....

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1261
Регистриран на: 8.09.2008

....

Мнение от WALL » 17 Май 2009, 14:28

Мненията са изтрити от WALL
Последна промяна WALL на 27 Юли 2009, 16:49, променена общо 3 пъти


Аватар
Мнения: 1588
Регистриран на: 7.01.2005
Местоположение: SF
Пол: Мъж
Кара: E30 318hi ---> E30 328ihA
Детайли за колата: Бърз, здрав и безумно чист , това е моят автомобил :) Съвсем скоро M52B28 inside :DD

Мнение от V-max » 19 Май 2009, 11:07

за разлика от по-старите клапи при Е46 и Е39 , тези при Е60 са изцяло променени , както се вижда са гумирани и не падат в моторите

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 298
Регистриран на: 13.02.2007
Местоположение: UK
Кара: от грешната страна

Мнение от martoto » 19 Май 2009, 19:49

Не знам точно кога оправят този проблем, иначе в първите години на Е60 със сигурност съществува като реална опасност. Виждал съм с очите си прецакан двигател от такава клапа именно на Е60.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1261
Регистриран на: 8.09.2008

Мнение от WALL » 12 Юни 2009, 18:45

Мненията са изтрити от WALL
Последна промяна WALL на 27 Юли 2009, 16:48, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 24.04.2005
Местоположение: Sofia
Кара: валяк

Леле

Мнение от simoniko » 12 Юни 2009, 21:34

Тука ме убиха направо , и даже ако ги махнеш тия боклуци никаква разлика в колата ! Абе казвам ви че колите от 2000 година насам са FULL OF SHIT ! Тия таралястници дето ги караме след 5-6 години ще са зя скрап , за ретро ще стават ако от магазина направо в гараж я сложиш ! Крайно съм разочарован от днешното автомобилостроене ! Евтини материали , куп безполезни кабели и възли , един дизайн и перформанс за сметка на жизнения цикъл ! Помнете ми думата един ден ще си купуваме коли всяка сутрин преди работа от паркинга и вечерта ще ги събират за скрап ! :-)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1261
Регистриран на: 8.09.2008

Re: Леле

Мнение от WALL » 12 Юни 2009, 22:04

Мненията са изтрити от WALL
Последна промяна WALL на 27 Юли 2009, 16:48, променена общо 1 път

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Леле

Мнение от X5 E70 » 12 Юни 2009, 22:27

simoniko написа:Тука ме убиха направо , и даже ако ги махнеш тия боклуци никаква разлика в колата ! Абе казвам ви че колите от 2000 година насам са FULL OF SHIT ! Тия таралястници дето ги караме след 5-6 години ще са зя скрап , за ретро ще стават ако от магазина направо в гараж я сложиш ! Крайно съм разочарован от днешното автомобилостроене ! Евтини материали , куп безполезни кабели и възли , един дизайн и перформанс за сметка на жизнения цикъл ! Помнете ми думата един ден ще си купуваме коли всяка сутрин преди работа от паркинга и вечерта ще ги събират за скрап ! :-)


За съжаление си прав.
Те гаранцията не могат да избутат без проблеми кво остава като изтече

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Re: Леле

Мнение от Huku » 12 Юни 2009, 23:59

simoniko написа:Тука ме убиха направо , и даже ако ги махнеш тия боклуци никаква разлика в колата ! Абе казвам ви че колите от 2000 година насам са FULL OF SHIT ! Тия таралястници дето ги караме след 5-6 години ще са зя скрап , за ретро ще стават ако от магазина направо в гараж я сложиш ! Крайно съм разочарован от днешното автомобилостроене ! Евтини материали , куп безполезни кабели и възли , един дизайн и перформанс за сметка на жизнения цикъл ! Помнете ми думата един ден ще си купуваме коли всяка сутрин преди работа от паркинга и вечерта ще ги събират за скрап ! :-)

Що си обиждаш таралясника бе Изображение?
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 24.04.2005
Местоположение: Sofia
Кара: валяк

Re: Леле

Мнение от simoniko » 13 Юни 2009, 10:52

Huku написа:
simoniko написа:Тука ме убиха направо , и даже ако ги махнеш тия боклуци никаква разлика в колата ! Абе казвам ви че колите от 2000 година насам са FULL OF SHIT ! Тия таралястници дето ги караме след 5-6 години ще са зя скрап , за ретро ще стават ако от магазина направо в гараж я сложиш ! Крайно съм разочарован от днешното автомобилостроене ! Евтини материали , куп безполезни кабели и възли , един дизайн и перформанс за сметка на жизнения цикъл ! Помнете ми думата един ден ще си купуваме коли всяка сутрин преди работа от паркинга и вечерта ще ги събират за скрап ! :-)

Що си обиждаш таралясника бе Изображение?


ХА ,ха , този гордо мога да кажа АВТОМОБИЛ е все още наличен само че го кара брат ми, аз съм на Е60 като минах и през Е39 ! За Е60-ката казвам че е таралястник !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Re: Леле

Мнение от MaXimal » 13 Юни 2009, 11:28

simoniko написа:Тука ме убиха направо , и даже ако ги махнеш тия боклуци никаква разлика в колата ! Абе казвам ви че колите от 2000 година насам са FULL OF SHIT ! Тия таралястници дето ги караме след 5-6 години ще са зя скрап , за ретро ще стават ако от магазина направо в гараж я сложиш ! Крайно съм разочарован от днешното автомобилостроене ! Евтини материали , куп безполезни кабели и възли , един дизайн и перформанс за сметка на жизнения цикъл ! Помнете ми думата един ден ще си купуваме коли всяка сутрин преди работа от паркинга и вечерта ще ги събират за скрап ! :-)



А не мислиш ли, че навсякъде по света колите се карат 1-2-3 години максимум и след това отиват към България да ги карат гъзарчетата по кафенетата?

Какъв е смисълът да се прави кола която да издържи 30 години без ремонт при положение, че никой не иска да кара една кола повече от 1-2 години?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 14 Юни 2009, 0:38

Опа!
Имам една камара познати, на които изобщо не им пука какво карат, стига да им е евтино и да не киснат по сервизи. Едва ли пазара би приел кола, която струва 100К и живота и е 2г.:)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 24.04.2005
Местоположение: Sofia
Кара: валяк

e

Мнение от simoniko » 20 Юни 2009, 7:43

Да ви кажа от Е39 като взех Е60-ката , просто евтиния и очебръкно по некачествен салон се усеща в първата минута , много PVC , недовършени форми , дори само волана ако погледнем и ни става ясно , Е90 същата работа ! Като се кача на Е36-цата всеки път ми се пълни душата . Според мен Е46,Е39,Е38 са последните БМВ-та в който има синьо-бяла кръв , след тях просто емблемите са такива , колите са комерсиално покварени , но има светлина в тунела , забелязвам подобрение в новия седмак . Ще видим как ще е с новата петица ! ВЯРНО че за дълъг път и за градско дори Е60-ката е супер , динамика и возия перфектни , но някак си това усещане за колата и атмосферата типична за БМВ , нещата заради който се влюбих в марката някак се изпаряват с всеки по-нов модел ! Не налагам мнението си , просто споделям как чувствам нещата !

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 19.04.2009

Мнение от Malazana » 20 Юни 2009, 12:51

Дам усещането да караш 15 годишна трошка, която може да бъде изпреварена от Нисан Микра е несравнимо :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 24.04.2005
Местоположение: Sofia
Кара: валяк

Мнение от simoniko » 20 Юни 2009, 17:57

Malazana написа:Дам усещането да караш 15 годишна трошка, която може да бъде изпреварена от Нисан Микра е несравнимо :mhihi:


С цялото ми уважение предоставям коментар по Вашия пост:
1. Изказването за нисана е крайно неподходящо защото:
- Динамичните възможности на БМВ са пословични и смятам че дори с 40 годишната ми 2002-ка ще изпреваря доста да речем 2-3 или 5 годишни коли !
- Какво общо има техническото състояние с годините на автомобила?
2. Усещането за автомобила не бих казал че идва от изпреварването само !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 8.08.2008

Re: e

Мнение от 99ufo99 » 24 Юни 2009, 22:50

simoniko написа:Да ви кажа от Е39 като взех Е60-ката , просто евтиния и очебръкно по некачествен салон се усеща в първата минута , много PVC , недовършени форми , дори само волана ако погледнем и ни става ясно , Е90 същата работа ! Като се кача на Е36-цата всеки път ми се пълни душата . Според мен Е46,Е39,Е38 са последните БМВ-та в който има синьо-бяла кръв , след тях просто емблемите са такива , колите са комерсиално покварени , но има светлина в тунела , забелязвам подобрение в новия седмак . Ще видим как ще е с новата петица ! ВЯРНО че за дълъг път и за градско дори Е60-ката е супер , динамика и возия перфектни , но някак си това усещане за колата и атмосферата типична за БМВ , нещата заради който се влюбих в марката някак се изпаряват с всеки по-нов модел ! Не налагам мнението си , просто споделям как чувствам нещата !


Абсолютно си прав колега, мой познат си взе 5-ца - 2005, еми кво да кажа, пластмаса от всякъде, волана смешен, навигацйката една недодялана изглежда в таз голяма дупка :) .. еми не ма кефи ! е39-та след фейслифта си е просто прекрасна !
-- е39 530d -- my blue passion --

Един много талантлив Българин
http://www.eftimrusev.com

Следваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook