СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 03 Юни 2023, 14:05

drifty написа:Кои женки да гониш? Щото тия в 7ми клас въздишат по тия от 10-12 клас, ти в седми клас петокласнички или си опипвал? :ok:
Абе може и на учителката да скочиш, виж Макрон как не им прощава и на тях . Забил е негова Дулцинея дел Тобоско там някъде 7 клас :mhihi:
mk6mfx8nyi121.png
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Последна промяна Jordana на 03 Юни 2023, 18:47, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 03 Юни 2023, 16:48

ildivvy написа:Ивански, имаш мотор като слънце, а тръгваш за Италия с кола??? Намери му едни странични куфари, уговори жена си и ти гарантирам, че това ще стане едно от пътуванията на живота ти! Ще ти излезе и по-евтино и ще обиколиш много повече...


Мислих си го, да кажем че ще дам мотора да прегледат и оправят каквото има , за по-евтино не знам ( тоя моя мотор си гори 7-9-10 бензин :D , аз цял живот 1 икономично бмв не уцелих :mhihi: ) , но няколко неща ни спират:
1/ Багаж, в тези куфари само лаптопите и неща за 2 дни не може да съберем като знам жената ..... а ние искаме да поостанем повече време ако има как.
2/ Много трябва да го мисля да не хване пътя
3/ Като вали не може да пътуваме ( май не вали много по това време но все пак )
4/ Не виждам как ще си вземем палатките и нещата покрай тях, а искаме някои от дните да спим на палатка или ако вали в колата ( ех колко удобно се спеше в 61-цата покрай язовирите, дуригите не могат да спят от музика на другит палаткаджии вътре - нищо :D ), малко хипи лайф дето се вика :D
5/ Ще има дни в които сме на места където няма как да си заредим лаптопите и ще взема инвертор 12/220, за на жената лаптопа, и не виждам с мотора дали ще стане работата с това малко акумулаторче :D А дори да стане как да взема тоя инвертор с мен.

Иначе няма да лъжа звучеше ми супер готино и много ми се искаше, но на този етап не става....ако някой ден тръгнем без да се налага да работим - задължително ще е с мотора. :bchug:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 03 Юни 2023, 21:29

След дълго плаване си стигнах вкъщи :mhihi:
Голям дъжд ме пра от Кресна до София, а по магистралата бях като подводничар
Потенца Спорт държи супер добре в пороен дъжд, чистачките също доста добре се представиха, та ще отложа оем чистачките за следващата година :lol:
Аз че покарах по-бързо от разумното в дъжда - покарах ама колко идиоти имаше не е за вярване :shock: , чак съм изненадан че само една катастрофа видях
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от kiko » 03 Юни 2023, 21:42

E ,явно и те са доволни от техните потенци :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 03 Юни 2023, 21:54

Почти съм сигурен, че на техните размери няма Потенца Спорт :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от drifty » 03 Юни 2023, 23:17

Jordana написа:
drifty написа:Кои женки да гониш? Щото тия в 7ми клас въздишат по тия от 10-12 клас, ти в седми клас петокласнички или си опипвал? :ok:
Абе може и на учителката да скочиш, виж Макрон как не им прощава и на тях . Забил е негова Дулцинея дел Тобоско там някъде 7 клас :mhihi:
mk6mfx8nyi121.png


Аз се сещам за някои даскалки, дето не бяха за изтърване :D

Днес ден на каръка. Търсих едни принадлежности за полиране на метал, намерих само част от тях. Тръгнах да сменям една биалета, играх си сума време да махам старата, щото от едната страна може да се достъпи само с гаечни ключове и няма мегдан за движение, та си беше упражнение. Е, да, ама новата даде дефект, гуменото уплътнение на шарнирчето изкочи от леглото си и тръгна да излиза грес. Мъчих се да го оправям, ама курец.
Накрая тръгнах да сменям маслото, ма вече ми беше яко криво, че съм си играл толко време за нищо с биалетата, но и при смяната на маслото греда, скоро ми сменяха клапан картерна вентилация и единия маркуч пречеше на масления филтър да влезе в кожуха. Та развивах маркуча, сглобих всичко, обаче маркуча просълзи. Притегнах го малко и се надявам да държи...
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 03 Юни 2023, 23:23

Don_Diego написа:Почти съм сигурен, че на техните размери няма Потенца Спорт :mhihi:


Бе ти заеби тия потенци- колкото по широки на мокро толкоз по- зле… с 275 отпред като уцелиш някоя локва на магистралата и ръката на Дявола ти дръпва волана и ако не внимаваш почва един танц със саби със 120 или там с колкото си преценил по магистралата така, че Хачитурян мое се обърне в гроба :driving:

Питай ме как знам :angel:
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 03 Юни 2023, 23:37

Пределно ми е ясно кое и как се случва в дъжд еле пА пороен както беше днес :bchug:
Тествано на пътя и на полигона с какъвто тип кола се сетиш :idea:
С няколко шофьорски трика за шофиране в дъжд и въпреки всичко пътувахме изключително лежерно
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 04 Юни 2023, 2:57

Говори си… аз и на сухо като се лъзна със голяма скорост и после съм на първата отбивка в магазина на щанд “бебешки консумативи”…. :mhihi: … ем ужким мога да карам…

Единствения шофьорски трик за които се сещам е рязкото свиване (често неволно) на сфинктера…
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от madafaka_donkele » 04 Юни 2023, 9:39

Откъде си купувате/поръчвате онлайн маратонки? Имам предвид освен всеизвестните спортдепо, декатлон, спорт вижън, спортс директ и т.н.? Може и български, може и европейски сайтове :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от DriftoMania » 04 Юни 2023, 10:21

madafaka_donkele написа:Откъде си купувате/поръчвате онлайн маратонки? Имам предвид освен всеизвестните спортдепо, декатлон, спорт вижън, спортс директ и т.н.? Може и български, може и европейски сайтове :bchug:


Emag.. въпреки противоречивите мнения, дебна си от време на време и си намирам Найкове (почти само това нося) на добри цени. Ако продавача е директно Емаг, а не търговец от Маркетплейс, още по-добре.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 04 Юни 2023, 11:32

Yoox и отскоро BestSecret :bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 04 Юни 2023, 12:21

alx написа:Говори си… аз и на сухо като се лъзна със голяма скорост и после съм на първата отбивка в магазина на щанд “бебешки консумативи”…. :mhihi: … ем ужким мога да карам…

Единствения шофьорски трик за които се сещам е рязкото свиване (често неволно) на сфинктера…



Свивай щом ти допада :mhihi: , то и за други неща помага така съм чувал :paranoid:

Порше изложението беше яко, но имаше сууупер много хора
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от mr_petroff » 04 Юни 2023, 13:45

madafaka_donkele написа:Откъде си купувате/поръчвате онлайн маратонки? Имам предвид освен всеизвестните спортдепо, декатлон, спорт вижън, спортс директ и т.н.? Може и български, може и европейски сайтове :bchug:

https://izkupi.me/?utm_source=google&ut ... OLEALw_wcB
Oт 7-8 год. само от тук :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 165
Регистриран на: 18.11.2014
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW Compact M43B16
Детайли за колата: BMW Compact, 1994/10, автоматик, М43B16

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Vasko_G » 04 Юни 2023, 19:12

https://photos.app.goo.gl/itfZeJXh9WUrUuY66
https://photos.app.goo.gl/amib9CLvkbboLUJc7
https://photos.app.goo.gl/JDSSQpzFcvG17Xm8A

Това порше беше доста различно от останалите на изложбата,

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: xterminator

Последни теми
Facebook