СЪЖАЛЯВАМ!!! (повече от това не мога да направя) :(

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8326
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

СЪЖАЛЯВАМ!!! (повече от това не мога да направя) :(

Мнение от vicho » 31 Окт 2003, 11:52

Landshark :
Ти момко обаче не си посочил къде живееш в профила си. И въпреки че май не си голям фен на БМВ (и по другите форуми смело ни хулиш) че чак човек се чуди защо си се рег-нал тук тогава,



Мдам прав си, прав си, че преди нещо не бях почитател на вашия форум, НО ВСЕКИ ПРАВИ ГРЕШКИ!!! Това е защото не бях чел достатачно за да разбера че НЕ СТЕ ТОЛКОВА ЛОШИ колкото съм си въобразил ( или колкото някой друг ми е въобразил). За това ИСКРЕННО СЪЖАЛЯВАМ. Може би сега звуча като един ГЪЗОБЛИЗЕЦ или като мазник, приемайте го както искате. Посещавам вашия/наш форум и чета всичко, всяка тема, както нова така и стара и се уверявам че разбирате и знаете за какво става на въпрос. А също и че отговаряте на мойте ТЕМИ който съм започнал, дори и да не са свързани с БМВ. Почитател на БМВ, може и да не съм върл, марката ми харесва, тя е една от най-добрите, за това винаги се включва в спорове, БМВ или Мерцедес, или БМВ или "някой друг автомобил, включва се в такива спорове просто защото са едни от най-добрите, дали са най-добрите или не, НЕ МОГА ДА КАЖА, защото не разбирам.

(и по другите форуми смело ни хулиш)


Но това е минало... Повече няма да се повтори, така прави човек който е несериозен и който не знае за какво става на въпрос ( като мене ). Въпреки че чак да съм ви псувал не си спомням... Но както и да е... Аз съм си виновен. СЪЖАЛЯВАМ и се надявам да не съм обидил никого. Не вярвам че сте лоши хора и съм сигурен че ще ме приемете такъв какъвто съм, с едно мъничко допълнение ЧЕ СЕ ПРОМЕНЯМ ( към добро надявам се)

Ами това е! Дано повечко хора да прочетат темата за да видят това мнение, което едва ли е толкова важно и за това няма да правя нова тема, тъй като няма смисъл!!!

ОЩЕ ВЕДНЪЖ!!! СЪЖАЛЯВАМ за това което съм казвал преди!!!
You said: "Time will change!" What if it changes you?

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

Мнение от LandShark » 31 Окт 2003, 13:04

vicho, брат, стига си се корил. Поне аз не ти се сърдя, и съм ти простил... (иначе най-лесно ми беше още в началото като те видях да те банна)...

Само ти ще трябва да простиш че понякога, твърде често всъщност, сме силно пристрастни на тема БМВ. Приемеш ли това, съобразиш ли се с тази малка подробност, вярвам че тук няма да имаш абсолютно никакви проблеми.

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana, mitobg79

Последни теми
Facebook