635d Coupe или Х6 3.5d

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Мнение от doomy525 » 03 Авг 2009, 16:55

Защо не погледнеш и meredes CL 500 ( четиривратото купе ) :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 03 Авг 2009, 16:57

doomy525 написа:Защо не погледнеш и meredes CL 500 ( четиривратото купе ) :)


Нали за него говорим. Не е четириврат, купе си е.
Да не би да имаш впредвид CLS?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 03 Авг 2009, 17:29

X5 E70 написа:Мъжете сме пораснали деца, разликата е само в цената на играчките :D
И аз харесвам двувратки, за момент забравям че съм женен и си спомням свободата на ергенските години :D


Да спасим мъжа! Да караме 6-тици с вратите напред! :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 03 Авг 2009, 17:48

icog написа:
X5 E70 написа:Мъжете сме пораснали деца, разликата е само в цената на играчките :D
И аз харесвам двувратки, за момент забравям че съм женен и си спомням свободата на ергенските години :D


Да спасим мъжа! Да караме 6-тици с вратите напред! :D


Не ме подкокоросвай че и на мене и на лапето ни е любима дисциплина :D
А, и фръцкането на задници :D Не женски разбира се, при такова БМВ последното за което се сеща един истински мъж е некоя дет само мрънка :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 03 Авг 2009, 18:22

X5 E70 написа:
icog написа:
X5 E70 написа:Мъжете сме пораснали деца, разликата е само в цената на играчките :D
И аз харесвам двувратки, за момент забравям че съм женен и си спомням свободата на ергенските години :D


Да спасим мъжа! Да караме 6-тици с вратите напред! :D


Не ме подкокоросвай че и на мене и на лапето ни е любима дисциплина :D
А, и фръцкането на задници :D Не женски разбира се, при такова БМВ последното за което се сеща един истински мъж е некоя дет само мрънка :D


Виж сега, аз на предната страница ти изложих моето "против" 6-цата - не можеш да тръгнеш с нея + жена + дете + багаж, няма да ти се получи. Щом обаче я виждаш като автомобил за кеф и гъзария - мятай се на някоя като:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=en&id=110354175&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=30&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=1

Ко могат да ти я фактурират за износ ще ти излезе 90К лв, кво му плащаш? След година кеф ти я продай и си вземи новата! Дали ще е това на 47К км или някоя нова на 0 разликата няма да е кой знае каква (освен едни 100 000 лв, като гледам тая е фул опции). Така поне пробата ти ще излезе доста по-тънка и ако не ти допадне няма да миткаш до Мюнхен да ти я оправят ми ще я шътнеш с малко надолу и ще почерпиш и ще спасиш мъжа!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 03 Авг 2009, 18:44

Ако шитне Х5, ще остане с Х3...така че ето една семейна кола 8) Казах в предните стр. каква е идеята /поне за мен/, когато се купува джип - семейно, на планина, море..багаж,деца,лигени,тигани....
...след като остава с едно Х3, не му пречи да си вземе лека кола, в случая 6-та серия - и магарии може да прави, и да се вози, да бъде гъзар...всичко. И понеже казах, че тая кола е за гъзария...специално аз ще се обръщам след като минеш :mhihi:


Колкото до Мерцедесите....явно съм прекалено...завладяна от тая мания БМВ, та като гледах навремето един CLS...колкото и да го гледах...нещо...тц.....ма явно щото съм прекалено сектански настроена :mhihi: Ауди по принцип ги харесвам, ма с тия LED дет ги набиха на всяка кола :help: ...а и днес видях някаква нова S-classe пак с LED :help:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2832
Регистриран на: 4.09.2007
Местоположение: Sofia
Кара: E70

Мнение от El Diablo » 03 Авг 2009, 21:36

колега, реши го вече нали ?
6-та серия ще е , сега кажи какъв цвят искаш да е, и с каква кожа, и с какъв бензинов мотор ?

няма по красиво БМВ от 6-та серия, ебал съм го и в Х5-ците 3ки 5ци.. , да не говориме за новата насрана 7-ца, , по грозна е дори от дачия , ужас, маи маи и новата 5-ца ще е много гадна

6-та серия черна с червена/черна кожа и черни пиано лак лаисни . наи красивата :twisted:

в 6-та серия просто всичко е съчетано от 5-та 3-та 7-ма серия в една ... купе, красиво, агресивно , удобно и широко, и т.н.

ново от магазина ли ще го взимаш ? или по добре някое карано малко германка ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 03 Авг 2009, 21:44

BMW-E39 написа:колега, реши го вече нали ?
6-та серия ще е , сега кажи какъв цвят искаш да е, и с каква кожа, и с какъв бензинов мотор ?

няма по красиво БМВ от 6-та серия, ебал съм го и в Х5-ците 3ки 5ци.. , да не говориме за новата насрана 7-ца, , по грозна е дори от дачия , ужас, маи маи и новата 5-ца ще е много гадна

6-та серия черна с червена/черна кожа и черни пиано лак лаисни . наи красивата :twisted:

в 6-та серия просто всичко е съчетано от 5-та 3-та 7-ма серия в една ... купе, красиво, агресивно , удобно и широко, и т.н.

ново от магазина ли ще го взимаш ? или по добре някое карано малко германка ?


Нееее, не съм още го измислил, не се взима толкова лесно решение за 60 000 Евро нето и то за глезотия. Да беше за работа да съм ги вкарал без да се замислям
Че ше е черна с червена кожа е ясно, най-вероятно ше е 630i, най-вероятно ше е чисто нова, с Dynamic Drive ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 448
Регистриран на: 5.07.2007

Мнение от Kickdown » 03 Авг 2009, 22:07

Защо се отказваш от дизела??? Аз съм твърдо за черно 635d с червена кожа и М-Волан.....
Това за дизела, че не подхождал на тази кола са предразсъдаци....по-нисък разход от 630, по-добра динамика и еластичност, както и по-висока остатъчна стойност след това.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 03 Авг 2009, 22:17

Kickdown написа:Защо се отказваш от дизела??? Аз съм твърдо за черно 635d с червена кожа и М-Волан.....
Това за дизела, че не подхождал на тази кола са предразсъдаци....по-нисък разход от 630, по-добра динамика и еластичност, както и по-висока остатъчна стойност след това.


Не съм се отказал, това е към момента а кат се има в предвид че до месец ще се финализира покупката може да изпадне и 635d

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Мнение от Apassionata » 03 Авг 2009, 22:37

X5 E70 написа:...
Че ше е черна с червена кожа е ясно, най-вероятно ше е 630i, най-вероятно ше е чисто нова, с Dynamic Drive ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

Хехе, има в Камор една такава, кабрио... От 210 "само" за 140 я продават ;) Метни й едно оче ако искаш, била ... :shock: :bowdown: - ни наду главата дилъра днеска...

А иначе аз също мисля, че 6-ците са... е няма такава гъзария ;) :mhihi: Уникален и мноо шантав дизайн...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Мнение от BMW_RIDER » 03 Авг 2009, 23:31

Kickdown написа:Защо се отказваш от дизела??? Аз съм твърдо за черно 635d с червена кожа и М-Волан.....
Това за дизела, че не подхождал на тази кола са предразсъдаци....по-нисък разход от 630, по-добра динамика и еластичност, както и по-висока остатъчна стойност след това.


Колега били обяснил какво по точно имаш впредвид под по-добра динамика? Сигурно това ,че дизела има респонса на умряла медуза и особено с автоматик като натиснеш педала след време се сети да върне предавка и оттам докато турбото завърти и оттам докато изкатери оборотите в които върви само между 2000 и 3500 точно където му е пика на въртящия момент и турбобуста и оттам докато смени на следващата на 4000 и пак за някакви 1000 оборота дето е в сила. Сега 635 е с две турбота и ситуацията може да е друга ,но имам лошия късмет да ми е счупено турбото на Х3то и без него колата върви по бавно от колело. Дизела е далавера само при големи тежки коли като сувовете и ако се минават по 100км на ден иначе за пустите 3л/100 повече плащаш по висока начална цена и по дебел серзив и караш печка. Това за еластичността е донякъде вярно защото от 80-120 винаги ги дават на 4/5 предавка а дизела с неговите къси предавки и мощност в ниските си е тамън в силата при тази скорост. Като изрежеш бензина в обороти еластичността става съвсем друга! Колега X5 E70 избора си е изцяло твой, но според мен на таква готина и гъзарска кола като 6цата особено ако искаш да всяваш респект оборотомера да ти свършва на 4к и като натиснеш педала да чуваш "хърр-хърр" вместо песента на редовия бензинов шестак за някакви 2л/100 си е грях :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 805
Регистриран на: 13.06.2006
Местоположение: Пловдив

Мнение от pironkov » 04 Авг 2009, 7:00

X5 E70 като решиш каква кола ще е аз ще ти дам някой идеи за цветове и кожи...само кажи дали да е тъмна или светла колата като цвят... :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 04 Авг 2009, 7:41

Apassionata написа:
X5 E70 написа:...
Че ше е черна с червена кожа е ясно, най-вероятно ше е 630i, най-вероятно ше е чисто нова, с Dynamic Drive ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

Хехе, има в Камор една такава, кабрио... От 210 "само" за 140 я продават ;) Метни й едно оче ако искаш, била ... :shock: :bowdown: - ни наду главата дилъра днеска...

А иначе аз също мисля, че 6-ците са... е няма такава гъзария ;) :mhihi: Уникален и мноо шантав дизайн...


Знам я, карал съм я, 3.0i 272 коньове, без турбо ма си върви много убаво. Проблема е че май са я треснали или жулнали, днеска или утре ще разбера че вчера не ми остана време.
Имат и купе което е чудесно оборудвано - найт вижън, активен круизконтрол ...
А за шантавия дизайн си много права, именно затва и прави впечатление таа кола

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 04 Авг 2009, 7:45

BMW_RIDER написа:
Kickdown написа:Защо се отказваш от дизела??? Аз съм твърдо за черно 635d с червена кожа и М-Волан.....
Това за дизела, че не подхождал на тази кола са предразсъдаци....по-нисък разход от 630, по-добра динамика и еластичност, както и по-висока остатъчна стойност след това.


Колега били обяснил какво по точно имаш впредвид под по-добра динамика? Сигурно това ,че дизела има респонса на умряла медуза и особено с автоматик като натиснеш педала след време се сети да върне предавка и оттам докато турбото завърти и оттам докато изкатери оборотите в които върви само между 2000 и 3500 точно където му е пика на въртящия момент и турбобуста и оттам докато смени на следващата на 4000 и пак за някакви 1000 оборота дето е в сила. Сега 635 е с две турбота и ситуацията може да е друга ,но имам лошия късмет да ми е счупено турбото на Х3то и без него колата върви по бавно от колело. Дизела е далавера само при големи тежки коли като сувовете и ако се минават по 100км на ден иначе за пустите 3л/100 повече плащаш по висока начална цена и по дебел серзив и караш печка. Това за еластичността е донякъде вярно защото от 80-120 винаги ги дават на 4/5 предавка а дизела с неговите къси предавки и мощност в ниските си е тамън в силата при тази скорост. Като изрежеш бензина в обороти еластичността става съвсем друга! Колега X5 E70 избора си е изцяло твой, но според мен на таква готина и гъзарска кола като 6цата особено ако искаш да всяваш респект оборотомера да ти свършва на 4к и като натиснеш педала да чуваш "хърр-хърр" вместо песента на редовия бензинов шестак за някакви 2л/100 си е грях :mhihi:


630i на камор дет го карах, кат го сръчках, извади ебаси разкошния звук, на лапето му светнаха очетата, много му хареса, а и на мен. И върви много, нищо че е атмосферка.
Разхода не е проблем, който си купува кола за толко пари не се интересува от разхода, проблема е кат тръгнеш да я продаваш, печката по-лесно се продава, за бендзинката треа да чакаш истински фен а тия са малко, тънкачите са повече

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook