Не спиране на стоп палка с транзитни номера

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 897
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от SpeedyMan » 27 Мар 2023, 6:20

damian2112 написа:Пробвайте да карате комбита... тях не ги спират :mrgreen: Предното Е61 (черно) го прибрах на транзитни номера от Благоевград до София, не са ме спирали, а за 5 години ползване мисля само веднъж са ме спирали за проверка и то си беше някаква акция, понеже спираха само БМВ-та. Сегашното G31, до сега за 1 година нито веднъж не са го спирали, а е тъмно синьо (Imperial Blue metalic) и със затъмнени стъкла.
Е па аз за комбита говоря. Случките с честите спирания бяха с комбита. То отпред не си личи особено дали е комби или не, особено ако комбито е без рейки.

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от ivanski_2 » 27 Мар 2023, 9:22

damian2112 написа:Пробвайте да карате комбита... тях не ги спират :mrgreen: Предното Е61 (черно) го прибрах на транзитни номера от Благоевград до София, не са ме спирали, а за 5 години ползване мисля само веднъж са ме спирали за проверка и то си беше някаква акция, понеже спираха само БМВ-та. Сегашното G31, до сега за 1 година нито веднъж не са го спирали, а е тъмно синьо (Imperial Blue metalic) и със затъмнени стъкла.

Напротив, мен като ме спират все ми казват, " с това комби може много бежанци да качиш" :mhihi:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Top Gun Maverick » 27 Мар 2023, 9:28

Да, към днешна дата комбито вече не е оферта ако някой се вълнува от тая гледана точка. Онези в Унгария ли, в Австрия ли където паднали от мост на река и май имаше един умрял бежанец, а шофьора баш Българин(не знам с какъв цвят :mhihi: )бяха натъпкани 11 човека мисля в Е39-ката. :mhihi:
Та като отминат тия времена, комбито пак ще е оферта, понеже отново ще почнат да спират тарикатските седани. :ok:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Don_Diego » 27 Мар 2023, 9:31

Мен ме спират най-често с 8цата...BMW-тата не ги отразяват изобщо :dunno:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3724
Регистриран на: 27.01.2010
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: Tesla Y

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от adovet » 27 Мар 2023, 9:51

От как съм с електрички от година и нещо не са ме спирали :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3285
Регистриран на: 25.02.2008
Местоположение: Somewhere In Space
Пол: Мъж
Кара: E38 750iL, 740i, 728i, E39 523i
Мечтае да кара: Е31 и BMW 507
Детайли за колата: E36 Limousine limited edition designed by Stony Style Corporation (SS Co). For more details follow the link: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 8&t=179527

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от stony1 » 27 Мар 2023, 9:54

Moni_BMW написа:Виждам,че темата предизвика любопитство. Човекът ми е колега,на 36-37 години е ,има жена и син на 8 , не е криминално проявен, не е мутра и когато не е спрял пред полицията не е бил пил или пиян, не употребява наркотици,сега защо е взел да вози двете 25 годишни момичета и дали е искал да ги такова и онакова и какво е станало с тях си е негова работа,дори да е изневяра това не е наказуемо престъпление. Направил се е на мъж пред 2 мадами (познавам ги и двете няма значение) сигурен съм,че всеки се е правил на тежък пред момичета по един или друг начин. На момента си е помислил,че като колата е с временни номера няма да се води на отчет и няма да има последствия (даже не е го и мислил). Относно колата Мерцедес S500 W221 човека харесва модела от както са го пуснали ли ми е казвал и сега му се е отворила възможност за този 17 годишен кораб (според мен няма значение и колата). Днес и утре няма да излиза с колата,в понеделник отива в РПУто и си поема последствията като шофьор нарушител, да му пишат актове да си чака постановления и да се оправя. И да мисли. Благодаря на всички за мненията,някой ми бяха полезни.

Да се правиш на тежък е едно, но съзнателно да нарушаваш закона е съвсем друго и няма нищо общо с първото. Да занимаваш цял форум, бил той и обществен, с простотията, която си извърши пък е нещо, което е меко казано несериозно.
Кзано иначе, караш си колата, нарушаваш закона, плащашш си за прегрешенията и не занимаваш околните с простотиите, които вършиш.
Съжалявам ако истината звучи обидно или "накърнява" нечии чувства.
Българския вариант:
1. Изваждаме предпазителя;
2. Подменяме го с чисто нов, който сме купили минути преди манипулацията;
3. Тестваме дали всичко работи;
4. Ако всичко работи, значи е били изгорял старият предпазител;
5. Ако системата пак не работи, започваме да псуваме и да пускаме теми във форума;
6. Колеги от форума дават съвети, а ние все повече и повече питаме;
7. Изминава една седмица и проблемът все още не е решен;
8. Случайно срещаме познат, който има някаква представа от "тоци" и той ни помага;
9. Пишем във форума (в повечето случаи нищо не пишем), че проблемът е решен с помощта на приятел;
10. Това се повтаря при всеки проблем, възникнал по колата.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 18.05.2017
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E-klasse, BlueTec, 2017

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от E.5KOV » 27 Мар 2023, 10:26

stony1 написа:
Moni_BMW написа:Виждам,че темата предизвика любопитство. Човекът ми е колега,на 36-37 години е ,има жена и син на 8 , не е криминално проявен, не е мутра и когато не е спрял пред полицията не е бил пил или пиян, не употребява наркотици,сега защо е взел да вози двете 25 годишни момичета и дали е искал да ги такова и онакова и какво е станало с тях си е негова работа,дори да е изневяра това не е наказуемо престъпление. Направил се е на мъж пред 2 мадами (познавам ги и двете няма значение) сигурен съм,че всеки се е правил на тежък пред момичета по един или друг начин. На момента си е помислил,че като колата е с временни номера няма да се води на отчет и няма да има последствия (даже не е го и мислил). Относно колата Мерцедес S500 W221 човека харесва модела от както са го пуснали ли ми е казвал и сега му се е отворила възможност за този 17 годишен кораб (според мен няма значение и колата). Днес и утре няма да излиза с колата,в понеделник отива в РПУто и си поема последствията като шофьор нарушител, да му пишат актове да си чака постановления и да се оправя. И да мисли. Благодаря на всички за мненията,някой ми бяха полезни.

Да се правиш на тежък е едно, но съзнателно да нарушаваш закона е съвсем друго и няма нищо общо с първото. Да занимаваш цял форум, бил той и обществен, с простотията, която си извърши пък е нещо, което е меко казано несериозно.
Кзано иначе, караш си колата, нарушаваш закона, плащашш си за прегрешенията и не занимаваш околните с простотиите, които вършиш.
Съжалявам ако истината звучи обидно или "накърнява" нечии чувства.


+1 :clap:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 334
Регистриран на: 31.10.2015
Местоположение: Където дойде
Пол: Мъж
Кара: BMW 3 E46 ,E90
Мечтае да кара: 850 CSI E31
Детайли за колата: E46 M43TUB19 2001 sedan
E90 M47D20TU2 2005 sedan

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Moni_BMW » 27 Мар 2023, 11:00

stony1 написа:
Moni_BMW написа:Виждам,че темата предизвика любопитство. Човекът ми е колега,на 36-37 години е ,има жена и син на 8 , не е криминално проявен, не е мутра и когато не е спрял пред полицията не е бил пил или пиян, не употребява наркотици,сега защо е взел да вози двете 25 годишни момичета и дали е искал да ги такова и онакова и какво е станало с тях си е негова работа,дори да е изневяра това не е наказуемо престъпление. Направил се е на мъж пред 2 мадами (познавам ги и двете няма значение) сигурен съм,че всеки се е правил на тежък пред момичета по един или друг начин. На момента си е помислил,че като колата е с временни номера няма да се води на отчет и няма да има последствия (даже не е го и мислил). Относно колата Мерцедес S500 W221 човека харесва модела от както са го пуснали ли ми е казвал и сега му се е отворила възможност за този 17 годишен кораб (според мен няма значение и колата). Днес и утре няма да излиза с колата,в понеделник отива в РПУто и си поема последствията като шофьор нарушител, да му пишат актове да си чака постановления и да се оправя. И да мисли. Благодаря на всички за мненията,някой ми бяха полезни.

Да се правиш на тежък е едно, но съзнателно да нарушаваш закона е съвсем друго и няма нищо общо с първото. Да занимаваш цял форум, бил той и обществен, с простотията, която си извърши пък е нещо, което е меко казано несериозно.
Кзано иначе, караш си колата, нарушаваш закона, плащашш си за прегрешенията и не занимаваш околните с простотиите, които вършиш.
Съжалявам ако истината звучи обидно или "накърнява" нечии чувства.


Другия път ще занимавам форума с бежанската криза, инфлацията и глобалното затопляне.
///M power

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Top Gun Maverick » 27 Мар 2023, 11:12

Не се притеснявай колега, нормално е да поляризиращ мнения с подобна постъпка. Никой не я оправдава, но пък я разбираме както се казва :ok: и помогнахме с каквото можахме. Форумът е форум точно за това. Щом си преценил, че искаш съвет за голяма част от нас значи, че просто трябва да ти отговорим, но е нормално да има как да го кажа...и морални негодувания по темата от потребители, които се концентрират върху постъпката. :mhihi: Та не се притеснявай и друг път да питаш, а който не иска, няма да ти даде очаквания отговор, толкова.

П.п: Сега се свържи с тая ставащата пак и се направи на жертва как оправяш бакиите на твоя приятел и си пиши някоя точка как ако не си бил ти едва ли не и тя е щяла да има проблеми като го викнат защото това е сериозно престъпление. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Моджо » 27 Мар 2023, 12:02

Накря ще обясняваш, че нямаш сестра. с такива въпроси :)
Нали беше за колега въпроса, не за теб. Демек той го е направил нещото.
Хм,хм...

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Kroki » 27 Мар 2023, 12:20

И аз не съм спирал. Точно 2 пъти. 1 път полицая мина през 2 ленти с активно движещи се коли, защото си бях забравил фаровете на Е30-ката. Само му направих знак с ръка, че е луд.
Другия път не е за разказване и ме е срам от постъпката ми.
Не сме имали драми.(минаха години)

Успех.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от DigitalExile » 27 Мар 2023, 12:48

Аз не съм спирал само веднъж, преди около 8 години, карах доста бързо по булевард без пешаходци, беше 3 през ноща, полицая тръгна да ми маха (беше спрял с патрула на едно уширение точно след един лек завой), но се отказа като видя с каква скорост съм. Реално нямаше как да спра, чудих се дали да се връщам, но не го направих, бях близо до въщи и прибрах колата в гаража, принципно не е похвално :dunno:
Никой не ме е търсил след това :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 334
Регистриран на: 31.10.2015
Местоположение: Където дойде
Пол: Мъж
Кара: BMW 3 E46 ,E90
Мечтае да кара: 850 CSI E31
Детайли за колата: E46 M43TUB19 2001 sedan
E90 M47D20TU2 2005 sedan

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Moni_BMW » 27 Мар 2023, 15:31

Top Gun Maverick написа:П.п: Сега се свържи с тая ставащата пак и се направи на жертва как оправяш бакиите на твоя приятел и си пиши някоя точка как ако не си бил ти едва ли не и тя е щяла да има проблеми като го викнат защото това е сериозно престъпление. :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Хаха и после в замяна да искам и от нея някаква облага. Добри съвети ми даваш. Благораря :D
///M power

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 897
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от SpeedyMan » 28 Мар 2023, 5:11

Ако си минал през нощта със 160 км/ч и не са те снимали с тринога, няма как да те хванат.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 334
Регистриран на: 31.10.2015
Местоположение: Където дойде
Пол: Мъж
Кара: BMW 3 E46 ,E90
Мечтае да кара: 850 CSI E31
Детайли за колата: E46 M43TUB19 2001 sedan
E90 M47D20TU2 2005 sedan

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Moni_BMW » 28 Мар 2023, 8:17

Питам за един приятел в темата, не аз не съм спирал аз нямам S класа карам Е90тка. Иначе до сега няма никакво развитие ,полицаи не са ходили на адреса да търсят дядо му на който са записани транзитните номера и колегата не е ходил в полицията. Събрал е смелост и каза ,че щял да си кара колата пък какво ще да стане и ако да петък никой не го търси отива в КАТ да я регистрира на негово си име не на дядо му.
ПП : Вчера си говорих с едната мадама от случката ама не тази бмвистката а другата,нейният коментар беше цитирам : Сега как ще го ебЪт този тарикат.
ПП 2 : Има ли някакъв регистър онлайн или не в който може да се провери дадена кола по рег номер или вин номер дали се издирва или трябва в полицията само ? (Питам от мое любопитство).
///M power

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook