Run Flat йок. Резервна гума?

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 11 Мар 2009, 9:25

бях на рънфлат -вече не съм! първо е комфорта на возене...!ужасна история-! като си сложих нормални стана друга бира. няма да се върна повече на рънфлат-освен ако не направят пътища като в германия.
в началото си бях купил комплект за лепене с компресор,шила,лепило и фитили ,а сега вече си имам и тънка резервна ,която въпреки наличната дупка не влезе и махнах мокета в дупката и сега си имам и резервна .
не бих разчитал на рънфлат тука ,защото видях сцепена от дупка рънфлат и не става за каране.....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 11 Мар 2009, 10:28

Все едно нормална сцепена гума става ;)
Изображение


Аватар
Мнения: 1588
Регистриран на: 7.01.2005
Местоположение: SF
Пол: Мъж
Кара: E30 318hi ---> E30 328ihA
Детайли за колата: Бърз, здрав и безумно чист , това е моят автомобил :) Съвсем скоро M52B28 inside :DD

Мнение от V-max » 11 Мар 2009, 14:05

MaXimal написа:Все едно нормална сцепена гума става ;)


да бе, направо си е като регенерат :mhihi: :mhihi:

Раално тези гуми нямат много общо с нормалните , не знам какво толкова им се нервирате , като както е казал колегата по-нагоре това е перфектната гума за БГ условията (освен че друса малко повече) . Кой иска ги кара, кой иска не ги кара :D 100ина лева повече не са колко знае колко много върху цената на една нормална гума, а пък удобствата са ясни :arrow:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 19.07.2008

Мнение от Loop » 15 Мар 2009, 22:19


кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 5.08.2007

Мнение от Langata » 15 Мар 2009, 22:33

Точно за това говорим, ама това е като хората които като им опоскат къщите си слагат СОД, та и привържениците на обикновенните гуми докато не им се случи да спукат гума (недай си боже предна) и се катурнат в някоя канавка, тогава да ги питам за мекото возене и шума!
Никой не умира девствен защото живота преебава ВСИЧКИ!!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 06 Апр 2009, 21:05

Вдигам темата, за да не отварям нова а тук имаше хора, минали от RoF на нормални гуми.
Направих същото - сложих едни мишлен пилот спорт и си връщам думите назад за флетките - возията сега е в пъти по-мека и комфортна.
Опря ми обаче проблема с малката резервна гума + джанта - доколкото разбрах е 135/80/17. Имаше колеги, които са си намерили, от къде ги пипнахте? Пуснах обява, ходих по автокъщи, гумаджийници и морги (включително и в Диана) - никакъв успех. Ще бъда много благодарен на всеки, който може да ме светне!

Поздрави,
Ицо

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 63
Регистриран на: 19.04.2007
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: x5 3.0d

Мнение от zapalvane » 06 Апр 2009, 21:25

от дару,близо 600лв.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 5.08.2007

Мнение от Langata » 06 Апр 2009, 22:42

zapalvane написа:от дару,близо 600лв.
Честито!
Никой не умира девствен защото живота преебава ВСИЧКИ!!!!

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 07 Апр 2009, 8:26

icog написа:Вдигам темата, за да не отварям нова а тук имаше хора, минали от RoF на нормални гуми.
Направих същото - сложих едни мишлен пилот спорт и си връщам думите назад за флетките - возията сега е в пъти по-мека и комфортна.
Опря ми обаче проблема с малката резервна гума + джанта - доколкото разбрах е 135/80/17. Имаше колеги, които са си намерили, от къде ги пипнахте? Пуснах обява, ходих по автокъщи, гумаджийници и морги (включително и в Диана) - никакъв успех. Ще бъда много благодарен на всеки, който може да ме светне!

Поздрави,
Ицо


За 100 кинта на година златна карта в СБА и си караш спокойно!


Аватар
Мнения: 1588
Регистриран на: 7.01.2005
Местоположение: SF
Пол: Мъж
Кара: E30 318hi ---> E30 328ihA
Детайли за колата: Бърз, здрав и безумно чист , това е моят автомобил :) Съвсем скоро M52B28 inside :DD

Мнение от V-max » 07 Апр 2009, 9:33

icog написа:
Опря ми обаче проблема с малката резервна гума + джанта - доколкото разбрах е 135/80/17. Имаше колеги, които са си намерили, от къде ги пипнахте? Пуснах обява, ходих по автокъщи, гумаджийници и морги (включително и в Диана) - никакъв успех. Ще бъда много благодарен на всеки, който може да ме светне!

Поздрави,
Ицо


при нас идва на 480лв ;)

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 07 Апр 2009, 10:36

icog написа:Пуснах обява, ходих по автокъщи, гумаджийници и морги (включително и в Диана) - никакъв успех. Ще бъда много благодарен на всеки, който може да ме светне!


Така е... аз в началото на годината търсих сигурно 1 месец.... и нищо... и по Горубляне обикалях.... дори и да изпадне от някъде - веднага просто се купува... на момента... и затва го ударих на вяра, че няма да ми се наложи да я ползвам... засега успявам, а скоро минавам пак на RFT-то и няма да го мисля...

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 3.01.2009

Мнение от muhata » 04 Май 2009, 17:34

Така е... аз в началото на годината търсих сигурно 1 месец.... и нищо... и по Горубляне обикалях.... дори и да изпадне от някъде - веднага просто се купува... на момента... и затва го ударих на вяра, че няма да ми се наложи да я ползвам... засега успявам, а скоро минавам пак на RFT-то и няма да го мисля...


И аз го карах на вяра :bowdown: , докато не ми се обадиха в 11:30 вечерта, че на моста преди Дупница са изтрескали някъв кратер и предно ляво е на баница. свалям от другата (защото и тя е с RFL и няма резервна) подпирам с някво трупче в двора, товаря на трета кола понеже нито едната не върви на 3 гуми, крик, кръстачка и отивам волканизатор нощна смяна в Дупница... при дупката преброих 37 таса в тамното... полицаите които спряха на сеира и ми написаха протокол ми викат - Абе как може да не я знаета тази дупка, тук всеки я знае.... :bgflag: ако имах резервна 100% щеше да е по-лесничко.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 3.11.2008
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: от време на време
Мечтае да кара: всеки ден

Мнение от pkw08 » 02 Юни 2009, 21:04

Да споделя, намерих си резервна тънка ''патерица'' 18-ка,но исках да е 16- или поне 17 -ка,но уви и все пак ми е кеф, сега съм с летни нормални 16-ки и ми е споко.

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook