СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 31 Май 2023, 20:47

Със сешоар или пистолет за горещ въздух става разпалването обаче фърля много искри , неизбежно стават на дупки дрехите . С горелка е най добре , има и пропанови и мап на поносими цени около 20лв Просто не си струва събирането на съчки и опушването при наличието на такива екстри . Иначе въглищата да не се разпалват са най вероятно боклук . Хубавите дървени въглища за скара трябва да са на средно едри парчета без ситен трошляк .
Последна промяна Jordana на 31 Май 2023, 20:50, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от carmanf1 » 31 Май 2023, 20:49

slatanic написа:А при мен и камината,печката,котела и барбекюто добре горят.Що ли така!... :mhihi: :ok:


Давай съвети :ok: :bchug: :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от carmanf1 » 31 Май 2023, 21:12

Jordana написа:Това колко е в километри е за едно мандръсане ? :roll:


Много са км. Ама сръбската скара си заслужава.

А и сръбкинята била много ‘Убава :mrgreen: :ok:

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 31 Май 2023, 21:17

Абе не знам , ако сръбкинята е като сръбската скара мани мани .. 15 варианта на едно и също нещо ...кайма :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 642
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 31 Май 2023, 21:25

dhtj написа:Аз предпочитам вместо готови дървени въглища да си нацепя едно-две обикновени сухи дръвцета. Цепя ги на квадратни летвички със страна 4см да кажем, Подреждам ги на купчинка, паля ги с 2-3 по-тънки цеплянки и един вестник, горят 10-15 минути и като наближат да изгарят вече ги разбутам из пепелта да изчезне видимия пламък или ги пръсвам лекичко с мокра ръка и слагам отгоре скарата да пека върху въглените, които са се получили. Хем пушат леко и добавят аромат, става идеално.

И не ползвам никакви течности, кубчета или други жокери. Само чалъм и едно фазерче да им духам. :lol:


И аз точно така правя , само че ако искам да почне да гори по-бързо му капвам олио :mhihi:

carmanf1 написа:Пичове, кво ще кажете за връзка между Пловдив и Белград.

Мен ми се струва невъзможна в дългосрочен план при положение, че и двете страни са вързани за градовете си.

За един прЕАтел питам :lol:

Да се посмеем, давайте идеи :D

Както каза един друг приятел - може, срещат се по средата в Ниш или Пирот, хапват яка сръбска скара, после правят разни работи на паркинга в колата или близкия хотел и кой от къде :lol:

Ама можело и да се пие огнена вода по кръчмите в Белград 2-3 дни и после обратно :lol:



Мани, това не е работа честно ти казвам.
:help:

Бившата беше от Враца, аз съм от Чепеларе ( Смолянския край) и двамата учихме в София и ми се такова мамата от път Чепеларе-Враца, честно ти казвам бях млад, надъхан, толкова надъхан че навъртях 300 000 км с фиат пунто 1.2 96' на газ, но човече не е работа има толкова много минуси че мога да изброявам до утре. Щом на такъв млад дихател като мен му беше писнало, а аз обожавах да шофирам и давах всяка стотинки за газ
Сега се сетих за поговорката, "Обичай ближния, че ако обичаш далечния си такова мамата от транспортни разходи " :mhihi:

Най разумнното единия напуска и се местят и се виждат нещата, знаеш ли колко хора изгубиха ГОДИНИ от живота си с някого и когато заживяха заедно разбраха че не са техните хора това, просто е друго вечер всеки да се прибере в тях си ..



Някой мнение за тази месарница, пробвах им нещата и никак не са зле, като цени с нямам идея дали са ок, понеже не помня и не гледам за колко съм взимал на други места.

Магазин за месо и карантия Княжево
https://www.google.com/maps/place/%D0%9 ... BJ6BAhFEAg
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 22.08.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: го спокойно

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ///eMo » 31 Май 2023, 21:36

carmanf1 написа:
Jordana написа:Това колко е в километри е за едно мандръсане ? :roll:


Много са км. Ама сръбската скара си заслужава.

А и сръбкинята била много ‘Убава :mrgreen: :ok:
Играл съм го това София-Букурещ, но освен ако не е за краткосрочна авантюра не си заслужава, както написаха минусите са повече от плюсовете.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Spunky » 31 Май 2023, 21:59

Няма как аз да ходя където и да е било - или тя идва или отпада от играта. Ако е налапала, ще прави всичко възможно да идва, за своя сметка ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 642
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 31 Май 2023, 22:01

Spunky написа:Няма как аз да ходя където и да е било - или тя идва или отпада от играта. Ако е налапала, ще прави всичко възможно да идва, за своя сметка ;)


Не знам, като си млад и влюбен го мислиш по друг начин, и не говоря изобщо за финансовата част. Но след 25-30 да мислиш по същия начин :kuku:
:mhihi:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от BMW_POWER » 31 Май 2023, 22:16

Spunky написа:Няма как аз да ходя където и да е било - или тя идва или отпада от играта. Ако е налапала, ще прави всичко възможно да идва, за своя сметка ;)


Особено при твоите дистанции и трафик ;)

Живеех в Емил Марков (сегашно Гоце Делчев). Разкарах една мома от Люлин, защото ми беше далече.... и си взех жена от Дружба, ама на втората година заживяхме заедно. Та и до днес. Дружба ми беше на път, защото държах служебната кола в двора на Дару кар.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Spunky » 31 Май 2023, 22:26

BMW_POWER написа:Особено при твоите дистанции и трафик ;)


Визи са взимали 8)

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от BMW_POWER » 31 Май 2023, 22:31

Spunky написа:
BMW_POWER написа:Особено при твоите дистанции и трафик ;)


Визи са взимали 8)


Любофта не знае граници :mhihi:

Ти смени ли накладките?

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Spunky » 31 Май 2023, 22:49

Не още, дилъра ми обеща да ми смени и дискове и накладки, ако купя ултимат+ обслужването, което и ще ми удължи до 100 или 125К мили въобще обслужването. Плюс че имам и пълната удължена гаранция, ще сменят на корем всичко дет е тръгнало

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от peshehodetz » 31 Май 2023, 23:04

BMW Platinum ли взе на М5-цата ?
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Spunky » 31 Май 2023, 23:08

peshehodetz написа:BMW Platinum ли взе на М5-цата ?


Да

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от BMW_POWER » 31 Май 2023, 23:10

Докато комшийте се разберат, ето добра новост за юнаците във форума:

https://www.forumdaily.com/en/shveciya- ... %20NewsYou.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook