СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от TNT » 23 Мар 2023, 17:21

Заплаши ги с GDPR и ще те изтрият от всички регистри :yes: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 23 Мар 2023, 17:36

alx написа:мене би ме било срам да кажа, че съм купил нещо под х5 за жената тука...


Аз нищо не съм купувал, само отстъпка уредих :lol:

Иначе хибрид защото 95% от ползването е градско, но не може да се пречупи за 100% електрическа кола. Като цяло идеята е да се кара само на ток в градски условия.

Ивански, ще разгледам още малко и ако се навия за още неща ще ти пиша :yes:
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 23 Мар 2023, 17:52

Don_Diego написа:
alx написа:мене би ме било срам да кажа, че съм купил нещо под х5 за жената тука...


Аз нищо не съм купувал, само отстъпка уредих :lol:

Иначе хибрид защото 95% от ползването е градско, но не може да се пречупи за 100% електрическа кола. Като цяло идеята е да се кара само на ток в градски условия.

Ивански, ще разгледам още малко и ако се навия за още неща ще ти пиша :yes:


поста ми колега беше шега с оглед на демонстрирания стандарт тука във форума.... ако не се усети :bchug:

но за електричката - кажи й, че един пич дето ги разбира нещата каза да скача с двата крака и да не се плаши. вода има за всички...

... да се издавиме
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 23 Мар 2023, 18:00

Ясно ми е, че се изложих жестоко с това чисто ново Х1 тука ама такъв съм си, радвам се и на малкото :mhihi:

За следващата живот и здраве, работим да сме подготвени за зареждане вкъщи и като покара малко изцяло на ток и види, че не е страшно да се "пречупи" :lol:
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 23 Мар 2023, 18:38

Don_Diego написа:Ясно ми е, че се изложих жестоко с това чисто ново Х1 тука ама такъв съм си, радвам се и на малкото :mhihi:

За следващата живот и здраве, работим да сме подготвени за зареждане вкъщи и като покара малко изцяло на ток и види, че не е страшно да се "пречупи" :lol:


те жените веднъж като се пречупят за нещо (с 300 зора) и после не можеш ги/ се отървеш ... :angel:
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 23 Мар 2023, 19:47

Унизи човека с тоя хибрид сега се оправдаваш , запази малко благоприличие поне . На всеки милото може да поиска хибрид , кво толкова :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от BorislavB » 23 Мар 2023, 19:48

При положение, че тука само М-ки се карат, как така хибрид?!? Главата не ми го побира... :kuku:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 23 Мар 2023, 20:25

Nickelback написа:
Don_Diego написа:Ще тествам с блутут адаптера дето препоръчаха и ако не съм доволен ще тествам с кабел как ще е.

@Диего, какво установи с лаптопа, кабелите и зарядните, че ми е любопитно? :dunno: Ако си се занимавал, разбира се :bchug:


Продължава да прави същата магария. Смених каквото може да се смени: зарядно, кабел…все тая - като го ползвам повечко в офиса на докинг станцията, след това като го сложа на ОЕМ зарядно понякога се мръщи и иска рестарт за да тръгне :dunno: . Комбинирам го с ресет на SMC и не е чак такава драма ама дразни.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Nickelback » 23 Мар 2023, 20:39

Don_Diego написа:
Nickelback написа:
Don_Diego написа:Ще тествам с блутут адаптера дето препоръчаха и ако не съм доволен ще тествам с кабел как ще е.

@Диего, какво установи с лаптопа, кабелите и зарядните, че ми е любопитно? :dunno: Ако си се занимавал, разбира се :bchug:


Продължава да прави същата магария. Смених каквото може да се смени: зарядно, кабел…все тая - като го ползвам повечко в офиса на докинг станцията, след това като го сложа на ОЕМ зарядно понякога се мръщи и иска рестарт за да тръгне :dunno: . Комбинирам го с ресет на SMC и не е чак такава драма ама дразни.


Нещо си казват "по-специфично" с докинг станцията, спрямо това, което си говори с "другите зарядни" според мен. И с докинг станцията успяват да стиснат ръцете за подходяща зарядна мощност, а с зарядните - не, си мисля...
Трябва да е се профилира с апаратура какво точно се случва...
След рестарт на лаптопа явно си тръгва на някакви дефолтни "по-леки претенции" и му се получават нещата и с зарядните...
Защо се е случила тая деградация обаче - идея нямам, явно действително батерията си позаминава :dunno:

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от BorislavB » 23 Мар 2023, 20:47

Няма ли идентичен лаптоп да смениш батериите за тест?
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 23 Мар 2023, 21:38

Имам идентичен като хардуер ама сам мога ли да я сменя, че като видят Мак и на компютърджиите очите им стават на доларчета :mhihi:


Взех блутут адаптера дето беше препоръчан по-напред, но в аудито не тръгна :dunno:
Намира го телефона, връзва се, но колата не изкарва музика от него. Утре ще видя в Zката как ще се държи

Подкарах го, супер доволен! Качеството на музиката е идеално (доколкото фабричния B&O в аудито може да извади звук де :oops: )! :yes: . Много благодаря за препоръката!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 24 Мар 2023, 9:37

Спамери, да не бойкотирате темата защото няма ци*и и д*пета :mhihi:

Покрай тоя двор и бутането на една друга стара къща...голямо влачене тия дни, всичко ме боли :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от turieca » 24 Мар 2023, 9:58

Ми петък днес сигурно никой не е на работа и няма кой да спами.

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от sme666ko » 24 Мар 2023, 10:04

Mollov написа:
Ивайло Димов написа:Добритриу ,успешна седмица :yes: :driving:


Следващият подобен пост подсигурява 1м BAN и заключване на темата до НГ 2024.


В случай че сте го пропуснали. :wave:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 643
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 24 Мар 2023, 10:12

Don_Diego написа:Спамери, да не бойкотирате темата защото няма ци*и и д*пета :mhihi:

Покрай тоя двор и бутането на една друга стара къща...голямо влачене тия дни, всичко ме боли :mhihi:
Много работа ….


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook