раждат и това е.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от empar » 07 Окт 2022, 17:47

vixx написа:В основата на почти всички конспиративни теории стоят групи хора за които на никого не му дреме, но те имат различно мнение за себе си и резултатът е налице.




seimo написа:Тука в карловските групи се побъркаха с тия кемтрейлси вчера та качвам моя коментар по темата :mhihi:


Освен простотата лъсва и друга опасна тенденция. МНОГО недоклатени жени с МНОГО свободно време има...
Тая от първия пост на зак мога да заложа четирицифрена сума, че хОй не е виждала това десетилетие. :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от alekangg » 07 Окт 2022, 18:04

Тая и много други глупости се активизира през някакво време като по програма.
Много често са ме питали и някои хора вярват на всичко.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 779
Регистриран на: 9.12.2019
Местоположение: София
Кара: 2016 m550d

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от ekalchev » 07 Окт 2022, 18:24

streetz написа:Не знам по нашите земи дали пръскат гадости, но валне ли малко дъжд цялата земеделска продукция пожълтява и умира. Баща ми се занимава с 200 дка лозя и ги пръска 6 пъти в годината, някакви сложни схеми, десетки тонове разтвори, различни препарати и само това спасява реколтата засега. В домашната градина на майка ми домат и пипер не са се раждали от години, растенията умират след първия летен дъжд, даже и химията не помага. Някои съседи наслагаха парници, там си гледат зеленчуци дори и през лятото и изглежда само това върши работа. Другият начин е след дъжд да се поливат отгоре растенията с вода, за да се измият - някои казват, че имало ефект, но чак толкова няма кой да се занимава. Иначе лук, марули и картофи се раждат и това е.


Еми като се изхвърлили какви ли не боклуци в атмосферата последните 100 години, ти светена вода ли очакваш да вали. Самолетите са капка в морето от замърсяване с тях и без тях пак ще вали такава гадост.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от zAcK » 07 Окт 2022, 18:48

Скъпи вярващи,
Убеждението ви, че над нас прелитат самолети и ни ръсят болести, е вид бягство от истината.
Да, ние сме доста болнава нация. Причините за това са множество, някои са манталитетни, други генетични, трети - от истинско, неподправено безхаберие.
Сигурно е по-лесно да повярвате, че някой зъл пилот ръси вируси над главата над децата ви, отколкото да си признаете, че лично ги тъпчете с кофти храна или не им давате личен пример - като не ядете гадости, не пиете алкохол все едно е безвреден и не пушите все едно е съвсем нормално занимание.
Да, вероятно е по-успокояващо да приемете за истина как се изливат гадости от самолети отколкото да си отворите очите, че въздухът, който дишате е вреден - заради липса на правила, закони, институции и обществена отговорност.
Ама разбира се, че е по-удобно да повярвате в кемтрейлс теории отколкото да разберете, че сме болен народ, защото се лекуваме с доктор Гугъл и хапчета на килограм, които ви рекламираме по телевизора. Съвсем удобно, защото и без това не се учим да ходим на лекари, които така или иначе остават все по-малко. В последното десетилетие ги прокудихме съвсем спокойно навън, а здравната ни система беше съвсем умишлено съсипана от тия, които между другото се грижиха да няма и никакъв контрол над храната, която влиза в държавата през онзи пункт на лакомията, наречен Капитан Андреево.
Ок, много ви дойде, нали?
Знам, погледнете пак небето. А когато трябва да избирате бъдеще за децата си, викайте “дажвей балгаря” без идея да си нямате как точно ще живеем тук.
Патриотична вечер ви желая.

Радослав Бимбалов


:ok:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от drifty » 07 Окт 2022, 20:15

Затова обичам лятото, почти не се застоявам у нас, а на телефона нямам фейсбук, само месинджър и нищо от тия глупости не ме достига. Ама като падне студ и почна да си стоя у нас и влизам често у фацбука и ги виждам всичките тия тъпотии.. Както е тръгнало, скоро ще намаля много сериозно влизането във всякакви такива платформи, пълно е с такива неща.. Колегата дето си е пуснал коментара от фацбука е много прав :D.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от Don_Diego » 07 Окт 2022, 20:19

:OT:
Аз се преродих откакто разкарах всички социалните мрежи, отделно това е чудесен филтър на близки, приятели и познати :ok:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от Jordana » 07 Окт 2022, 20:21

Зак , кажи честно заради липсата на иберико ли я пусна тая тема ??!! Не си ти когато си гладен , налиии.. :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от zAcK » 07 Окт 2022, 20:43

Jordana написа:Зак , кажи честно заради липсата на иберико ли я пусна тая тема ??!! Не си ти когато си гладен , налиии.. :mhihi:


:OT:

Не просто Иберико, а сланинкаааааа :bcry: А как си я правя само, ама като има :mhihi: Като няма, духам супата :mhihi: :mhihi: :mhihi: :banghead:

--------

Коментарите са :bchug: :bowdown: Българският народ е малък, но много мъдър и запознат с материята. С всичката материя и антиматерия :mhihi: :ok:

https://www.facebook.com/kostadin.shahov/posts/8541263329232120

Hristo Karagiozov
Не знам по какво сте доктор ама сте кух като градинска лейка и изобщо не знаете какво пишете,и да по- принцип е вярно това за следите,но те изчезват почти веднага (2-3 до 5 мин.) и не се виждат вече ,а тия стоят с дни видими


Милен Николов
Никой не оспорва, начина по който се образуват следите. Странното е, защо се образуват в такива решетки, с цел плътно покритие на въздушното пространство.


Жельо Иванов
Абе умник дьрвен филосов влажноста и топлият вьздух само на 6.10.2022 ли беше да и самолетите цял ден не летят днес бреееееее.


Adriana Kamcheva
Абе, ние не сме малоумници. Виждаме и обикновени самолети и другите които ръсят отровата


Katya Popinska
Толкоз много пък,никога не са били!Айде,холам!Сте,и ти ли мислиш по този начин?! Винаги съм гледала небето,моя слабост е.Но досега такова нещо не съм виждала.Освен това, говоря не за следи от самолети,а за ниското им прелетяване, щото да им чувам страшният шум,и от който не мога да си почивам преди нощна смяна.Не е едно и също.Самолети са летяли,летат и ще продължават да летят над България!Не в това е въпросът.Летят ниско,и се чуват, щото ми смущават съня! Според мен, това не е нормално!Е, щом сме си дали гъза под наем -може би са натовски самолети!И що да правим -точно нищо!!!Бог да ни е на помощ!!!!


Калина Панева
Конспирация. Електричеството и мисълта конспирация ли са. Не ги виждате, но съществуват. Тези следи са печалбата за докторите.


Danka Stefanova
Да да .Само един ден в седмицата и месеца ли има полети


Valeri Atanasov
Преди 30-40 години имаше такива следи от самолети но изчезваха след няколко минути.


Nikolay Stefanov
Само да вметна, че тия същите двигатели са на по вече тридесет години! Аджеба как нямаше такива следи преди демокрацията, ЕС и НАТО!????


Златка Станкова
Да бе, ясно, но защо кръстосват напред- назад по цял ден!? Аз лично очаквам нова вълна!


Павел Янков
Изведнъж 30 самолета са решили да си изпуснат конденза я погледни ебаси магистралата е горе


Майа Кънева
Докторът да си гледа протоколите за лечение. И да не говори глупости! И на мен ми омръзна да ги чета: „Пускам го за онези, с отрицателен коефициент, които се правят на умници. Професор Жеко Ганев не е кой да е. Дано ви влезне нещо в главите, вместо да задръствате мрежите с простотии.
Химически линии - кeмтpeйлc
(проф. д.т.н. инж. Жеко Ганев)
... Изследователят Клифърд Карникън въвежда думата кeмтpeйлc – в превод химически линии. Терминът се отнася конкретно до кондензационни следи, които са причинени от систематично изпускане при големи височини на химически субстанции, които в условията на изключително ниските температури кондензират и образуват линейни, приличащи на облаци следи след прилитащият самолет. Причината за въвеждането на термина е патентоването от самолетната компания Hughes Aerospase на технология за смесване на самолетното гориво (керосин), съдържащо класифицирани съгласно регламент №1907/2006 REACH вещества – hydrocarbons, С10 - С13, n-alkanes, cyclic aromatics и други с алуминиев оксид. Установено е, че при изгаряне това гориво формира освен вода и въглероден диоксид и наночастици на алуминий, както и на барий, силиций и въглерод.
Във връзка с това са извършвани изследвания, резултатите от които са публикувани в множество научни медицински издания. В тях се посочва, че тези положително електронатоварени наночастици са реактивни и могат да доведат до възпаление в тъканите, както и да оказват негативно влияние на имунната система."


Соня Денковски
Да, в нормалните случаи, както сам казвате, следите изчезват бързо, но напоследък това не се случва и следите остават доста след това. Нещо вятърът ли е спрял да духа, що ли?


Димитър Стойчев
Ковид не е вирус а химически агенти. До сега никой не е изолирал "вируса". Има компютърни модели , фрагменти от други вируси , но не и на ковид. Затова след делта другите не дават специфичен рентгенов образ, а само съмнителен резултат от тест. Както един президент от Африка/ на Танзания/ каза, че при тестване на материал от банан и др. имало според теста данни за ковид, от други проби били съмнителни и т.н. Като президента на пресконференция каза, че са дали имена и години на пробите от , които не са взети от реални хора.
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от c04 » 07 Окт 2022, 23:14

То достатъчно се тровим с въздух, храни, води и какво ли не :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от Top Gun Maverick » 07 Окт 2022, 23:30

Зак, мислиш ли, че някой ще има нервите да изчете коментарите на всички тия? Че то се напрягам да гледам къде и защо са там запетайките, понеже една запетая може да промени смисъла на изречението, а тука ги слагали за декор просто. :dummy:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от mr_petroff » 08 Окт 2022, 7:02

А някой питал ли е пилот от гражданската авиация /повечето следи са от тези самолети/ , дали има нещо такова ? Не питайте - много ще се смее човека , а и отделно ставаш малко прост . То ако има нещо в тези изгорели газове , то това ще е най голямата конспирация в света с участието на милиони работещи в авиоиндустрията .И защо просто не си пръскат нощем , че да не ги хванат. :idea: Много ще ми е интересно да видя някаква статистика с коефициента на интелигентност на вярващите и отричащите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от seimo » 08 Окт 2022, 7:50

А що ще се занимават изобщо да пръскат от въздуха пред всички, като могат да идат да метнат 2 баки в някой водоем и с 1-2ма заговорници са си решили проблема :mhihi: А е не са много умни тея кравари :D

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Колко от вас вяват, че ни пръскат с биооръжия(кемтрейлс)

Мнение от Top Gun Maverick » 08 Окт 2022, 8:10

Ама това вярно е налазило навсякъде. :shock:
Защо бе човек, защо? Още като бях малък на село в края на 80-те и началото на 90-те обичах да лягам на тревата и да гледам самолетите какви дири оставят. Ама сега един оставял, друг не, трети не чак толкова. Ами различна височина примерно е първото, което ми идва наум като обяснение, съответно температура и т.н.
https://www.flagman.bg/article/277079
Не съм чел тъпизмите в коментарите, само увода как се активизирали напоследък тия новини. Сигурно защото няма за какво друго да говорят хората, знам ли. :dunno:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook