Останаха ли вярни жени ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 334
Регистриран на: 31.10.2015
Местоположение: Където дойде
Пол: Мъж
Кара: BMW 3 E46 ,E90
Мечтае да кара: 850 CSI E31
Детайли за колата: E46 M43TUB19 2001 sedan
E90 M47D20TU2 2005 sedan

Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Moni_BMW » 11 Окт 2022, 21:49

Седя си дома сам на 5 бири и взех да размишлявам, че жените нещо откачиха по к....рлъка. За справка за 2 месеца от август до сега съм спал с 2 чужди момичета (на 18 и 22 )ужким много влюбени и верни с връзки (едната 2 ,другата 5 години),познавам им мъжете ,но не са ми приятели за това съм.си позволил това ,като и 2те те са си поискали от мен. Един приятел се раздели с неговата ,че я хванал да чати с братовчед си и от него разбрал и други тайни и баджанаци. Един друг приятел неговата ги канеше на дивана у тях докато той беше нощна. Имам наблюдение към доста на възраст 16 - 35 години, че им шарат очите по чуждо и при всеки удобен момент биха кривнали. Даже чувам случки с 40-45 годишни жени с бракове над 20 години с деца на 20-25 години скачат по чуждо,но по младо . Вече не знам ,до сега и аз попадам на жени боклуци, дали ще намеря свястна...Вече не знам откачиха тия хора..
///M power

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от vixx » 11 Окт 2022, 22:06

Нещо много емоционално и екзестенциално ти е тая вечер, явно :bchug:
Не знам дали няма да я заключат тая тема набързо, но няколко неща мога да кажа, защото ако сега разцъкваш 20 годишни, значи съм доста по-голям от тебе.
Първо, почти всички жени винаги са били такива. Не е от сега това явление.
Второ, тези на по 35-45 са най-опасни, когато са си го навили на пръста.

Верни жени има, ама повечето просто не са такива, или по-точно са такива до един момент в който случайно спрат да бъдат. А пък тези, които са верни, са толкова скучни, че ти е все тая. Има една там много тясна прослойка в която има жени, които хем са точни, хем и в спалнята са много силни. Но някои от тях по-късно стигат до тоя момент, а и си е рядкост да срещнеш такава.

Аз пък преди месец разбрах, че една с която навремето спях и чат-пат излизахме заедно е била една от най-вървежните к*рви на Велинград :conf: Ама, в смисъл, че си е била платена и почти няма кой да не я знае на малко име. Малко бях в шок известно време, добре че нищо не съм хванал тогава от нея. Сега е омъжена, щастлива, дете и тн., и разбира се мъжа й едва ли подозира, че в тая част на страната е баджанак с едно внушително количество хора :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 334
Регистриран на: 31.10.2015
Местоположение: Където дойде
Пол: Мъж
Кара: BMW 3 E46 ,E90
Мечтае да кара: 850 CSI E31
Детайли за колата: E46 M43TUB19 2001 sedan
E90 M47D20TU2 2005 sedan

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Moni_BMW » 11 Окт 2022, 22:21

На 24 съм . На такава възраст съм ,че си мисля за напред за семейство. Знам ли на каква ще попадна ,до сега не съм имал късмет и попадам на такива като гореизброените. Взех да се замислям, моята предишна (радвам се ,че е такава ) вече всички и знаят номерата, че никой на нейната възраст не иска дори да и каже "здрасти ". Сега се сещам и за друг пример има една,която живее в Испания, лятото идва за 2 месеца при роднини ,а в Испания има сериозен приятел испанец, е да ама тука и обръщат хастара поне 3ма...Само да подозираше испанеца...
///M power

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от c04 » 11 Окт 2022, 23:12

"Останаха ли вярни жени ?"
- Виждал съм, но няма :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Spunky » 12 Окт 2022, 1:27

Жените са си ок, химията им определя държането. Мъжете им са виновни, че не могат да им натискат копчетата и да ги държат заинтересовани 8)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1009
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: внимателно
Мечтае да кара: самолет

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от u`F`o » 12 Окт 2022, 2:20

Правилото е, че ако искаш да си намериш свестна и вярна жена - то ти трябва да си свестен и верен мъж.

Нещата започват от това да пишеш грамотно, което не виждам да правиш.

Ако решиш да не си интелигентен и че четенето на книги не е за теб - ще привличаш глупави жени. Жените винаги искат да бъдат до мъж, който е по-напред от тях.

Както можеш да се досетиш - глупавите хора се интересуват само от базови потребности - какво ще ядат и какво ще еб@т. И някоя далаверка, ако може да изпадне.

Затова избягвай да бъдеш около такива.

Фокусирай се върху това да бъдеш правилният мъж и не се притеснявай за жените.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Top Gun Maverick » 12 Окт 2022, 7:21

Това, че не намирате свестни и верни жена си е изцяло заради вас - каквото търсиш, такова намираш. Супер рядко са изключенията когато "такава се е паднала". Ама това не е тото бе хора, като нямаш усещане за жени и те заблуждават все някакви, значи в теб б е проблема. Да не говорим, че масово мъжете сте бахти балъците мислейки, че една жена трябва да и покажеш положение, някаква финансова стабилност и прочие тривиални глупости, които после в масовия случай излизат през задника. Да не говорим, че мъжете масово не вярвате в любовта, не основавате връзките си на нея и после "ревете", че ви слагали рога. Ми много ясно, тя като не е готова да умре буквално за вас как очаквате да се трогва, че някой друг ще я чукал? Когато една жена обича(а не просто да има трепет)върви я накарай да изневери - точно никога. Има такива, които просто не изпитват други сексуално желание към други мъже, колкото и странно да ви се струва. Вече с времето ако мъжа се е опитал да направи и невъзможното за да унищожи тази любов и в крайна сметка е успял(защото една обичаща жена нямате идея явно какъв праг на търпение има)тогава е друга работа. Истинските жени са супер сложни същества, много по-еволюирали от примитивните ни мъжки мозъци. Това е част от проблема на мъжа, той си мисли, че е повече от жената, но явно му е бедна общата картинка. Защото и със 100 жени да си спал, то може никоя от тях да не е ставала на работа.
Много, ама много често когато някаква жена избевери, то проблема е и в мъжа, дори в по-голяма степен. Бракът се крепи на кора в много случаи е верен. Авторът на темата е изредил някакви типажи жени, срещал съм ги всичките и бая други за които не си си мислел, че може да "са такива". Най-смешно ми е ставало когато някоя в таксито ми е казвала "ама аз не съм такава". :mhihi: И като питаш "каква не си", се почват някакви шикалкавения и дори да слезе от колата, тя си е точно такава, просто или още не е станала както казва автора и самата тя не го знае, или е такава и крие, или иска да е такава защото има чисто вътрешно желание, но няма смелост да го признае пред самата себе си. Тези, които не са такива не им се налага да го казват или ако някога някой супер нахален трябва да го разбере му се казва по съвсем различен начин.
Подобни теми ме карат да се чудя къде живеят повечето мъже, че се чудят и маят на някакви елементарни неща, че чак се пита по форуми. Излезте от интернет, пуснете си живота, общувайте с жени, колкото повече, толкова по-добре и нямайте очаквания към тях, мъчете се да не ги възприемате като сексуални обекти, колкото и да е трудно и ще ви се изяснят много повече неща.
И към автора "тези, които били верни, били скучни". :ahah: Човек, недей се изказва като последна инстанция, че не си такава и това, че твоя кръгозор не е достатъчно голям, не значи, че света е точно такъв. :mhihi: Знаеш ли защо не си срещал такава вярна, която не е скучна? Ами просто защото не обичат да си губят времето в някакви разговори да ти доказват, че са верни. За какво да го правят когато са заети и си имат мъж? За какво изобщо да говорят с теб на такава тема и за какво да ти се доказват? Ако говорите на някаква тема поради някаква причина, ти как ще се разбереш, че точно тая жена е вярна? Като ти каже "здрасти, аз съм вярна жена, може да ми имаш пълно доверие" ли? Ами няма как да стане. Желая ти някой ден да си намериш точно такава жена, ама си промени възгледите малко защото иначе зор ще я хванеш ако мислиш, че всички са к**ва или скучни. И последно, тия скучните не ти ли е идвало на акъла, че част от тях просто не искат да ти се разкриват в дадения момент защото кой си ти реално за тях и поради каква причина да искат да привличат вниманието ти? Или да не са някакви панаирджийски мечки, че да се налага да изглеждат интересни?
Отговор на въпроса в темата, да има, за щастие има и голям шанс да обърнат някакво внимание на прасета като нас мъжете.

П.п: Сега е време на поредната тема тип "кажете как да забогатея", после на "дизел или газ бензин" и т.н. докато пак се стигне до поредната женска тема и пак всички тия след нея.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Jordana » 12 Окт 2022, 8:14

Ако решиш да не си интелигентен и че четенето на книги не е за теб - ще привличаш глупави жени. Жените винаги искат да бъдат до мъж, който е по-напред от тя

Тези двете изречения са несъвместими . Жените харесват интелигентни мъже обаче това най често са глупавите жени , или средно интелигентните така да кажем . Това е златната среда все пак . Умните и интелигентни жени се влюбват често в най големите глупаци . Обаче се женят за тях само ако са богати . От друга страна такава умна интелигентна винаги ще те манипулира до края , секса и разгонването не е вечно . Не случайно природата и еволюцията е оформила жената с не особено високи когнитивни способности , те не и трябват за да варди домашното огнище . За какво Ви е такъв "сив кардинал" в къщи вместо да гледа децата и да шета да се занимава с несвойствени неща ??!!! :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Don_Diego » 12 Окт 2022, 8:48

Има, просто болшинството от мъжете не знаят къде и как да ги търсят, а като намерят такава не знаят как да я задържат. Маверика доста точно и изчерпателно го е написал :bchug:

Към автора - рано ти е за такива мисли и си правиш заключенията на база това, че ти е дала всяка на която си поискал или си е поискала, всички на възраст около твойта...и тях ги сърби колкото теб, даже повече :mhihi: .
Натрупай опит в коминикацията с различни жени (бедни, богати, амбициозни, мързеливи, шавливи, грозни, красиви и тн), изясни за себе си какъв човек искаш да бъдеш и какъв човек искаш до теб и чак тогава търси вярна :yes:
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Kroki » 12 Окт 2022, 9:06

Има ама не са по дискотеките. :wave: (и тука нямам предвид да не е излизала от у тях, а по-скоро нормално е човек да се забавлява, ама на 30, всеки петък и събота да пие вино във вървежните заведения и т.н. не утива на един улегнал човек със сериозна работа, ежедневие и т.н.)
И аз така разбрах за една моя, в която бях много много влюбен, нещата ескалираха почти до побойща, пътуване по 300км в посока 2 пъти в седмицата, а накрая се занимавала с бившия си, още един и некви такива.

Много е хубаво да си поживееш, да си опиташ от всичко(хубаво де почти всичко) и когато израстнеш емоционално и психически да си намериш точното момиче.
Важното е, тя да е направила същото. За да няма след 2 години, ма на мен ми се е*е и да ви се живее.
Много е важно да разбереш, че в много малък % от случайте, ти ще си първия и до там. Важно е просто да не сте прекалявали. :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от madafaka_donkele » 12 Окт 2022, 9:27

Поздрав :mhihi:


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от streetz » 12 Окт 2022, 9:57

Положението е "търся жена, изглеждащa като куpва, да се държи като куpва, ама да не е куpва ако може" :lol: :lol: :lol:
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от E34 » 12 Окт 2022, 16:20

Moni_BMW написа:За справка за 2 месеца от август до сега съм спал с 2 чужди момичета (на 18 и 22 )ужким много влюбени и верни с връзки (едната 2 ,другата 5 години),познавам им мъжете ,но не са ми приятели за това съм.си позволил това ,като и 2те те са си поискали от мен.... Един друг приятел неговата ги канеше на дивана у тях докато той беше нощна...


Пичове много се радвам на такива теми ама ако е възможно може ли малко повече инфо за тези благородни дами...нещо като фейсбуче инстаграмче алабала...че некак си и ние така по-хамавите да може да облажим евентуално! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Аз лично много уважавам такива женски субекти и да ви кажа паднат ли ми веднъж в ръчичките са ми верни до живот! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от vixx » 12 Окт 2022, 16:20

streetz написа:Положението е "търся жена, изглеждащa като куpва, да се държи като куpва, ама да не е куpва ако може" :lol: :lol: :lol:


Анджък :bchug:
Но на 24 е малко трудно да ги търсиш на друго място, совен в дискотеките, а там както Кроки каза нещата са ясни.
За останалото казано от другите по-горе не съм много съгласен. Една жена или се влюбва много силно или не. Ти ако искаш бъди нобелов лауреат или най-милия красив мъж на земята, но тия неща са важни след като си привлякъл правилната. При жените всичко си е на импулси и инстинкти. Но съм съгласен, че хванеш ли веднъж някоя заслужаваща си, трябва да си останеш старателен цял живот. Моята и до ден днешен си я обичам и ме привлича много, но се старая да го показвам, а не да разчитам че го знае. А като се замисля че не съм сигурен от колко време вече сме заедно, ама е много много.

Приказката за това, че жените си го търсят другаде защото мъжете им нещо ги пренебрегват е вярна само наполовина. Реално ако опитът ми има някаква тежест, това най-често е извинение. Там проблемът почти винаги е, че самата жена не е била особено сигурна в цялата работа от самото начало и просто си идва момента това да се прояви. Кофти приключват тия неща по принцип.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от nickstorm » 12 Окт 2022, 16:33

Топикстартера удря чуждо и търси верни жени? :lol: :lol: :lol: Сиреч ако може ще кръшкаш, ама баш твойта да не я барат? :mhihi:
Две-три години след сватбата ще си имаш баджанаци, неизбежно е. Вземи си лосион за рогата още от сега.... :ok:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook