БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F90 M5

Мнение от vesko06 » 07 Апр 2009, 15:50

До сега колата само в М-кар е сервизирана, и мога да кажа, с ръка на сърцето, че са супер...! И като обслужване, ходил съм в последния момент, и са ми правили всичко... :) Така, че само М-кар :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2832
Регистриран на: 4.09.2007
Местоположение: Sofia
Кара: E70

Мнение от El Diablo » 07 Апр 2009, 16:24

Ясно е колеги,

1.М-кар
2.Бова/Дару
10
12
15-Камор тапаците :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 8.07.2008
Кара: BMW X5 4.8

Аз от Бургас имам много лошо мнение...Катастрофира ми едната

Мнение от valiko » 12 Авг 2009, 2:24

Бова кар - ужас
Последна промяна valiko на 12 Авг 2009, 2:28, променена общо 1 път

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 8.07.2008
Кара: BMW X5 4.8

Мнение от valiko » 12 Авг 2009, 2:27

pironkov написа:Аз от Бургас имам много лошо мнение...Катастрофира ми едната 7-ца до слънчев бряг и беше в БМВ-Бургас за няколко месеца докато от застрахователната компания си течаха огледите... накрая като свършиха застрахователите и отидохме да вземем колата беше ограбена вътре като не ни покриха откраднатите неща и дадоха глупави обяснения за изчезналите неща.
Последна промяна valiko на 12 Авг 2009, 18:14, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 29.07.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж

Съжалявам

Мнение от Bovacar » 12 Авг 2009, 7:33

Предприели сме драстични мерки отностно този феномен. Със сигурнуст ще има голям ефект за в бъдеще. Каквото и да е извинение да напиша няма да може да поправи грешките ни. Надявам се занапред да не ви разочароваме. Благодаря за коментарите.

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 12 Авг 2009, 8:01

Преди да изляза във ваканция ходих до М-кар с 335-цата, щото вътре беше като цигански оркестър от паразитни шумове (от тавана). След интервенцията имам чувството, че карам купе. Никакви шумове, нищо! Направо бях :shock:

Смених и масло там по мое желание, макър че съм в гаранция и още не беше време. Единственото оплакване ми е, че се разбрахме с приемчика да не ми нулират борд-а, че да си го сменя малото безплатно, като му дойде времето... обаче той забравил да каже на хората отзад и те го нулирали. Ще трябва да си го платя следващия път пак :|

Исках оборотна кола понеже бях оставил 2 (моята и на жената единичката), но казаха, че нямат и по принцип дават само на клиенти с ремонт по гаранция.

Като цяло съм много доволен от отношението и работата там.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Re: Съжалявам

Мнение от pironkov » 12 Авг 2009, 9:56

Bovacar написа:Предприели сме драстични мерки отностно този феномен. Със сигурност ще има голям ефект за в бъдеще. Каквото и да е извинение да напиша няма да може да поправи грешките ни. Надявам се занапред да не ви разочароваме. Благодаря за коментарите.

Освен мерките трябва да обезщетите хората защото сега ако дойда да си поръчам телефона или другите детайли който ми задигнахте ще ми вземете поне 2000лв. То сте се облагодетелствали за хиляди левове,а голяма работа че сега настъпили промени :mhihi:
Кой знае как сте ги продавали за нови части...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 29.07.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж

Re: Съжалявам

Мнение от Bovacar » 12 Авг 2009, 15:45

pironkov написа:Освен мерките трябва да обезщетите хората защото сега ако дойда да си поръчам телефона или другите детайли който ми задигнахте ще ми вземете поне 2000лв. То сте се облагодетелствали за хиляди левове,а голяма работа че сега настъпили промени :mhihi:
Кой знае как сте ги продавали за нови части...


Доста ще е неприятно ако си мислиш така, ако някой разбере или научи, че Бова Кар "краде и препродава употребявани части от блъснати автомобили като нови", то имате сериозен аргумент който може да бъде преразгледан от юрисдическите органи.
Моля ви отбягвайте такива коментари.
Благодаря ти pironkov.

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Мнение от Huku » 12 Авг 2009, 20:44

absix написа:Преди да изляза във ваканция ходих до М-кар с 335-цата, щото вътре беше като цигански оркестър от паразитни шумове (от тавана). След интервенцията имам чувството, че карам купе. Никакви шумове, нищо! Направо бях :shock:
.

Искаха ли някакви пари за "интервенцията"?
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 12 Авг 2009, 22:42

Huku написа:
absix написа:Преди да изляза във ваканция ходих до М-кар с 335-цата, щото вътре беше като цигански оркестър от паразитни шумове (от тавана). След интервенцията имам чувството, че карам купе. Никакви шумове, нищо! Направо бях :shock:
.

Искаха ли някакви пари за "интервенцията"?


Нито стотинка, в гаранция съм още.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 29.07.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж

Мнение от Bovacar » 12 Авг 2009, 23:32

Радвам се, че колегите са успели благополучно да те направят горд собственик на това божествено возило. Надявам се все по рядко да ти се налага да посещаваш нашите сервизи!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 13 Авг 2009, 0:19

absix написа:
Huku написа:
absix написа:Преди да изляза във ваканция ходих до М-кар с 335-цата, щото вътре беше като цигански оркестър от паразитни шумове (от тавана). След интервенцията имам чувството, че карам купе. Никакви шумове, нищо! Направо бях :shock:
.

Искаха ли някакви пари за "интервенцията"?


Нито стотинка, в гаранция съм още.


Май беше към 30 лева...
Изображение

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Мнение от Huku » 13 Авг 2009, 0:41

MaXimal написа:Май беше към 30 лева...

Ае са -кой ше си обуе чорапите за 30 кинта!
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Re: Съжалявам

Мнение от pironkov » 13 Авг 2009, 12:13

Bovacar написа:
pironkov написа:Освен мерките трябва да обезщетите хората защото сега ако дойда да си поръчам телефона или другите детайли който ми задигнахте ще ми вземете поне 2000лв. То сте се облагодетелствали за хиляди левове,а голяма работа че сега настъпили промени :mhihi:
Кой знае как сте ги продавали за нови части...


Доста ще е неприятно ако си мислиш така, ако някой разбере или научи, че Бова Кар "краде и препродава употребявани части от блъснати автомобили като нови", то имате сериозен аргумент който може да бъде преразгледан от юрисдическите органи.
Моля ви отбягвайте такива коментари.
Благодаря ти pironkov.

Аз мога само да гадая какво се е случило с моите неща който изчезнаха... и не мисля че е уместно да се правите на обиден от мнението ми при условие,че сериозен представил на марката БМВ ми даде обяснението: "Едни бургаски мутри дойдоха и им трябваха и ги взеха..." Това е несериозно!
Също така това тук е форум за потребителите и феновете на марката и всеки може спокойно да изказва мнението и разсъжденията си.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 358
Регистриран на: 4.02.2009
Местоположение: Plovdiv

Мнение от g.petrow » 13 Авг 2009, 13:13

Бил съм само един път в МКар - нямам реално оплакване от тях, просто ми се сториха адски нелюбезни. Стоях пред гишето на приемчика 10 минути, оглеждах се, обръщах им внимание относно съществуването си, но уви - всеки си се занимаваше с неговите си неща, едното момче говореше явно с гаджето по телефона, друг изпитваше огромен интерес към автокозметиката, която продават ... :) Както и да е, писна ми и си тръгнах, без някой да ми обърне никакво внимание :) както казах - нищо кой знае какво, но определено го има момента, че не са най-любезните хора, когато колата не е закупена от тях.

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook