Електронен фиш- повторно нарушение

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 10.10.2022

Електронен фиш- повторно нарушение

Мнение от DoBronx » 10 Окт 2022, 16:53

Здравейте колеги, имам следния казус: По-рано през годината ме снимаха на АМ "Струма" с 24 км/ч превишение ИЗВЪНГРАДСКО, на знак 120 км/ч минах със 144 км/ч .Платих си 70те лв. и преди няколко дни ми връчиха нова честитка, този път ГРАДСКО съм минал със 66км/ч при ограничение 50км/ч. Проблема е, че това го водят като повторно нарушение от един и същи ВИД и в момента глобата е двойна, вместо 35лв. е 70лв. Въпроса ми е, превишаване на скоростта ГРАДСКО и превишаване на скоростта ИЗВЪНГРАДСКО един и същи вид нарушение ли се води и имат ли право да го водят повторно нарушение? Благодаря предварително!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Електронен фиш- повторно нарушение

Мнение от streetz » 12 Окт 2022, 17:21

Разгледай това решение на съда, особено последните абзаци. Ако не са отбелязали за кое предходно нарушение ти налагат новото наказание като повторно - отпада.
https://www.rslevski.com/files/svurshen ... 810920.htm
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: Електронен фиш- повторно нарушение

Мнение от top » 12 Окт 2022, 17:59

И аз получих същата простотия за повторно нарушение за 100лв(70лв с отстъпка) и общо платих 140.. Доброволно като видях в интернет, че имам невръчено, отидох в кат и си платих. Мишките се скрили вечерта на някакъв празен булевард и понеже като си мия колата вечер и после на някоя права отсечка вдигам 70-80 за малко за да изсъхне и ме снимали... Радвам се, че с тия скрити хранилки пребориха цялата престъпност по пътищата и напълниха бюджета..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook