БГ БМВ дилъри - вашите мнения и впечатления.

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 13 Авг 2009, 15:20

g.petrow написа:Бил съм само един път в МКар - нямам реално оплакване от тях, просто ми се сториха адски нелюбезни. Стоях пред гишето на приемчика 10 минути, оглеждах се, обръщах им внимание относно съществуването си, но уви - всеки си се занимаваше с неговите си неща, едното момче говореше явно с гаджето по телефона, друг изпитваше огромен интерес към автокозметиката, която продават ... :) Както и да е, писна ми и си тръгнах, без някой да ми обърне никакво внимание :) както казах - нищо кой знае какво, но определено го има момента, че не са най-любезните хора, когато колата не е закупена от тях.

И аз това казах... не са от най-любезните...все едно те ти плащат услугите който се правят на колата ти :mhihi:


Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Хулиган по пътищата
Детайли за колата: Екстри много :)

Мнение от quickshare » 13 Авг 2009, 21:59

g.petrow написа:Бил съм само един път в МКар - нямам реално оплакване от тях, просто ми се сториха адски нелюбезни. Стоях пред гишето на приемчика 10 минути, оглеждах се, обръщах им внимание относно съществуването си, но уви - всеки си се занимаваше с неговите си неща, едното момче говореше явно с гаджето по телефона, друг изпитваше огромен интерес към автокозметиката, която продават ... :) Както и да е, писна ми и си тръгнах, без някой да ми обърне никакво внимание :) както казах - нищо кой знае какво, но определено го има момента, че не са най-любезните хора, когато колата не е закупена от тях.


Колега,и аз съм така наще коли не са купувани от М Кар и един ден реших да закарам едната до там...влезнах вътре чаках 10 мин обикалях,разглеждах колите влизах в тях после пак им киснах на главите докато един случайно се направи че ме видя и ме попита какво желаете господине?!?!? Сега верно че съм на 19 години ама съм дошъл да им оставям пари а те се правят на 2 и половина.От тогава повече не съм стъпвал там.И следващите коли не смятам да си ги взимам от М Кар а направо от BMW Welt
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 13 Авг 2009, 22:14

quickshare написа:Сега верно че съм на 19 години ама съм дошъл да им оставям пари а те се правят на 2 и половина.


Прави сметка, че дори "господине" се е почудил дали да ти каже, след като вероятно те е мислел за някъв пишлегар, дето е дошъл да поразгледа новите BMW-та и да си отърка гъзера вътре... :roll:

Преди 2 седмици ходих в центъра не Пежо до околовръстното посока Пловдив... още на вратата един-двама те пресрещат и веднага те питат поради что си дошел, проблем ли има, кола ли ще взимаш и т.н... направи ми страшно добро впечатление...

В Камор съм влизал за консумативи, но през цялото време, докато бях в шоурума никой не дойде при мен да ме пита къв съм, кво искам и т.н... всеки си блееше нанякъде... вероятно бяха видяли, че паркирах едно Е36 до входа...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Мнение от BMW_RIDER » 14 Авг 2009, 0:20

Mollov написа:
quickshare написа:Сега верно че съм на 19 години ама съм дошъл да им оставям пари а те се правят на 2 и половина.


Преди 2 седмици ходих в центъра не Пежо до околовръстното посока Пловдив... още на вратата един-двама те пресрещат и веднага те питат поради что си дошел, проблем ли има, кола ли ще взимаш и т.н... направи ми страшно добро впечатление...


Мен пък ми направиха много добро впечатление дилърите на американските коли "София ауто" как викаш ти влизаш от вратата те пресрещат почват да ти обясняват, отварят ми вратата на колата обясняват, още не съм се поинтересувал от цената и вече отстъпки правят. Така се прави с клиенти няма значение на 19 или 90.

А наще в Камор ауто неща да ги почвам. Това ,че висиш по половин час преди да ти обърнат внимание и то само ако трябва да ти напишат някоя фактура за една торба пари. Вобще не ги интересува ,че някой им разглежда колите, нищо те сами ще се продадат, то на хората не им е ясно ,че като си я купат от Германия им излиза 10% по евтино и много по качествено сглобена. Седат и си чакат поредния мутра, или някой продал нивата в Драгалевци да дойде да им сипе за нова кола ,без да му пука много много за отношение и цена.
Една от основните причини, че следващата кола сигурно няма да е БМВ са дилърите.

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 14 Авг 2009, 1:33

Mollov написа:Преди 2 седмици ходих в центъра не Пежо до околовръстното посока Пловдив... още на вратата един-двама те пресрещат и веднага те питат поради что си дошел, проблем ли има, кола ли ще взимаш и т.н... направи ми страшно добро впечатление...


Темата е за БМВ дилъри, а не за пежо, американски или други, нали?

И после аз съм спамел...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 14 Авг 2009, 8:33

Недей така с лошо... както виждаш съм написал и за Камор, така че съм си баш в темата ;)

Иначе и в ДаруКар е горе-долу същото, както в Камор... всеки си е на работното място и като влезнеш и почнеш да се оглеждаш - никой не ми обърна внимание... аз наистина само разглеждах новия шоурум, ама имаше 2-3 коли, в които се "огледах", обаче вероятно отново заради наличието на Е36 никой от персонала дори не ме заговори... вярно, като отидох на "Резервни части" пича там (той май е на това място от 10 години) беше доста любезен и отзивчив...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 243
Регистриран на: 12.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 545i

Мнение от Sapa » 14 Авг 2009, 15:02

Пичове,

Всички вие сте прави, но май е добре да се замислим в каква държава/пазар на коли живеем. Дилърът Камор продава най-много Х5 и най-малко 1ци. Обратно на всички нормални западно европейски пазари. Е, дилърът си следва пазара и реагира спрямо него. Като пазара е наобратно не трябва много да се учудваме че и поведението на дилъра е "наобратно" :)
Продавам тунинг кит за 335i на Vishnutuning (http://www.vishnutuning.com/RevIICAN.htm) - тестван 30 хил. км на 390 к.с. и 550 Нм

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 14 Авг 2009, 23:51

Вдигам 2 палеца за М-Кар Пловдив!

Днес ми се разкачи тръбата от турбото към интеркулера, естествено по време на движение. През Пазарджик да ме закрепят и директно в Пловдив. Не знам вас кой ви е отсвирвал в М-Кар, аз още като влязох и една девойка си зададе въпросите, със съжаление ми каза, че трябва да изчакам 10-тина минути, приемчика бил издавал автомобил, настани ни на масичка, попита ни какво искаме да пийнем докато чакаме, донесе ни водичка и кафенца!

Много държа да отбележа, че приличах на ГъЗ - бермуди за морето, вмирисана тениска от висенето в жегата в предния сервиз, чехлите ми за каране, изобщо - класически русенски ГъЗ! Да прибавя, че колата ми още е с немските "акцизни" номера, тоест покривам всички представи за клиента, за който няма нужда да им пука!

Половин час след това колата ми беше ГОТОВА (влязоха ми в положение, че съм на път и ме вкараха без записан час!), аз си бях отметнал разни задачки, понеже добрите хора са пуснали и WiFi за клиентите си! Няма да споменавам колко пари ми искаха, само мога да кажа, че бях готов да им дам в пъти повече, и то с кеф! Е, компенсирах малко в магазина:).

ЕВАЛА М-Кар, ЕВАЛА Майна!

В Кикимор съм бил 2 пъти преди това - веднъж висях 1 час на един диван без на някой да му направи впечатление, а предния път работника на гише "Резервни части" ми каза "това не се произвежда вече" и почна лаф с колегата си, явно не се виждат често.

Ми майната им и дизел при майните! :D

п.с. Кафето и водичката се оказаха почерпка!!! Мога само да предположа, че ако си взема от тях Х6 ще ми подарят 1-чка!!! Някой да пробва!!!
п.с.с. Забрайх да спомена! Докато направя един тигел около тениските и часовниците в обособената като магазин част, момчето дето работи там вече беше при мен и ме питаше с какво да ми помогне!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 15 Авг 2009, 0:18

icog написа:Вдигам 2 палеца за М-Кар Пловдив!
п.с. Кафето и водичката се оказаха почерпка!!! Мога само да предположа, че ако си взема от тях Х6 ще ми подарят 1-чка!!! Някой да пробва!!!
п.с.с. Забрайх да спомена! Докато направя един тигел около тениските и часовниците в обособената като магазин част, момчето дето работи там вече беше при мен и ме питаше с какво да ми помогне!!!



Естествено, че е безплатно. :)




за п.с.с. - на нас ни предлагаха 750i + подарък Z4 ;)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 15 Авг 2009, 10:48

Да бе?!!! :shock: Верно ли???!!! :shock: :shock:

.аси прецакнята :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1953
Регистриран на: 11.08.2009
Местоположение: Добрич
Кара: Е39 '02 530d

Мнение от LUCIFER'S » 15 Авг 2009, 10:58

Варна карс като фронт мени продажба автомобили части и приемчик и тяхното съдействие е супер, но сервизната услуга на мен не ми харесва... не е това което трябва да бъде. Може много повече за възможностите им....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 16 Авг 2009, 14:11

icog написа:Вдигам 2 палеца за М-Кар Пловдив!

Днес ми се разкачи тръбата от турбото към интеркулера, естествено по време на движение. През Пазарджик да ме закрепят и директно в Пловдив. Не знам вас кой ви е отсвирвал в М-Кар, аз още като влязох и една девойка си зададе въпросите, със съжаление ми каза, че трябва да изчакам 10-тина минути, приемчика бил издавал автомобил, настани ни на масичка, попита ни какво искаме да пийнем докато чакаме, донесе ни водичка и кафенца!

Много държа да отбележа, че приличах на ГъЗ - бермуди за морето, вмирисана тениска от висенето в жегата в предния сервиз, чехлите ми за каране, изобщо - класически русенски ГъЗ! Да прибавя, че колата ми още е с немските "акцизни" номера, тоест покривам всички представи за клиента, за който няма нужда да им пука!

Половин час след това колата ми беше ГОТОВА (влязоха ми в положение, че съм на път и ме вкараха без записан час!), аз си бях отметнал разни задачки, понеже добрите хора са пуснали и WiFi за клиентите си! Няма да споменавам колко пари ми искаха, само мога да кажа, че бях готов да им дам в пъти повече, и то с кеф! Е, компенсирах малко в магазина:).

ЕВАЛА М-Кар, ЕВАЛА Майна!

В Кикимор съм бил 2 пъти преди това - веднъж висях 1 час на един диван без на някой да му направи впечатление, а предния път работника на гише "Резервни части" ми каза "това не се произвежда вече" и почна лаф с колегата си, явно не се виждат често.

Ми майната им и дизел при майните! :D

п.с. Кафето и водичката се оказаха почерпка!!! Мога само да предположа, че ако си взема от тях Х6 ще ми подарят 1-чка!!! Някой да пробва!!!
п.с.с. Забрайх да спомена! Докато направя един тигел около тениските и часовниците в обособената като магазин част, момчето дето работи там вече беше при мен и ме питаше с какво да ми помогне!!!

Ся да не ни се изсипете от цяла България в М-кар! :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 16 Авг 2009, 18:22

flame написа:
icog написа:Вдигам 2 палеца за М-Кар Пловдив!

Днес ми се разкачи тръбата от турбото към интеркулера, естествено по време на движение. През Пазарджик да ме закрепят и директно в Пловдив. Не знам вас кой ви е отсвирвал в М-Кар, аз още като влязох и една девойка си зададе въпросите, със съжаление ми каза, че трябва да изчакам 10-тина минути, приемчика бил издавал автомобил, настани ни на масичка, попита ни какво искаме да пийнем докато чакаме, донесе ни водичка и кафенца!

Много държа да отбележа, че приличах на ГъЗ - бермуди за морето, вмирисана тениска от висенето в жегата в предния сервиз, чехлите ми за каране, изобщо - класически русенски ГъЗ! Да прибавя, че колата ми още е с немските "акцизни" номера, тоест покривам всички представи за клиента, за който няма нужда да им пука!

Половин час след това колата ми беше ГОТОВА (влязоха ми в положение, че съм на път и ме вкараха без записан час!), аз си бях отметнал разни задачки, понеже добрите хора са пуснали и WiFi за клиентите си! Няма да споменавам колко пари ми искаха, само мога да кажа, че бях готов да им дам в пъти повече, и то с кеф! Е, компенсирах малко в магазина:).

ЕВАЛА М-Кар, ЕВАЛА Майна!

В Кикимор съм бил 2 пъти преди това - веднъж висях 1 час на един диван без на някой да му направи впечатление, а предния път работника на гише "Резервни части" ми каза "това не се произвежда вече" и почна лаф с колегата си, явно не се виждат често.

Ми майната им и дизел при майните! :D

п.с. Кафето и водичката се оказаха почерпка!!! Мога само да предположа, че ако си взема от тях Х6 ще ми подарят 1-чка!!! Някой да пробва!!!
п.с.с. Забрайх да спомена! Докато направя един тигел около тениските и часовниците в обособената като магазин част, момчето дето работи там вече беше при мен и ме питаше с какво да ми помогне!!!

Ся да не ни се изсипете от цяла България в М-кар! :mhihi:


Вече е късно за предупреждения :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 18 Авг 2009, 20:58

Молов, проблемът не е в колата, с която си се появил. Спокойно!

И аз днеска цъфнах пред Камор и....познайте какво беше. Никакво обслужване, никакво отношение. Само да кажа, че съм ходила там 1-2 пъти....като разликата м/у 1я и 2рия е около 2 години :mhihi:
Г-на на Аксесоарите беше толкова кисел...все едно отивам да му крада работата :help: "Ей там гледай" :shock: и го нахраних до 9то коляно :mhihi: Другия вижда ключа и ме гледа като полезно изкопаемо :shock:

Доста замряла обстановка е там, след мненията на Х5 Е70 на сервиз там не отивам, ако ще и пари да ми дават :mhihi:

За сега съм с две ръце за ДАРУ КАР, каквито и проблеми да е имало по колите рано или късно се оправят!!!! Което за мен е най-важното! А още повече, че хората направиха всичко по силите си да ни осигурят оборотна кола, докато се сменяше Адаптив-а, който в крайна сметка в момента не дава грешка!

По мненията на много от Вас, и аз искам да посетя някой път М КАР, но да видиме в кой прекрасен момент ще се случи това. 8)




П.С Единственото хубаво днеска в Камор беше, червено З4 на ПРОМОЦИОНАЛНА ЛЯТНА ЦЕНА :mhihi:

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Мнение от Huku » 18 Авг 2009, 21:28

[quote="((:BuKcu:))"][/quote]
Ти кво си искала да правиш в Камор освен да ти се метнат на вратЪ?
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook