Автоканал

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2871
Регистриран на: 11.10.2006
Местоположение: Ruse
Пол: Мъж

Re: Автоканал

Мнение от Le Transporteur » 17 Сеп 2023, 22:08

ivanski_2 написа:
Le Transporteur написа:Ивански, добре е твоят приятел, да затвори триъгълника и да сложи някоя разпорка, ще стане много по стабилна и сигурна конструкция. Едва ли профила е преоразмерен, а той тръгва от раз и отиде бронята.
Много ме кефи как по една снимка разбра че това не е стабилно и сигурно :D :D :D
Може ли да споделиш и някое друго число от тотот понеже гледам ги разбираш/познаваш нещата :D :D


Sent from my iPhone using Tapatalk


Забрави! Не бях прав, да коментирам и давам идеи. Така е решил, така го е направил. Да си го ползва с кеф. :arrow:
"Башак": ...еее БМВ караш, а ти е скъпо!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 10.08.2010
Местоположение: София/Г.О.

Re: Автоканал

Мнение от spirco » 18 Сеп 2023, 8:34

ivanski_2 написа:
Le Transporteur написа:Ивански, ....
Много ме кефи как по една снимка разбра че това не е стабилно и сигурно :D :D :D
Може ли да споделиш и някое друго число от тотот понеже гледам ги разбираш/познаваш нещата :D :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Не виждам защо реагира така остро. Колегата е прав. Такава конструкция не е устойчива ... теоретично . Трябва да има укрепване на диагоналите. Замисли се защо клетките в колите не ги правят само с правоъгълници. Стълб от енергото трябва да си виждал поне.

Колегата с канала да измери колко място му остава за колата като махне това дето му трябва за влизане. После мери по колата до какво ще може да стигне. На е39ката дето имам метър от зад ще е на кантар да може да се работи по окачването.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook