Защо от топ гиър толкова много се ГАВРЯТ с новите БМВта?

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 780
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: конджул

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от Jim Beam » 04 Яну 2010, 20:47

Ми аз също не намирам смисъл в Х6, ама като собственик на е36 на 13 години ще си замълча. :bchug:
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12340
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от Mollov » 04 Яну 2010, 21:04

Едно е да не намираш смисъл, друго е преднамерено да си критичен и да подвеждаш милиони хора, дето имат от малко до много доверие в това, което казваш...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от barabqga » 04 Яну 2010, 21:21

Тиф Нидел :bowdown: каде каде повече ме кефи фифт геар
топ геар само сеира и шоуто да им гледаш

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от MaXimal » 04 Яну 2010, 21:28

Ачо - най-лесният начин да разбереш, че е с летни гуми... е че все още няма зимни гуми за точно тоя размер джанти.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от galant » 04 Яну 2010, 21:30

ТГ са забавни но и аз се бях "засегнал" за 1-та,доста краен беше сър ДК,а относно Х6 колегата горе писа че невиждал смисъл от него,ама карай,дайте ми такива "безсмислени" возила да карам а пък.......... :mhihi: :mhihi: И двата формата ТГ и ФГ са интересни,но като "шоу-формати",има си го английският хумор,но за обективизъм се съмнявам малко!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 28.08.2009
Местоположение: Варна

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от Механджията » 04 Яну 2010, 21:45

за мен топ гиър отдавна е една идиотска клоунада с лош британски хумор - нищо повече.... застаряващите пияници, които го водят, също не са ми особено приятни :no: и винаги едно и също - каквато и кола да им дадат - тръгва се с мръсна газ и зи пистата, и се почва - мудна, недозавива, не знам си какво.... ми като тестват някое семейно комби или ван, кво искат, да е като карера гт на пътя и да вдига за 3 секунди до 100? :kuku: пълни олигофрени са, това не е автомобилна медия, тия си нямат хал-хабер от света.....клоуни

лошото е, че в Бг по авто-мото предаванията някак се мъчеха да им подражават, особено оня тъпан аспарух минчев - едно, че няма нито дар слово, нито визия, се прави на най-големия автомобилен капацитет, що е родила майка България, и говореше един куп глупости, от сорта на.... примерно кара новия суифт, и вече вещо обяснява - колата е тясна, не може да се очакват динамични характеристики кой знае какви и т.н. - абе заухав, ние да не сме тъпи - караш суифт 1.3 бе, да еба, кви динамики, ква возия.... е такива са повечето - пълнеж и тва е.... и всеки си бръщолеви квото му е на душа, хубава кола изкарват пълен кенеф и обратно..... а оня ден тифозния от ФГ даже кара гаярдо 564 - викам си, ай сиктир, тунинг на лп 560-4, а нашия просто съкратил името.... дори и такива дребни неща дразнят....

от всички т.нар. водещи най-симпатичен ми е Том Форд като цяло, пак говори тъпотии, но поне малко от малко представя колите и техните +/- ...а не като останалите - камерата до тях, дават газ като гламави и само аууууу усетете колко е яко....ауууу вижте как дърпа на трета......аууууу ако можехте да чуете как реве тук...... абе миризлаци островитянски, ако можехме, нямаше да ви гледаме идиотщините...... мисири изтръпнали.....

до ден-днешен не мога да си обясня как топ гиър е 'влиятелна' автомобилна медия - това е шоу-развлекателна програма с множество прояви на лош вкус, като се започне от водещите най-вече..... в тоя жанр фифт гиър е доста по-добре, макар и по-семпло, пак преиграват на моменти, но все пак......
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога....има начин, ваш'та мамааа...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от galant » 04 Яну 2010, 21:48

:mhihi: :lalala: :mhihi: :lalala: :mhihi: :mhihi:Колега железен критик си,а за Аспарух просто съм без думи!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от acho.rs » 04 Яну 2010, 21:54

Механджията президент :ok: :bchug: :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от barabqga » 04 Яну 2010, 21:55

фифт гиър мн поевече кефят ... Джони Смит , Джеисън Плейто :yes: Вики :mhihi:
не кат ония двата застанали до джеръми и оня кот им каже за колите е вярно и го приемат че даже и ги нарежда ебати и празните шутове

бай печатар
Аватар
Мнения: 2207
Регистриран на: 26.03.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 525tds-A
Мечтае да кара: Е38 728i

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от NeoPrint » 04 Яну 2010, 22:44

Че Х6 е недоразумение на всеки нормален човек му е ясно. И да ми го подарят моментално го продавам. Има нещо наречено "добър вкус" и за мен Рейндж Ровера се вписва в него, а Х6 определено НЕ! Независимо колко е стабилно и с великолепен мотор. Х6=чалга на колела, мое си мнение.
Друг е въпроса за пристрастията на Джереми и компания, които наистина понякога надхвърлят добрия тон и границата, но пък и всеки автомобилен фен с бенз в гъза лесно може да ги разпознае и игнорира.
Не е нормално да се ръсят толкова крайни оценки за предаване доказало се в световен мащаб с най-голямата аудитория. Предаването е направено да се гледа с кеф, не го приемайте чак толкова навътре.

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от Zagy » 04 Яну 2010, 22:53

Mollov написа:Абе Джереми и Ко. понякога избиват на тотална простотия и подвеждане на потребителите - като например да офроудваш Х6-ца с летни гуми... в това време.... няма що, много меродавно е.... в такива случаи TG си е баш "фурнаджийска лопата" в смисъл на това, че правят квото си искат и понякога то не е свързано с реалните възможности на колата.... ами на чиста фенщина и по-лошото - лигавщина...

Иначе аз също много харесвам TG и ги гледам с кеф - няма такъв майтап... просто не трябва да си слагаш на сърцето кво говорят за BMW... аз още имам "един шамар" в джоба за Джереми (ако го срещна) за дето каза, че Е87 няма никво място на задната седалка и е крайно НЕподходящо в сравнение с Гоуф-а... който имал много място за големи хора.

Да ама точно заради тея простотии ги гледаш, нали :mrgreen: И чавето в теб трепва всеки път, щом някой си покаже рогата... просто казано поднасят скучна техническа информация по интересен начин, чат-пат примесена с някоя откровена кретения (като V8 люлеещия се стол). Иначе и мен ме дразнят понякога, но е рядко.
Si non confectus, non reficiat.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 30.03.2009
Местоположение: U gorata
Пол: Мъж
Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
Мечтае да кара: "samodelna" kola

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от BMW_RIDER » 04 Яну 2010, 23:13

MaXimal написа:Ачо - най-лесният начин да разбереш, че е с летни гуми... е че все още няма зимни гуми за точно тоя размер джанти.


Не си прав колега , Пирели имат зимни гуми за тая джанта.

Относно Top Gear шегите на джереми наистина са често неуместни и доводите му нямата практическо значение, и понякога прекалено много му личи тъпия английски шувинзъм - ние сме над всички, всичко английско +ферари.
Fifth Gear е по обективно, Тиф наистиан е страшен карач, но и на тях напоследък са им скучни и понякога безмислени тестовете.
За мен най-доброто е D MAX жалко ,че не разбирам швабски.

Но трябва все пак трябва малко да оставим фанатизма и да признаем ,че не всички модели на БМВ напоследък са супер и не е както 90-те и началото на 2000. А това за най-спортния дизелов двигател е като най-е@ливата монахиня.
When I'm on that bike, it's just me and God...And He better be holding on

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от MaXimal » 04 Яну 2010, 23:21

BMW_RIDER написа:
MaXimal написа:Ачо - най-лесният начин да разбереш, че е с летни гуми... е че все още няма зимни гуми за точно тоя размер джанти.


Не си прав колега , Пирели имат зимни гуми за тая джанта.


Може и да греша, но последно като търсехме такива - нямаше, дори и в америка..
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 780
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: конджул

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от Jim Beam » 04 Яну 2010, 23:28

На Top Gear смисълът е да забавлява предимно и да показва екзотики. Това е уникалното в това предаване. А също не е вярно, че само на английското държат доста често оплюват английските производители и са казвали много добри неща за BMW E30, e34, M3. Естествено, че не са обективни преценките им, защото е правено за шоу елемента цялото ревю и аз не мисля, че някой би трябвало да се засяга. Доста свежо и забавно предаване си е и в крайна сметка свободата на словото трябва да я има. Що трябва да се засягате като Х6 реално си има своя ниша и хората който я карат им е през ... какво мисли един 60 годишен чичка. :bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 505
Регистриран на: 7.06.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Audi 20VTQ
Мечтае да кара: SSME

Re: Защо от топ гиър толкова много мразят новите БМВта?

Мнение от smg » 04 Яну 2010, 23:43

Много добро мнение NeoPrint

Top Gear си е забавно предаване. И екипа гледа да го развива в тази посока.
Както този път го отнесе това Х6, друг път ще бъде някаква друга кола. Човек трябва да може да разграничава шегите и хумора от фактите...
А и гледането на това шоу е по собствено желание.
Business ownership is a risk and it`s not for the faint of heart.

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook