Помощ: отказана щета от ЛевИнс

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 13.01.2008

Мнение от slonco » 04 Юни 2009, 22:17

малко или голиамо ПТП КАТ се вика задължително...дори и в 5 сутринта...

Мародератор
Аватар
Мнения: 12340
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 05 Юни 2009, 10:26

Ти се обаждаш, дежурната те пита кво е ПТП-то и като кажеш, че само сте се чукнали и няма жертви/ранени или сериозни щети ти казва, че са много заети и не могат да дойдат и да си попълвате двустранния протокол...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 05 Юни 2009, 11:08

ДА така е... трябва да има регистрирано повикване на 112 или 166...а пък тогава нека да не идват! Аз толкоз опит имам със застрахователи вече...че им знам половината номера...аз въпреки че и се обадих на тела посеочен в полицата при моята щета заради премахнат асвалт никои не дойде...званях и на полицията във Варна и от там отказаха да дойдат на място...Това в 12ч. вечерта пътувам от Пловдив за Варна. Казах че няма да мрудна без протокол и се обадих на 166 като знам че разговора се записва и им казах че патрула отказва да ми издаде протокол и имам съмнения че ме изнудват за пари. ;)
Онези си счупиха ръцете да пишат протокола и да мо молят да затворя тела. Както и да е взех си протокола заведох си щетата като ми признаха предна гума...обаче проблема дойде че някой трябваше да плати и рейката. От там се почна 1-оглед в М-кар...2-ри оглед в М-кар...3-ти оглед в Камор... При услове че Армеец ме караха да ходя там на огледи. Оказа се че БМВ не разглобява рейката като детаил и неможе да каже дали се е увредила в следствие на щетата...и онези балъци ми отказаха а само рейката ми беще около 5300лв. същевременно с това имах и валидна гаранция на колата от германия... и ако не е плати застрахователя ще е плати БМВ...в това беше проблема. Моткаха ме повече от месец. Накрая аз не платих нищо...но затрахователите се опитаха да ме пре_бат въпреки че изпълних всичко.
Истината е че трябва много да внимавате и винаги да съобщавате на полиция и после застраховател... пък ако това сте го сторили това с вноските и тн са формалности които с жалба до комисията за финансов надзор и застраховане ще се разрешат във наша полза надявам се.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 103
Регистриран на: 15.04.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F36 435xd '18 / E84 2.5xd '12

...

Мнение от surr3a1 » 05 Юни 2009, 11:24

питаха ме за протокол дали имам и аз им казах, че нямам и това беше. не са и споменавали, че искат проткол или, че може да се направи в някакъв срок.

и като ходих в централата на Левинс нищо не ми казаха. видяха документите видяха колата и викат сичко е наред. няма пролеми иди да си я оправиш.

след това са ги викали от Камор допълнително на оглед на място.

след това са им се обаждали защото вратата беше писана 3 а те са ги питали за нова и онея са се съгласили да бъде нова.

и накрая отказ. по целия този път на действие са могли да кажат, че има някакъв проблем, но не.

проблема е, че заминавам извън страната за 2-3 седмици и чак след това мога да се занимавам. абе тъпотия.
.:BE LIKE NO OTHER:.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 06 Юни 2009, 10:50

Лев Инс са измамници...ние имаме каска при тях на автобуси... имаме 2-стъкла една щета и още са пазарят да ги платят...чудят се какво да измислят... Пишете до комисията за финансов надзор и защита на потребителя...

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook