Предупреждение за колегите от София

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Предупреждение за колегите от София

Мнение от steeN » 06 Апр 2023, 13:40

ildivvy написа:Аз пък го разбрах, че иска, като плаща за нещо, то да получава съответното... Може и да не съм прав де :dunno: ... По Европа-та как е, някой, който е бил знае ли?


Като така си го разбрал, би бил така добър да ми обясниш как като си плаща за ГО иска да получи да не му разбиват колата?
И как по-точно премахването на контрола на скоростта ще му помогне за каузата? Може и някой да Луната дето е бил да отгвори :dunno:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Предупреждение за колегите от София

Мнение от Kroki » 06 Апр 2023, 13:42

Еми как. Като всички си вършат работата. Просто е. :wave:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Предупреждение за колегите от София

Мнение от steeN » 06 Апр 2023, 13:44

Т.е. всички да си вършат работата, означава да не се купуват средства за контрол на скоростта? :wave: :ok:

Просто да има смелостта да го напише. "Искам да карам с каквато си скорост искам, не ми пука колко хора ще умрат и използвах тази тема (която няма нищо общо) да го заявя за пореден път". Не е сложно :mrgreen:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Предупреждение за колегите от София

Мнение от Kroki » 06 Апр 2023, 14:10

(facepalm)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Предупреждение за колегите от София

Мнение от Lenco » 06 Апр 2023, 14:45

steeN написа:Т.е. всички да си вършат работата, означава да не се купуват средства за контрол на скоростта? :wave: :ok:

Просто да има смелостта да го напише. "Искам да карам с каквато си скорост искам, не ми пука колко хора ще умрат и използвах тази тема (която няма нищо общо) да го заявя за пореден път". Не е сложно :mrgreen:

Не съм го писал и не съм го мислил, но не искам парите ми да се крадат.
Златния ми талон е съдран от проверки, но все още си е мой, и за мое щастие тази седмица ме спират за втори път с Дачията, не беше се случвало от 7 години, незнам защо, ти ги разбираш повече.
А ти не отговори, какво плащаш на държавата, да не си поредния с патентен данък от 100 лв и здравна 20 лв, а да обясняваш парите на хората, къде да отиват.

Надявам се да си ме разбрал, този път.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Предупреждение за колегите от София

Мнение от steeN » 06 Апр 2023, 15:26

Ох да, тази сърцераздиралтелна история за златния талон съм чувал много пъти вече. Ма периодично се оплакваме как са ни снимали на някоя "хранилка". Той не искал да каже ма не бил го казал... айде спести си перченето.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Предупреждение за колегите от София

Мнение от ildivvy » 06 Апр 2023, 19:26

steeN написа:
ildivvy написа:Аз пък го разбрах, че иска, като плаща за нещо, то да получава съответното... Може и да не съм прав де :dunno: ... По Европа-та как е, някой, който е бил знае ли?


Като така си го разбрал, би бил така добър да ми обясниш как като си плаща за ГО иска да получи да не му разбиват колата?
И как по-точно премахването на контрола на скоростта ще му помогне за каузата? Може и някой да Луната дето е бил да отговори :dunno:


Разбира се! Платил си е каско на обичните от всички застрахователи, в което пише поемане на щети при кражба от колата и т.н. и очаква да му ги поемат, след като от колата има кражба! Това с ГО е на някой друг... Другото е, че като се плаща от нашите заплати за заплати на милицията (КАТ, криминална, икономическа и т.н.) се очаква също така от тях да си вършат работата! И преди някой 'специалист' да ме пита, аз колко плащам всеки месец за тези 'услуги' на държавата, ще го напиша предварително - средно по 900лв на месец. Малко, много - толкова! За съжаление не съм милионер!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Предупреждение за колегите от София

Мнение от Lenco » 06 Апр 2023, 22:43

Нищо де, то да беше ... да му го сложиш, с акъла нещата са по-сложни.
Обясни на автора на темата, колко много се е подобрил живота в България, как държавния апарат работи на пълна пара и как родната милиция го пази.
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook