За жените, БМВ-тата и нас, простаците....

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Мнение от B U L L I » 07 Ное 2003, 22:15

НЕ ПЛАшЕТЕ ЖЕНИТЕ,ВЕ!!!
аз лично се гордея ,че тук влизат жени които им е интересна темата за авт.свят и по точно марката бмв.
моля ви жени не се засягаите от някои изказвания било то и злонамерени.сьдеики по мен,лубопитсвото ми идва от там че час по скоро искам да се запозная с такава жена.за мое щастие познавам няколко от вас и ви пращам целувки:ЗОЕ,ПЕТЕТО,АПРИЛА(да ме извинява БРАИТАНчО)

АТИ,пиши по кьси постове ,че да мога да ги 4ета и аз ве!!!!!
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 08 Ное 2003, 11:41

Ето и един по-къс пост,специално за Бат БУЛЛИ :D
Както каза Ландшарк всички сме хора и всички грешим по пътя на истината.Явно този път грешката беше моя и се надявам да сте осъзнали,че не е с лоши чуства,а напротив.Явно преценката ми не е била правилна,затова се извинявам(добре де,Асене,викай ми вече попа като щеш :wink: ) искрено на всички,ако съм засегнал или обидил някого.Смятах че става нещо нередно и в стремежа си да не допусна допълнителни усложнения действах крайно.Хубавото в случая е,че не е имало никакъв проблем,което е по-добрия изход.
Както каза Qiuxzole - drive cars,count the stars..........
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook