Кое е най-голямото ви притеснение за 2023?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

?

Невъзможност да се състави редовно правителство
6
9%
Нелегалните мигранти
1
1%
Опасността от световна рецесия
11
16%
Отлагането на приемането ни в еврозоната
3
4%
Отлагането на приемането ни в Шенген
1
1%
Отлагането на провеждането на съдебна реформа
6
9%
Подкопаване на парламентарната република (референдум за президентска република)
3
4%
Приемането ни в еврозоната
9
13%
Приемането ни в Шенген
0
Няма гласували
Разрастване на конфликта в Украйна
30
43%
 
Общо гласове : 70
ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Кое е най-голямото ви притеснение за 2023?

Мнение от BorislavB » 07 Фев 2023, 19:41

Има ли смисъл да се притесняваш за нещо, което не можеш да контролираш? Носиш само негативи за себе си и това е. То живота май стана вече ден за ден... :dunno:
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1757
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Кое е най-голямото ви притеснение за 2023?

Мнение от BMW_POWER » 07 Фев 2023, 20:05

Притеснява ме единствено, какво ще решат Духовете на предците и Боговете. Преживях социализъм, един куп преходни правителства, Виденов, Костов и царя. Преживях и още много неща, които не са за споделяне или за вярване. Какво ще ме уплаши едно евро или икономическа криза? Живея на 10км по права линия от Парламента. Като го думне ракетата и ще имам приблизително 30 секунди, за да се насладят на гледката. После взривната вълна ще ни отнесе извън града...

Да сме живи и здрави :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Кое е най-голямото ви притеснение за 2023?

Мнение от TNT » 07 Фев 2023, 20:07

Теб пък в Канада какво те интересува еврото :dunno:
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1757
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Кое е най-голямото ви притеснение за 2023?

Мнение от BMW_POWER » 07 Фев 2023, 20:10

TNT написа:Теб пък в Канада какво те интересува еврото :dunno:


Отразява се на цените на българските стоки тук. Кило български кашкавал подмина $30. Кравето сирене и то подмина $15, когато взимаш 12кг тенекия. Да не говоря за лютеница и т.н.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Кое е най-голямото ви притеснение за 2023?

Мнение от E34 » 08 Фев 2023, 15:33

Бате съжалявам ама тва е няква много тъпа, скучна и безлична анкета, напълно в твой стил. Всичко, което си изброил си го има и си е повод за притеснение. Освен, ако не си някой тотален дебил неосъзнавайки къде живее и нямащ реална оценка на заобикалящата го среда.
И между другото, това ми е най-голямото притеснение, което го няма в списъка. А именно, че нашата мила държавица малко по малко се пълни с тотални дебили. И това е сериозна тенденция. Накъдето и да погледнеш - дебили. Влизаш в магазина - отсреща дебил, който не знае какво прави там и вместо да се стреми да ти продаде нещо, той си те гони щото е дебил. Зареждаш на бензиностанция- дебил плюс бонус алкохолик, но тук има смекчаващи обстоятелства поне е готин. Отиваш в някое клубче - мали там е концентрация! Варират от корпоративни дебили инкубатори до груби прояви на низши същества от хранителната верига.
Ето това е истинския проблем. Няма интелигентни мислещи същества....няма! Щом са достигнали до най-високите етажи на властта в държавата, за какво говорим?!
Сега знам всеки ще си каже - Верно бе, ама аз не съм такъв!....Не е вярно. Да не кажа всичко, но едно 80-90% след набор '82 - '83 са ТОТАЛНА ЩЕТА! Но не сте виновни, времената ви направиха такива. Това сте хора с праг на морала - нулев, обща култура - нулева, ценностна система - нула. И най-важното, нямащи абсолютна никаква способност на самооценка и собствено поведение. Всичко се копира. Дори и състраданието, благодарността, вежливостта. Някак си са фалшиви, щото така е модерно. Само една материална задоволеност ви остана, която ви успокоява, но това е толкова преходно, че няма как да се коментира. Друго ниво е.
Ей това ми е най-голямото притеснение и не само за 2023! Щото нале май трябва да сме малко по-прозорливи, ма то това са други качества.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Кое е най-голямото ви притеснение за 2023?

Мнение от ildivvy » 08 Фев 2023, 15:42

+1 Доста точно описание на реалноста в държавата...!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook