търся човек, който работи в Алианц застраховки.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 27.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ф30 328и
Мечтае да кара: ф30 340и
Детайли за колата: В поргрес да си я ъпгрейдна на макс :)

търся човек, който работи в Алианц застраховки.

Мнение от bmwe46m3 » 15 Май 2023, 11:51

Здравейте,

Искам да попитам човек, който работи в Алианц следното нещо - закупих автомобил от човек и каското е на негово име, трябва да се смени на мое име. Вчера като паркирах и ударих едно колче със задната броня и се надра и счупих лайсната. Предния собственик каза, че не завеждал щетите по колата от последните 3 години, но не е и била снимана колата през това време, само е плащал каско на негов познат. Има много козметични забележки, които искам да оправя. Знам, че за стари щети не плащат, затова искам човек в Алианц да попитам дали има някакъв вариант. Щетите са много по боята от камъчета - преден капак, покрив, два калника, врата и т.н.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: търся човек, който работи в Алианц застраховки.

Мнение от немо » 15 Май 2023, 11:56

Трябва да си прехвърлиш каското. Когато се прави това колата се оглежда и се снима , все едно сключваш нова застраховка. Ако предният собственик не е завел някакви щети нямаш шанс да претендираш за увреждания, които са налични към момента на прехвърляне на застраховката.
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: търся човек, който работи в Алианц застраховки.

Мнение от Kroki » 15 Май 2023, 12:07

Понеже доста активно пускаш теми за всякакви неща.(4-5 за последните дни) Направи си една за колата в раздела и там питай всичко.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook