Не спиране на стоп палка с транзитни номера

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от seimo » 25 Мар 2023, 17:22

alx написа:
Top Gun Maverick написа:Това е най-добрият вариант ако нямат намерение да се крият 6 месеца защото след 6 месеца рами, не знам си какво, всичко пада понеже не са установили нарушителя


такъв филм за 6те месеца вече няма. рама пусната за издирване заради нарушение седи докато не се намери или се уточни с документи какво е станало с нея.

най- добрия вариант е да ходи да я регистира скоро и ако излезе че е търсена да извика дядото и дядото да се направи на стар невиждащ и нечуващ и да се мине с малко пари по тая линия.


Тва е най-добре и според мен макар че не е редно такива индивиди да се разминават така по тънката лайсна. Трябваше да действа по неговата схема да иде да се предаде с дядо си :mhihi:

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Top Gun Maverick » 25 Мар 2023, 17:23

И аз това казах, най-добре с пълномощно да иде от името на дядо си, но без да може да получава актове и ще види поне има ли дерт да регистрира или не. :ok:

За по-нататъшни съвети искаме снимки в цял ръст на мацките да видим дали си е струвало и човека е оправдан морално пред форумните старейшини акъла да му слезе в топките. :ahah:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 334
Регистриран на: 31.10.2015
Местоположение: Където дойде
Пол: Мъж
Кара: BMW 3 E46 ,E90
Мечтае да кара: 850 CSI E31
Детайли за колата: E46 M43TUB19 2001 sedan
E90 M47D20TU2 2005 sedan

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Moni_BMW » 25 Мар 2023, 17:32

Виждам,че темата предизвика любопитство. Човекът ми е колега,на 36-37 години е ,има жена и син на 8 , не е криминално проявен, не е мутра и когато не е спрял пред полицията не е бил пил или пиян, не употребява наркотици,сега защо е взел да вози двете 25 годишни момичета и дали е искал да ги такова и онакова и какво е станало с тях си е негова работа,дори да е изневяра това не е наказуемо престъпление. Направил се е на мъж пред 2 мадами (познавам ги и двете няма значение) сигурен съм,че всеки се е правил на тежък пред момичета по един или друг начин. На момента си е помислил,че като колата е с временни номера няма да се води на отчет и няма да има последствия (даже не е го и мислил). Относно колата Мерцедес S500 W221 човека харесва модела от както са го пуснали ли ми е казвал и сега му се е отворила възможност за този 17 годишен кораб (според мен няма значение и колата). Днес и утре няма да излиза с колата,в понеделник отива в РПУто и си поема последствията като шофьор нарушител, да му пишат актове да си чака постановления и да се оправя. И да мисли. Благодаря на всички за мненията,някой ми бяха полезни.
///M power

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 334
Регистриран на: 31.10.2015
Местоположение: Където дойде
Пол: Мъж
Кара: BMW 3 E46 ,E90
Мечтае да кара: 850 CSI E31
Детайли за колата: E46 M43TUB19 2001 sedan
E90 M47D20TU2 2005 sedan

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Moni_BMW » 25 Мар 2023, 17:42

:%5B/quote%5D За по-нататъшни съвети искаме снимки в цял ръст на мацките да видим дали си е струвало и човека е оправдан морално пред форумните старейшини акъла да му слезе в топките. :ahah:[/quote]

Струват си мацките, наборки са ми , с едната излизах преди 4 години ама само тряскане друго не стана. Сега сме на здравей здрасти . Кара БМВ 120Д 163кс, преди това караше Е46 316i face та е от нашата марка, другата е по срамежлива ама тихите води са най- дълбоки,кара Голф 5 2.0 бензин :mrgreen:
///M power

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Top Gun Maverick » 25 Мар 2023, 17:53

А така, виж как от скучна тема става интересна. :mhihi:
Опразване е човека, моля, който е безгрешен пръв да хвърли следващия камък. :mhihi: Както си и знаех, не става дума за някой тежък случай.
Сега намираме координатите на мацките и...не правим нищо де. :ahah: Дай снимки на тая дето е от нашите. :mhihi: И тука се шегувам сега, да не пуснеш и ти. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от bum_bum » 25 Мар 2023, 18:28

А що не я бутне в гаража за седмица и да я обяви за открадната в деня в който е станала случката? И след седмица да си я “намери”.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Jordana » 25 Мар 2023, 18:44

Какво значение дали се води на дядо ти или на някой друг автомобила ? Като не спреш на стоп палка се полага преследване с принудително задържане чупене на стъкла врати скачане по предния капак и физическо малтретиране на неспиращия на палки . Съвсем скоро имаше подобен случай където автомобила беше на бащата не на дядото , но видяхме как ушаците отреагират по буквата на закона :dunno: Иначе след като ушевите не са спазили закона и не се приложили буквата , аз не бих се притеснявал за някакви последици . Отивам и си я регистрирам колата , не мога и не ми плаща никой да нося отговорност за ушаците в тъмната част на денонощието как си вършат работата .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от steeN » 25 Мар 2023, 19:34

- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Ивайло Димов » 26 Мар 2023, 8:29

То цялата работа хубаво ама да си носи последствията след като е малоумен ,този номер да заведе дядо си няма мине щото човека може да няма книжка,да е трудно подвижен и т.н. Ако изобщо куките са запомнили номера и са пуснали колата за издирване скоро ще цъфнат на адреса ,на който се води .Лошото в случая е ,че освен административно нарушение се води и по НК ,а сега с тез простотии с прекарване на емигранти .........твоя френд има да го разнасят като по институциите като вятър лайнян вестник .Това в случай ,че са го запомнили или заснели и ако патрулните са описали случая в докладна записка до прекия си ръководител .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от drifty » 26 Мар 2023, 8:54

А може и те да познават мадамите и да се разбрали нещо вече :D

2014 лятото, приятел ми иска колата да си свърши някаква работа. Аз по това време съм в САЩ, съответно помолих бащата да му даде ключовете и там талони и други документи. Подобна ситуация като твоя колега - стоп палка, той не спира и после връща колата на старши. Мисля още на другия ден сутринта цъфнаха у нас полицаи, съответно мен ме няма и баща ми беше извикан на разпит, каза си какво е станало и взеха книжката на моя приятел, който вече отдавна не ми е никакъв.. В последствие разбрах от сигурен източник, че е бил напушен и затова не е спрял на палка.. На мен ми каза май, че не ги бил видял или не можал да спре, нещо такова.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 896
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от SpeedyMan » 26 Мар 2023, 9:51

Ченгетата като видят Мерцедес, БМВ, Ауди или друга "рискова" кола с транзитни номера обикновено я спират.. освен ако вече не са спрели клиент.

Предишната ми баварка я карах с транзитни от София (от там я купих) до Стара Загора. 220 км. ме спряха 4 пъти.
Накрая питах последния - защо ме спират за проверка 4 пъти в рамките на 2 часа?
Той ми каза, че кола с такава марка е "рискова".

Подобен случай имахме с едно Ауди, което беше регистрирано вече от няколко месеца. До Велико Търново ни спряха 3 пъти за проверка.

Т.е. много е възможно да КАТ да са счели, че колата е рискова поне по няколко фактора и най-вероятно номерът е записан.


А в момента е най-добре да се търсят хора и познати, които да помогнат в отношенията с КАТ.

Т.е. най-добрия вариант е да не бягаш, просто го пиша, за всички които четат.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от nickstorm » 26 Мар 2023, 11:14

SpeedyMan написа:
А в момента е най-добре да се търсят хора и познати, които да помогнат в отношенията с КАТ.


https://www.youtube.com/watch?v=XhAe4lLR8Ms

:D
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 334
Регистриран на: 31.10.2015
Местоположение: Където дойде
Пол: Мъж
Кара: BMW 3 E46 ,E90
Мечтае да кара: 850 CSI E31
Детайли за колата: E46 M43TUB19 2001 sedan
E90 M47D20TU2 2005 sedan

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от Moni_BMW » 26 Мар 2023, 21:10

По принцип и мен много често ме спират, а не съм с транзитен номер. Карам черно Е90 как видят тази кола и направо изкачат на шосето. Една сутрин се прибирах от нощна смяна и ме спират правиха пълна справка на колата ,искаха да им показвам VIN номерата гледаха табелката на шофьорската врата и щампата на дясното бомбе под капака. На въпроса откъде тоя интерес към вин номера ми отговориха,че тоя модел много бил краден в последно време. Тия тъпаци съм сигу,че дори не знаят какъв е тоя модел.
///M power

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 8.09.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '17 G31 530dx, '08 R56 Mini Cooper
Мечтае да кара: V8

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от damian2112 » 26 Мар 2023, 22:29

Пробвайте да карате комбита... тях не ги спират :mrgreen: Предното Е61 (черно) го прибрах на транзитни номера от Благоевград до София, не са ме спирали, а за 5 години ползване мисля само веднъж са ме спирали за проверка и то си беше някаква акция, понеже спираха само БМВ-та. Сегашното G31, до сега за 1 година нито веднъж не са го спирали, а е тъмно синьо (Imperial Blue metalic) и със затъмнени стъкла.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 128
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Не спиране на стоп палка с транзитни номера

Мнение от dhtj » 27 Мар 2023, 3:53

damian2112 написа:Пробвайте да карате комбита... тях не ги спират :mrgreen: Предното Е61 (черно) го прибрах на транзитни номера от Благоевград до София, не са ме спирали, а за 5 години ползване мисля само веднъж са ме спирали за проверка и то си беше някаква акция, понеже спираха само БМВ-та. Сегашното G31, до сега за 1 година нито веднъж не са го спирали, а е тъмно синьо (Imperial Blue metalic) и със затъмнени стъкла.


Колега, искаш да кажеш, че бмв комби е толкова грозно, че дори и полицаите не го поглеждат, така ли? :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook