Сънища

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Сънища

Мнение от alx » 12 Мар 2024, 13:53

... кой кво сънува?

аз снощи сънувах, че не помня за каква сума пари си купих 30 секунди време да си говоря с илон и му нашоках рЕпата, че автоматичните чистачки на теслите не работят както трябва и няма начин да работят както го е замислил (абсолютно автономно без нагласяне от юзера на чувствителноста) и да престане да си мисли, че каквото измислят е най- доброто и да слезе на земята и да подходи по- практично към въпроса...

и се събудих..

и ми беше мноо смешно... ама се и бях разсърдил и реших, че ако го видя на живо още веднъж (виждал съм го преди много години и си беше лайно) ще му ги наговоря точно такива... щот не може да ме уволни... :mhihi:

и така. а вие кво сънувате?
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: Сънища

Мнение от ивчо » 12 Мар 2024, 14:24

Всеки път в който сънувам нещо конкретно с някой човек, то почти винаги се оказва истина :paranoid: :paranoid: :paranoid:
Без значение дали колеги, познати или който и да е . И понякога се плаша . Жената много ми се смееше, докато един ден не и разказах един мой сън за брат ѝ и след месец стана почти 1:1 с това което си говорихме .
Баба ми страда от същото - говорила ми е неща, които в последствие се случват .
Тъй чеееееее, вярвам доста на това което сънувам, освен ако не са наистина някакви измислени неща .
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Сънища

Мнение от DigitalExile » 12 Мар 2024, 14:38

Поздрав


Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 14.04.2010
Пол: Мъж

Re: Сънища

Мнение от morrog » 12 Мар 2024, 15:53

Нашествие на извънземни.Корабът им се появява в атмосферата оформен е като летяща чиния и часта гледаща към земята представлява човешки град- сгради с тревни площи.
Хората изведнъж полудяват и започват да се избиват един друг.Един полицай забелязва старица натоварила пазарска количка с оръжие, казва й че ще се занимава по-късно с нея
и отива да помага на хората.Човечеството намалява значително и тогава сградите почват да се наместват, тревните площи стават по-рационлни.Тогава се рабира че извънземните
са дошли да поправят и контролират развитието на човечеството.Тогава оцелелите хора биват препрограмирани с определен тип поведение.На Wallstreet е най-видно, хората говорят
само в цифри и уравнения.Някой хора остават незасегнати, остават с чисто съзнание.Те си измислят кодови думи(обикновено имена на исторически градове пуснати уж случайно сред
бизмислените бръщолевения на Промитите) да се разпознават сред Промитите.Съпротивата започва.

И един по-кратък:
Срещам шейпшифтър дето се представя за кралица на драконите, яздеща дракон и трябва да помогне на обикновена жена да отгледа 52 бели мечета oт които зависи бъдещето на човечеството

Не ползвам наркотици :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Сънища

Мнение от barabqga » 12 Мар 2024, 16:08

снощи, че се събираме с приятелите от детството да играем футбол, това беше хубава част от съня
лошата... не ми се пише

Изпратено от моят moto g(8) power lite с помощта на Tapatalk

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Сънища

Мнение от Kroki » 12 Мар 2024, 16:26

Всичко.

- единични
- сериали с продължение
- повторки
- сънища със памет, знам че мога и съм правил нещо преди и си действам по план
- сън в сън

И много мокри. 8)

А най-якото е като осъзная, че сънувам и почвам да си правя каквото искам.

ивчо написа:дали колеги

:paranoid:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Сънища

Мнение от alx » 12 Мар 2024, 16:32

Kroki написа:А най-якото е като осъзная, че сънувам и почвам да си правя каквото искам.


еййй.. лусид дриймс... това винаги ми е било мечта- мисля, че ми се е случвало само два пъти до сега и беше фантастично- бяха мокри сънища некви...
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Сънища

Мнение от Моджо » 12 Мар 2024, 16:44

А да ви се случва...сънувате нещо...събуждате се...мислите го там каквото е било...заспивате и продължавате да си сънувате от докъдето сте стигнали :)
На мен ми се случва...иначе обикновено не сънувам нищо или некви щуротии , които после не помня. Нито вярвам в сънища ако е там въпроса.
Хм,хм...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Сънища

Мнение от alx » 12 Мар 2024, 16:51

Моджо написа:А да ви се случва...сънувате нещо...събуждате се...мислите го там каквото е било...заспивате и продължавате да си сънувате от докъдето сте стигнали :)
На мен ми се случва...иначе обикновено не сънувам нищо или некви щуротии , които после не помня. Нито вярвам в сънища ако е там въпроса.


да :) случвало ми се е... сънувам нещо лошо, събуждам се и си викам- не не, няма повече и ставам... или сънувам нещо хубаво- събуждам се - викам си- супер... обръщам се на другата страна и пак заспивам за да продължа- ама продължението почти никога не го помня...
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Сънища

Мнение от Nickelback » 12 Мар 2024, 17:01

На мен идеите за решенията на едни от най-тежките, и уж нерешими по конвенционален път технически проблеми, които съм имал в професионален план, или по лични проекти, са ми са ми идвали именно от сънища :ok:

Вече самата "имплементация" съм си я правил "в реалността", нали, но тригера как изначало да стане, определено ми е идвал докато съм сънувал :ok: И обикновено се будя след него и действам :mhihi:

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Сънища

Мнение от alx » 12 Мар 2024, 17:05

Nickelback написа:На мен идеите за решенията на едни от най-тежките, и уж нерешими по конвенционален път технически проблеми, които съм имал в професионален план, или по лични проекти, са ми са ми идвали именно от сънища :ok:

Вече самата "имплементация" съм си я правил "в реалността", нали, но тригера как изначало да стане, определено ми е идвал докато съм сънувал :ok: И обикновено се будя след него и действам :mhihi:

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk


.. аз най- важните решения ги взимам под душа сутрин...
алекс
трабант 601с
разни други возила

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Сънища

Мнение от Kroki » 12 Мар 2024, 19:20

А и забравих сън в сън. Събуждам се от съня, но продължавам да сънувам хах. :mrgreen:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Сънища

Мнение от peshehodetz » 12 Мар 2024, 20:00

Сънувам много често всякакви сънища, почти не минава нощ в която да не съм сънувал. Единствено може да мине да не сънувам ако съм много изморен. Тази нощ сънувах, че сме на остров Бали, нещо се бяхме изгубили и разпитвахме как да стигнем до плажа обаче почти никой не говореше английски. По едно време жена ми попадна на две българки туристки :) :) които ни обясниха накъде да тръгнем. В последно време много често сънувам студентските ми години, че наближава изпит обаче през целия семестър не съм погледнал нищо и въобще си нямам идея какво трябва да уча, а имам само 5 дена. :cry: :cry: :cry: Често сънувам, че България си е още по времето на комунизма, даже наскоро някаква деветосептемврийска манифестация. Най-кофтите ми кошмари са когато сънувам, че нямам документи да пътувам по света. Ние понеже ще ходим наскоро към Гърция за няколко дена та сънувах обаче че сме си в БГ, от където и ще тръгнем де, но пак така комунизъм и не ни пускат никъде или става много трудно. Седим пред някакво районно управление на МВР и чакаме някакъв полковник трябваше да подпише да ни да дадат паспорти, полковника беше Николай Марков. :cry: :cry: :cry:
Преди около седмица и нещо сънувам, че АС Милан взима Шампионската лига тази година и съм на стадиона и гледам мача на живо. :bchug: То беше нещо от рода на ние летим през Истамбул за София и пристигаме обаче изпускаме връзката за София и ни презаверяват билетите за другия
ден и ни дават хотел. При което аз отивам на стадиона където играят с Реал Мадрид като ги бият с 4:0, Роналдо Феномена и Роналдиньо вкараха по два гола, а Малдини и Кристиано нещо се сдърпаха към края на мача и съдията изгони и двамата. Преди около месец сънувах нови избори в БГ и ГЕРБ печели безапелационно, съставят ново правителство и Бойко отново е премиер. Също така имат необходимото мнозинство в парламента и се готвят да променят конституцията. Копейкин нещо излезе в парламента да се дърви на тиквата и той му заши един много як шамар, а Кирчо и Кокорчо гледаха отстрани и се подсмихваха. :) :)
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Сънища

Мнение от Jordana » 12 Мар 2024, 21:49

Някой ако сънува числата от тотото да бъде така любезен да ги сподели с другите сънливци , така сънят му ще бъде като в казармата....... където само проспаното време не е загубено :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Сънища

Мнение от peshehodetz » 12 Мар 2024, 21:57

Преди около година и нещо ги сънувах и пуснах ма не излязоха, даже доколкото си спомням нито едно не се падна. :wave:
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: gold_1

Последни теми
Facebook