СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Ивайло Димов » 24 Апр 2024, 13:13

Алехандо ,Бай Ганьо го гори -нищо не хвърля :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от streetz » 24 Апр 2024, 13:40

Има тук там разни естакади и канали изостанали от едно време, със свободен достъп - познай дали някой си събира маслото, пуска се директно да тече по земята. Това е на 30 метра от река Тунджа. Не се вижда добре, но долу е блато от масло, филтри и всякакви боклуци. Изображение
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1595
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 24 Апр 2024, 14:23

Аз пък го нося отработеното масло в рафинерията в Бургас и го сменят с ново , 2 литра отработено за 1 литър свежо масло .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 24 Апр 2024, 14:37

streetz написа:Има тук там разни естакади и канали изостанали от едно време, със свободен достъп - познай дали някой си събира маслото, пуска се директно да тече по земята. Това е на 30 метра от река Тунджа. Не се вижда добре, но долу е блато от масло, филтри и всякакви боклуци. Изображение


неам думи... баси скотовете
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 219
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Southside » 24 Апр 2024, 14:58

Връзкарите сте ок, ама нас другите ни работят здраво и повсеместно.

"Работим само с наши масла и консумативи"- ок, слагат си надценка колкото решат, продуктите им са шит/евтиния сегмент, но си отишъл за конректна услуга, квото- такова. Искаш фактура- няма проблем, но ще трябва да начислим ДДС върху обявената цена, ПОС терминалът почти винаги е на ремонт или нещо му се е развалило преди малко.

С твои масла- на малко места, като винаги са гримаси, цупене, мислене, цената на услугата скача значително. Поемат риск! Накрая все нещо тече, неправилно затегнато/дозатегнато, я пробката, я филтъра, я ги домързяло половината болтове на кората да завият. Учтиво ти показват "повече не идвай при нас за такива глупости".

В официалните нивото не е по- високо, дали изобщо сменят нещо няма гаранция, все пак клиентът не може да влиза в помещението, където се случва магията. Евентуално да следиш през апликейшъна на колата за някакви "сигнали", но файда. Дали изобщо има смисъл в официален обслужването също е спорен въпрос, защото гаранция за бг дилърите е тема-табу. Всичко се случва с нерви, връзки, ескалации, писмо до централата и целия този процес е като разходка с влакче на ужасите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 727
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 24 Апр 2024, 15:10

Направо ми се изправя малкото коса дето имам като ви слушам историите за драми със сервизи и майстори :paranoid:

Преди малко получих обаждане, че Zката е готова за взимане и предвид колко съм си доволен от майстора мисля да му дам двоен бакшиш само и само да съм доволен и занапред :lol:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от steeN » 24 Апр 2024, 15:33

Интересно, аз никъде не съм имал проблем като им кажа, че си нося маслото и филтрите.
Дори на повечето места им е по-добре щото не се занимават да поръчват и т.н.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 24 Апр 2024, 16:40

Нито пък аз. Като изключим новите, които са в дилъра, на останалите никога не е било с масло от сервиза или квото и да било от него освен смяната. В дианата е 20 или 15 лв, нещо такова беше сега иначе беше 10. В местните сервизи е пак около 20 лв нещото и никой не се мръщи за каквото и да е.
EDIT
Някой да има проблем от виндовс пц да влезе в microsoft store, или в микрософт акаунта или дори в ютуб ?
Само ми вика немаш интернет....сутринта и на букинга викаше - ми нема интернет, ся се е оправило. Обаче микрософта вече 2 дни го нема никакъв.
В същото време през вифи-то на същия рутер на телефоните си има ютуб /като приложение/. Да знам при мен ли има проблем или нещо микромеките са омазали нещата. Баш па днеска кога снимах с новия телефон и то се оказа, че не мога си гледам видеото че е некво Heic и иска аддин , който не мога да си купя щото стора не работи.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Ивайло Димов » 24 Апр 2024, 16:57

Виждал съм цена 50 лева на фактура от доставчик на едро към сервиз масло Castrol Edge C3 5W40,а продадено на клиента по 2 ,като сложим и 4-5 кинта от маслен и въздушен филтър се оказва че освен платените пари за труда се дават и една сериозна сума за надценка.И винаги всички твърдят едно " Много фалшификати има напоследък ,а аз го взимам директно от официалния вносител и за тва е скъпо ".И нищо неподозиращия клиент спи спокойно ,че са му сложили оригинално ,а на съседа Пешо който си го носи в сервиза е менте .

Моджо за кой Джам иде реч 10/11,одеве в офиса на 10-ката си вървеше тубата.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 24 Апр 2024, 17:01

10
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Ивайло Димов » 24 Апр 2024, 17:02

Виж с различен браузър и провери за висящи ъпдейти :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 24 Апр 2024, 17:06

едж, мозила, хром...едно и също. Вчера си работеше... Ъпдейти няма, само иска да минавам на 11, ама ще почака.
EDIT Рефреш на фирефокса и си тръгна всичко навсякъде....бахти странната работа.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от enigma » 24 Апр 2024, 21:31

За смяната на масло, проста работа ама е достатъчно един път някой неандерталец да ти среже кората варварски и да източи маслото на скоростната кутия... :ok:

https://www.audizine.com/forum/showthre ... hange-shop
enigma
ያለ እኩል

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1595
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 24 Апр 2024, 21:40

достатъчно един път някой неандерталец
За неандарталка нещо да кажеш ? :dunno:
https://www.youtube.com/watch?v=wpeGgcIfl70
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 128
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от dhtj » 25 Апр 2024, 1:27

enigma написа:За смяната на масло, проста работа ама е достатъчно един път някой неандерталец да ти среже кората варварски...


Аз още се чудя как някакви олигофрени учили по 5 години за инженери и взимащи поне по 5к евро заплати чертаят кори без дупка за точене на маслото?
Абе бай хуйжинер, каква е логиката всеки път да развивам 25 болта, за да сваля една пробка... имал съм години с по 100к км пробег, ако сменям през 10к км масло, 10 пъти ли ще я свалям и качвам тая кора? БМВ-то ми има прозорче на точното място, ако нямаше - щях да си изрежа сам много ясно. :mhihi:

В тоя ред на мисли, останаха ли вече някакви коли в които е вложена истинска мисъл при проектирането и са направени с цел да карат дълго и безпроблемно и да се ремонтират и обслужват лесно... без cost saving и planned obsolescence? Някой лексус или нещо американско, кое е най-близо до идеалното?
Без смяна на лагери и вериги през 100к км като бмв, без сваляне на всички радиатори, греди брони и фарове, за да смениш ремъка като на ауди, без кашкаваления шестостен на маслената помпа на ВАГ 2.0тди, без разглабяне на цялата предница за да смениш една крушка, без веригите да са в гъза на мотора скрити под чистачките и прочее глупости... кои са последните смислени и логични коли? :lol:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: ildivvy

Последни теми
Facebook